Skocz do zawartości
ath

Firefox 3.0 Rc1/2/3 & Final

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja bicia rekordu Guinnessa w kategorii: najczęściej pobierana aplikacja w ciągu 24 godzin

Deklaracja chęci pobrania firefoxa 3:

http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord

Dostałem maila przypominajacego o tej calej akcji...

 

Dzień Pobierania zbliża się! Zaznacz w kalendarzu, owiń wstążkę wokół palca albo przyklej żółtą karteczkę do monitora. Dzień Pobierania odbędzie się w dniu czerwca June 2008 roku.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tym meilu o dniu pobierania się machli, ale na stronie http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord/ jest podana oficjalna data - 17 czerwca.

Zauważyłem ciekawą rzecz, a mianowicie to, że Polska ma drugie miejsce na świecie w ilości zapisanych osób do " Dnia obierania". Najwięcej ma USA - 200 tys., Polska - 84 tys. osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale numer, no

Foxa na codzień używam średnio lub mało, generalnie od 5-6 lat wierny pozostaję Operze, której najnowsza, z lekka niedopracowana wersja pozostawia jednak pewien niesmak, dlatego tak czekam na tego lisa od wczoraj, a tu takie jajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We're not quite ready yet!

 

We're just as excited as you are for our upcoming release, but we're still putting the finishing touches on Firefox 3: preparing the new mozilla.com website, getting our severs ready for downloads, and doing our final pre-launch checks. You can follow our progress if you'd like!

 

 

The files in this directory are - for now - only meant to be used by our testers. Downloading them directly can harm our ability to distribute Firefox efficiently, and will also not be counted as part of our attempt to set a Guiness World Record for the most software downloads in a day.

 

 

If you'd like to be notifed the minute that we launch, please go to sign up for Download Day. Or just head over to getfirefox.com on Tuesday, June 17th after 10am PDT.

Proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 19:00 - to tylko 8 godzin ;)

 

mój błąd, dzięki _Dugi_ :)

Edytowane przez Qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem się tego spodziewać wszędzie... ale tutaj? :damage_wall:

Śledzić to sobie można cokolwiek... o, tu http://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_3.0

A nie walić jak ta ciemna masa na "stronę główną" :E

 

;)

 

W każdym razie panowie/panie(?) skupieni wokół Firefox'a dali ciała z tą godziną (mogli jej nie podawać w ogóle :] )

Edytowane przez Michi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

ja wiedziałem ze tak będzie z tym rekordem, ze sie nie da pobrać nawet.. taki lag... wiec olałem konkurs i sobie pobrałem z FTP własnie to co powyzej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałem ze tak będzie z tym rekordem, ze sie nie da pobrać nawet.. taki lag... wiec olałem konkurs i sobie pobrałem z FTP własnie to co powyzej... ;)

Tylko ciekawe jakim cudem mieli tam finalną wersję od 11 czerwca?

 

btw. Zwykła odpowiedz się sypię na trójce ;) Emoty i Skróty się rozwalaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...