Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dead Space-tpp W Kosmosie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

az dziwne ze nie ma jeszcze tego tematu ;)

 

juz od dlugiego czasu pojawiaja sie zapowiedzi tpp survival horroru,ktorego akcja umieszczona jest w "opuszczonej" bazie(statku),samotny bohater i "cos" co jest razem z nim na pokladzie moze nam zagwarantowac sporo emocji.

zapowiadana data dystrybucji to 27.10.2008

 

ponizej filmiki

 

filmik 1

filmik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nowy fajny material

 

tylko hd +story line

 

zanosi sie na fajny space horror :)

 

w jednym z filmikow widac ze bohater bedzie mogl uzywac telekinezy i unieruchamiac wrogow:)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Z tym horrorem to moze być różnie bo o ile atmosfera i otoczenie wyglada obiecujaco to obcy przypominaja jakies karykatury :)

no to zes dal czadu :lol2:

 

ja myslalem ze obcy powinni wlasnie wygladac jak karykatury,tym bardziej w space horrorze ;),no bo jak w sumie ma wygladac Obcy?..juz wiem: jak nasz Premier :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcy w space horrorze ma byc w typie Alienowatym z pewnej serii dosc znanych filmow :D

Tam oni sa straszni tutaj jak widze na trailerze jak nasz hero odstrzeliwuje mu konczyny z pseudo shotguna to mnie to mocno bawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Obcy w space horrorze ma byc w typie Alienowatym z pewnej serii dosc znanych filmow :D

Tam oni sa straszni tutaj jak widze na trailerze jak nasz hero odstrzeliwuje mu konczyny z pseudo shotguna to mnie to mocno bawi :D

 

Jak bys choc troche bardziej mial do czynienia z literatura SF to bys wiedzial ze wyglad "Aliena" wcale nie jest dominujacym archetyp'em w tej domenie.

 

Ciesze sie ze Tworcy nie poszli po najmniejszej lini oporu i nie skopiowali pomysly innych i to odnosnie broni jak i wrogow,zreszta widzielismy tylko wycinek z gry,reszta okaze sie za jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys choc troche bardziej mial do czynienia z literatura SF to bys wiedzial ze wyglad "Aliena" wcale nie jest dominujacym archetyp'em w tej domenie.

 

Ciesze sie ze Tworcy nie poszli po najmniejszej lini oporu i nie skopiowali pomysly innych i to odnosnie broni jak i wrogow,zreszta widzielismy tylko wycinek z gry,reszta okaze sie za jakis czas.

No faktycznie te 2-3 tomy fantastyki/Sci-fi na miesiac co czytam to zenujaco malo w porownaniu do 6-8 jakie zalatwialem w tym czasie w liceum i podstawowce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No faktycznie te 2-3 tomy fantastyki/Sci-fi na miesiac co czytam to zenujaco malo w porownaniu do 6-8 jakie zalatwialem w tym czasie w liceum i podstawowce :D

mam sie cofnac do czasow PRL? kiedy literatura Sf najwiekszych tworcow byla dostepna tylko na gieldach,a same "ksiazki" byly przekladane w domach lacznie z domowymi ilustracjami..ech to byly czasy,bo ksiazki tak ciezko dostepne to byl prawdziwy rarytas i pochanialo sie je jak kiedys filmy na vhs :).

 

No ale fajnie spotkac kogos kto tez lubi SF ,aczkolwiek jak wiesz nawet SF dzieli sie na podgrupy-aczkolwiek Dead Space bedzie raczej typowym Hard SF z domieszka Horroru

 

ps.polecam ci przezabawna serie "Stalowy Szczur" ktora naprawde rozklada na lopatki :)

