Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dead Space-tpp W Kosmosie

Rekomendowane odpowiedzi

daj sobie 10% poca, za post nie wnoszący nic do tematu.

 

 

klimat w grze porażający, efekty dzwiękowe na dobrych głośnikach potrafą nieźle wystraszyć.

Nabylem dzis Dead Space i musze powiedziec, ze atmosferka jest CIĘŻKA!! Grafa jak grafa, dobra, ale nie miażdzy. Natomiast udźwiękowienie to coś cudownego, ta muzyczka napawająca niepokojem i te odgłosy, szczególnie na większych przestrzeniach gdzie słychać jak niesie krzyki i odgłosy po dużych korytarzach. Ostro naprawde!! O przeciwnikach nawet nie wspominam. Polecam!! Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem ale kurier nie raczył się dzisiaj zjawić :( .

Mam nadzieje, że w poniedziałek dorwę grę .

 

 

maSTHa, byłeś już w tych anty grawitacyjnych pokojach ? Jak wrażenia ? <_<

Nie, jeszcze nie byłem, ale mowiac szczerze to szybko tam sie chyba nie pojawia, bo mowiac kolokwialnie robie pod siebie. Nie wiem na ile normalnie przewidziany jest ten tytul, ale u mnie to chyba wyjdzie ze 2 razy wiecej, bo kazdy winkiel to zoladek w gardle...Klimat jest masakryczny, doslownie i w przenosni!! Ale przyznam, ze sterowanie daje rade i w ogole pare patentow sie sprawdza, a czytalem, ze np w wersji PC maja chlopaki jakies ale do sterowania (opoznienia etc.). Gram w tej chwili wlasnie i gdyby nie panna obok to bym rzucil pada w cholere i poszedl spac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogłem w końcu zasiąść i pograć chwilkę (grę mam już od poniedziałku). Spodziewałem się po tej grze czegoś więcej, a okazało się że przerosła moje oczekiwania. Grywalność i klimat wylewa się z TV litrami. Już początkowa scena jak jesteśmy w pomieszczeniu obok i widzimy zza szyby scenę z tym kosmitą (tym czymś) mnie przyprawiła o lekkie dreszcze. Później już jest tylko lepiej. Pograłem może 15 minut, bo dopiero w weekend będę miał na tyle sił, by sobie spokojnie w to pograć. Oczywiście zamierzam grać w nocy ze słuchawkami na uszach, ale czy dam radę i mi pikawa nie wyskoczy tego nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się po tej grze czegoś więcej, a okazało się że przerosła moje oczekiwania. ;)

Zdecyduj się;)

 

 

 

 

 

 

Ja pograłem ok 2 godz. i też uważam, że gra jest świetna, choć nie straszy mnie tak jak niegdyś straszył mnie Doom 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 9 rozpoczęty :D Super, wciąga. im dalej brnę tym jeszcze więcej oczekuje i gra spełnia moje zachcianki. Polecam przed zagraniem, oglądnięcie sobie Downfalla, będziecie mieli zupełnie inny pogląd na pewne kwestie. Bez tego filmu fabula gry nie była by tym czym jest po filmie, wciąga jeszcze bardziej, trzyma mnie lepiej przy grze niż grafika czy dźwięk. Ostatnio sciągnałem sobie nowy kombinezon z xbl. Isaac przybiera barwy xboxa. W sumie nawet fajnie się on prezentuje, tylko można odnieść wrażenie, że ma on jakiś wbudowany wybielacz gdy zobaczymy jak po ostrej rzeźni z oprawcami nie ma na nim ani jednej plamy... krwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze isaac to nie mowa. bardzo bym chcial zeby reagowal na to co widzi i go otacza. zapewne bedzie umial gadac w nast. czesci. co do gry to syci po calosci ;)

Jest tak zszokowany dziejącymi się w około rzeczami, że aż mu mowe odebrało. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaliczona. Na końcu chciałbym pozdrowić Nicole, dziewczynę naszego głównego bohatera przez którą nawaliłem w bryczesy.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "lepiej zajrzyj po ukonczeniu gry"

N -ew arrivals

I -ntensive care

C -ourse correction

O -bliteration imminent

L -ethal devotion

E -nvironmental hazard

 

I -nto the void

S -earch and rescue

 

D -ead on arrival

E -nd of days

A -lternate solutions

D -ead space

 

Są to nazwy leveli w języku angielskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera niesamowita, właśnie przechodzę ją na najwyższym lvlu :) .

 

 

Co do spoilera - : O

Na high czy kontynuowałeś sejwa? Bo gdy daje "nowa gra" to nie widzę nigdzie tego "niemożliwego" poziomu trudności. A korci mnie ten high endowy acziwment za 150GS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem masz możliwość wyboru najwyższego poziomu tylko jeden raz po przejściu gry. Gdy załóżmy przeszedłeś grę i wyłączyłeś ją to poziom trudności znika :P Musisz wybrać ten poziom od razu po napisach końcowych. Mnie dziwi dlaczego wszystkie ulepszenia i przedmioty znikają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem masz możliwość wyboru najwyższego poziomu tylko jeden raz po przejściu gry. Gdy załóżmy przeszedłeś grę i wyłączyłeś ją to poziom trudności znika :P Musisz wybrać ten poziom od razu po napisach końcowych. Mnie dziwi dlaczego wszystkie ulepszenia i przedmioty znikają :(

Coś się nie zgadza. Zrobiłem tak jak piszesz ;] po skończeniu gry wybrałem nową rozgrywkę i nie widziałem tam trybu "niemożliwego". Znowu gdy wczytałem sejwa, który po ukończeniu gry nazywał się "GRA UKOŃCZONA" zacząłem od nowa z pełnym ekwipunkiem i upgrade. Serio nie wiem jak to przegapiłem ale miałem wrażenie, że ten poziom trudności aktywuje się po wczytaniu sejwa GRA UKOŃCZONA, samo posiadanie pełnego ekwipunku mi to zasugerowało. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom niemożliwy jest naprawdę niemożliwy :razz: .

Byle jaki kosmita może jednym ciosem nas zabić..

Teraz w końcu trzeba dbać o każdy nabój i gra zyskała jeszcze więcej klimatu :) .

 

 

Jak dla mnie ocena 9/10 a z poziomem niemożliwym 9+/10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, też zaczynam Impossible :) Jeżeli faktycznie zabijają jednym ciosem to będzie ciężko :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ".."
Co do Nicole to wiedziałem że coś się świeci, od razu jak się pojawiła to pomyślałem że to halucynacja, bo skoro wszyscy na statku mają to czemu Issac nie?

 

Doktorek zabity pod koniec chaptera 11 również mamrotał do swojej niewidzialnej laski :)

 

Niech mi ktoś powie, co to było to na końcu? Podskoczyłem na fotelu i nie bardzo mogłem się przyjrzeć... dziecko jakieś, czy co?

 

btw. świetne to info z pierwszymi literami chapterów :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...