Skocz do zawartości
ath

Firefox 3.0 Rc1/2/3 & Final

Rekomendowane odpowiedzi

OK siłą rzeczy już trochę podziałałem na nowym lisku i kilka słów o nim:

 

- minusy:

 

- nie pamięta haseł. Na 2.0 przy logowaniu się na skrzynkę przez www miałem zapamiętane pass/log wystarczyło walnąć OK i miałem pocztę. Obecnie muszę wybrać z listy log i dopiero mogę się logować. Na to forum z kolei muszę za każdym razem się logować pomimo, że mam zaznaczone automatyczne logowanie.

 

- nie radzi sobie z niektórymi czcionkami? Regularnie widzę zamiast litery jakiś znaczek czy coś takiego

 

- o ile mi się zdaję nowy lisek miał oszczędzać pamięć prawda? Cóż ja przy jednej karcie mam ok 100 MB zajęte więc raczej nic się nie poprawiło ...

 

- narzędzia --> dodatki --> rozszerzenia/pobierz dodatki - jeżeli próbuję otworzyć link (więcej informacji) to czekam na to od 5 do ok 30 sekund. Raz myślałem, że nic z tego nie będzie i kliknąłem chyba z 5+ razy. Jakie było moje zdziwienie po pół minucie jak nagle pojawiło się kilka kart

 

- FF zawiesił mi się z trzy razy jak próbowałem wyjść z PicLens ale to może być chyba wina samej wtyczki?

 

+ pozytywy:

 

+ działa trochę szybciej niż 2.0, szczególnie na www gdzie jest spoooro grafiki

 

+ dodawanie do zakładek

 

+ lista z adresami - baardzo fajne rozwiązanie

 

+ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka kompatybilnej wersji Tab Mix Plus z FF3 to tu jest wersja dev: http://tmp.garyr.net/tab_mix_plus-dev-build.xpi

 

Jest już nas 3.9mln, a w PL 73,613 :razz:

 

o dzieki ci cavarr tylko tego mi brakowalo w ver.3, popozatym zadnych problemow, no i wlacza sie umnie 4x szybciej niz ver.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumienm czemu autorzy Firefoxa nie zaimplementuja rozwiazan Tab Mix Plusa do samej przegladarki, bez tego dodatku Firefox traci bardzo wiele (jak dla mnie) w funkcjonalnosci i niewiele rozni sie od IE

Bo nie każdemu taki "bajer" potrzebny (np. mi) a jak ktoś potrzebuje to tak ciężko dodać tą wtyczkę ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę w ogóle zainstalować żadnych rozszerzeń. Ani ze strony nie mogę ściągnąć żadnych .xpi ani przez firefoxa nic nie idzie. Ciągle tylko oczekiwanie, a na końcu błąd pobierania -228. Zrobiłem nowy profil, ale nic nie dało :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na gołym FF3.0 taka aktualizacja się nie pojawia

ale tą wersję (candidate) akurat mam z ftp mozilli, do ściągnięcia jest chyba jakoś od tygodnia

> ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/nightly...didates/build1/ <

Od 03.07.2008 wiec dokładnie od tygodnia. Tak czy inaczej dopiero dzisiaj mnie o niej FF poinformował a skoro nikt o tym wcześniej nie pisał uznałem iż warto wspomnieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf - 2-ka zaktualizowała mi sie do 3-ki i zaczął mi strasznie dysk mielić oO

 

Zaraz będzie zrzut zakładek i powrót do starej dobrej 2-ki.

Nie mówiąc już o IE podobnych ikonach ..

 

edit: pomogło ;p

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...