 

btw. zapomnialem dodac (chwalipieta jestem :)) ze dzieki nalezeniu kiedys do clubu milosnikow fantastyki(dlugie lata) mialem okazje poznac kilku naszych swietnych pisarzy-ale to stare dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ci obcy "podobają", niektórych nawet Silent Hill by się nie powstydził, fajnie że autorzy byli kreatywni pod tym wzgledem. Co do obcego to w tym roku ma wyjsc horrorek o tej nazwie, wiec jak chcecie postrzelac do obcych to bedzie ku temu okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tych obcych przypomina mi się nieco Silent Hill właśnie ;). Co do samej gry to IMO ja mam na co czekać, bo lubie takie klimaty opuszczonego statku pełnego obcych. Grywalność może być na wysokim poziomie i fajny klimacik . Zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

kosmiczna rzezna nadchodzi ;)

 

 

polygamia

Złote Dead Space

 

Oto kolejny wpis pt. prace nad grą zostały zakończone i trafiła do tłoczni. EA poinformowało, że Dead Space zakończyło już etap twórczy i nie spóźni się na wyznaczoną datę premiery. Chyba nie trzeba specjalnie namawiać graczy na sięgnięcie po ten tytuł, ale Ci, którzy nie będą się zbyt długo wahali dostaną prezent. Jeśli kupicie Dead Space w przeciągu dwóch tygodni od premiery, będziecie mogli ściągnąć dodatkowy kostium dla głównego bohatera (różny w zależności od platformy). Nie będzie to jednak zmiana czysto wizualna - bonusowy skafander będzie dawał większą ochronę, niż standardowy i pozwoli pomieścić więcej przedmiotów. To właśnie je możecie zobaczyć na powyższym obrazku. W przypadku złożenia zamówienia przedpremierowego w jednym z bliżej niesprecyzowanych sklepów otrzymamy jeszcze jeden - Scorpion suit (do obejrzenia w rozwinięciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już po samym filmiku gra wydaje się nie grywalna....nie grywalna w sensie strachu. Tak samo miałem z codemned 1, tak samo miałem z silent hill 2....to są po prostu gry w których strach nie pozwala przesiedzieć przy grze dłużej niz 10 minut dziennie. Wiem, tchórz jestem, ale bardzo działają na mnie klimaty takich gier, az za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny w sieci mnie zmiazdzyly, jak ktos juz bedzie mial to niech podzieli sie wrazeniami. Chociaz i pewnie i tak nie pogram, klimat i tak jest niewaski a jak dodac do tego 80" i 5.1 + ciemnosc (bo inaczej sie na projektorze grac nie da) to ja dziekuje, postoje. Moze jak kumpel wpadnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem zamówienie :P 180 + przesyłka. Dla tej gry zrezygnowałem w sumie z Far Cry 2. Jednak w DS lepiej będzie mi się grało na dużym TV niż na PC.

 

 

Masta musisz za każdym razem chwalić się tym swoim sprzętem ? ;) A tak na poważne to świetna inwestycja, ale na razie nie na moją kieszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem zamówienie :P 180 + przesyłka. Dla tej gry zrezygnowałem w sumie z Far Cry 2. Jednak w DS lepiej będzie mi się grało na dużym TV niż na PC.

 

 

Masta musisz za każdym razem chwalić się tym swoim sprzętem ? ;) A tak na poważne to świetna inwestycja, ale na razie nie na moją kieszeń.

Haha nie no, nie chwale, ale faktem jest ze przy niektorych tytulach to az sie prosi o wzmianke: jedne wygladaja mega kozacko (GoW, PGR4, SWTFU), inne sa ok (COD3,4, Burnout) a jeszcze inne zupelnie sa mi obojetne (Fifa,HL2). Ale ok, juz nie bede, pseplasam ;)

 

Tak BTW projektor teraz kosztuje pewnie tyle samo co plazma/lcd wielkosci 37" takze to nei jest jakis mega drogi zakup. Glosniki pewnie kazdy ma wiec wszystko to kwestia dobrych checi ;)

 

