Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dead Space-tpp W Kosmosie

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demo i jak dla mnie gierka miażdży :D z początku trudna bo nie wiadomo jak sie zabrac za tych przeciwników, bezsensem jest walenie ich z pulse rifle'a. Trzeba sie zapoznać z broniami i metodą prób i błędów zapoznać się też z mutantami. Dajmy na to tego stwora z długimi ramionami - najlepiej go zabijać z piły tarczowej, odcinając ramiona lub nogi, by potem dobic go z kopa. A grubaska koniecznie z tego miotacza kul ognistych (fachowej nazwy tej broni jzu nie pamiętam), koniecznie w głowę żeby nie wylazły z niego te małe robale.

 

Grafika baaaardzo dobra, jedna z ładniejszych gier na konsole. Klimaty jak w Doomie i Preyu, mnie to odpowiada. Świetnie zrobili to menu, każdy FPS powinien mieć coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mi z tego demka to raczej wyglada na zwykla rozwalke z potworami zerznietymi z Half Life'a.

 

Do tego hmm czy mi sie wydaje czy nie da rady rozbic niskich pojemnikow atakujac wrecz bo postac moze tluc tylko w poziomie ?

 

PS. Ta promocja chyba na wszystkie nowe gry EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No nie wiem mi z tego demka to raczej wyglada na zwykla rozwalke z potworami zerznietymi z Half Life'a.

 

Do tego hmm czy mi sie wydaje czy nie da rady rozbic niskich pojemnikow atakujac wrecz bo postac moze tluc tylko w poziomie ?

 

PS. Ta promocja chyba na wszystkie nowe gry EA.

"niskie"pojemniki rozbijamy..noga :), a sama gra i niektore patenty sa swietne, gra jednak wyglada ladniej na pc jednak tam sterowanie mozna rozbic o kant du..., demko testowalem na ps3 a pelna koncze na pc

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast udźwiękowienie to coś cudownego, ta muzyczka napawająca niepokojem i te odgłosy, szczególnie na większych przestrzeniach gdzie słychać jak niesie krzyki i odgłosy po dużych korytarzach. Ostro naprawde!! O przeciwnikach nawet nie wspominam. Polecam!!

To szokuje na początku. Dostałem dzisiaj paczkę z ultimy i jestem zauroczony jak ta gra wykorzystuje 6 głośników. OSTRO to mało powiedziane. Jutro po pracy idę odcinać im..

 

To coś nazywane latarką jest wykonane z mega taniego plastiku. Świeci na cale 20 cm. Ale lans jest. Kurde czemu to nie jest metalowe porządne....wszystkie dodatki do gier są takiej słabej jakości.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze miał problemy z rozbijaniem "meteorów"? No chyba że nie jestem jeszcze wprawiony w obsługę pada.

Kwestia wprawy. Za 5-10 razem napewno Ci się uda zaliczyć tę misję :) Ale rzeby otrzymać thropy za tę misję należy wyskilować się i zaliczyć ją mając poziom kadłuba na poziomio ^50% :) To już wymaga większej krzepy :D

 

PS. Nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku kiedy gramy na niższym/wyższym poziomie trudności. Czy i poziom zmienia się w tej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wprawy. Za 5-10 razem napewno Ci się uda zaliczyć tę misję :) Ale rzeby otrzymać thropy za tę misję należy wyskilować się i zaliczyć ją mając poziom kadłuba na poziomio ^50% :) To już wymaga większej krzepy :D

 

PS. Nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku kiedy gramy na niższym/wyższym poziomie trudności. Czy i poziom zmienia się w tej misji.

bez różnicy, zawsze jest ten sam poziom. Pamiętam jak sobie mało co włosów z głowy nie powyrywałem gdy skończylem na 49%. Po dobrym treningu udało mi się zaliczyć na 77% (grałem na łatwym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...