A ty sie pochwal za to jak gierka jak tylko ja dostaniesz, glownie jak fabula i klimat, bo gdzies czytalem o 15-20h gry a to jak na obecne realia BARDZO duzo. Jak dojdzie do tego konkretny gameplay to trzeba szykowac kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie no, nie chwale, ale faktem jest ze przy niektorych tytulach to az sie prosi o wzmianke: jedne wygladaja mega kozacko (GoW, PGR4, SWTFU), inne sa ok (COD3,4, Burnout) a jeszcze inne zupelnie sa mi obojetne (Fifa,HL2). Ale ok, juz nie bede, pseplasam ;)

 

Tak BTW projektor teraz kosztuje pewnie tyle samo co plazma/lcd wielkosci 37" takze to nei jest jakis mega drogi zakup. Glosniki pewnie kazdy ma wiec wszystko to kwestia dobrych checi ;)

 

A ty sie pochwal za to jak gierka jak tylko ja dostaniesz, glownie jak fabula i klimat, bo gdzies czytalem o 15-20h gry a to jak na obecne realia BARDZO duzo. Jak dojdzie do tego konkretny gameplay to trzeba szykowac kase.

Też mam projektor ale co z tego??? Grałem używając go może 3-4 razy ze znajomymi w ramach pokazu, służy mi jedynie do odtwarzania filmów ale warto dodać że jedynie w towarzystwie bo oglądając sam czuję się jak idiota (Czyt. Jeden samotny rodzynek w kinie). A w gry wolę grać na max 24 calach bo gdy siadam choćby przed 46" LCD w drugim pokoju i tak dostaję oczopląsu nie wspominając o kilku metrowej przekątnej na projektorze. Więc drodzy użytkownicy jeżeli któryś z was tak jak ja zaczynał grać na 14 czarno białych calach a po 17 latach doszedł do 24" może śmiało na tym poprzestać ;)

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam projektor ale co z tego??? Grałem używając go może 3-4 razy ze znajomymi w ramach pokazu, służy mi jedynie do odtwarzania filmów ale warto dodać że jedynie w towarzystwie bo oglądając sam czuję się jak idiota (Czyt. Jeden samotny rodzynek w kinie). A w gry wolę grać na max 24 calach bo gdy siadam choćby przed 46" LCD w drugim pokoju i tak dostaję oczopląsu nie wspominając o kilku metrowej przekątnej na projektorze. Więc drodzy użytkownicy jeżeli któryś z was tak jak ja zaczynał grać na 14 czarno białych calach a po 17 latach doszedł do 24" może śmiało na tym poprzestać ;)

Fifa z kumplami, 2 krzeselka i monitor 22" (bo taki akurat mam) vs kanapa ze skory, nogi na stole i 80" + 5.1

 

Taaa, chyba sie skusze ;) A co do kina to najczesciej i tak nie ogladam sam tylko z panna, ale pare razy zdarzylo mi sie samemu cos obejrzec i nie poczulem sie jak idiota ;)

 

BTW. Nie liczac wspomnianego monitora to projektor to moj jedyny wyswietlacz w domu wiec MUSZE na nim grac sila rzeczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, do grania tylko projektor mnie osobiście bardzo bolała by zmiana na coś z mniejszą przekątną ekranu, a chodzić do kina żeby posłuchać idiotów gadjących i żrących w czasie seansu to ja podziękuję.

 

ps: a uczucie jakie mi towarzyszy podczas grania lub oglądania na to głębokie zadowolenie że się w porę opamiętałem i nie kupiłem tej 42" plazmy :razz:

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny w sieci mnie zmiazdzyly, jak ktos juz bedzie mial to niech podzieli sie wrazeniami. Chociaz i pewnie i tak nie pogram, klimat i tak jest niewaski a jak dodac do tego 80" i 5.1 + ciemnosc (bo inaczej sie na projektorze grac nie da) to ja dziekuje, postoje. Moze jak kumpel wpadnie :lol:

zaproś poce on zagra :lol2: uwielbia takie gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...