Skocz do zawartości
RedNacz

Kto chce karte grafiki z 64GB RAMu - czyli Polskie sklepy...

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dawno chciałem to pokzazać ale jakoś nie nadarzyła się okazja... i co dziwne.. przychodzily do mnie do domu w miare normalne oferty... ale dzis wracajac z zajec zlapalem jedną taką na klatce i od niechcenia otworzyłem na dziale kompy....

 

MAŁO się nie zesrałem ze śmiechu...

 

Ja nie wiem co to za idiota im to piszę ale mnie rozwalił na miejscu...

 

reed... tylko mnie nie bluzgaj i nie przenoś na oślą łączke bo to o sprzęcie (nie ważne jak śmiesznym)...

 

Każdy komentarz mile widziany...

 

Sorry że tyle się łąduje ale w niższej rozdziałce już by nic nie było widać..

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos lepszego ostatnio na slupie ogloszeniiowym zobaczylem kartke jakiegos goscia ktory ze niby zajmuje sie obsluga kompow:naprawy,serwis,skladanie itp itd,ostatni na tej liscie byl OVERCOOKING!!!!!!! i o co w tym wszystkim chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos lepszego ostatnio na slupie ogloszeniiowym zobaczylem kartke jakiegos goscia ktory ze niby zajmuje sie obsluga kompow:naprawy,serwis,skladanie itp itd,ostatni na tej liscie byl OVERCOOKING!!!!!!! i o co w tym wszystkim chodzi??

Pewnie był dobry w smażeniu nie ważne czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafa z 64GB pamieci wypasiona :) CHyba sie skusze. Tylko jak ja ta cala pamiec wykorzystam jak mam mniejszy hdd i textur tyle nie wejdzie :)

No jak to "jak wykorzystam" :?: Zrób sobie RAM DYSK :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są takie i lepsze oferty

np magnetofon z butami basowymi (bass boots), chya się podeszwy telepią jak się je podłączy do magnetofonu

no i procesory atlon, słyszał ktoś o czymś takim? czyżby procesory też podrabiali jak adedusy, adedisy i mike ?

albo było napisane Pentium 42,4 GHz ! szybka bestia, w tych media tragedia i leclercach oraz realach to niezłe mózgi pracują !!!

kilka razy to recholiłem się chyba z godzinę z jednego opisu.

nieźli są i tyle. ktoś chętny na pentiumka 42,5 GHz ??? ale jaka to płyta musi być ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jak opis, ale kto składa te konfiguracje ???? Kurde P4 2,4GHz i 128DDR . No comments

to chyba nie wiesz na czym polegaja oferty w marketach - oni sprzedaja to co z zewnatrz fajnie wyglada - oferta bomba i tak dalej ale jak bys chcial sobie cos rozbudowac to sie nagle okazuje ze plyta nic wiecej nie obsluzy albo ze ci wlozyli 128 jako 2x64 a plyta juz wolnych bankow nie ma - ech o takich walkach jak 10GB dyski w zestawach nie wspomne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ma ktos Na zbyciu plyte ktora mi obsluzy tego P 42,4GHz i tego GFa 64GB

A teraz lamerskie pytanie jakiej firmy wybrac 2 kosci po 256GB 33333Mh zeby sie dobrze sprzet krecil???? :D:D:D:D:D:D:D

zeczywiscie lamerskie.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jak opis, ale kto składa te konfiguracje ???? Kurde P4 2,4GHz i 128DDR . No comments

bo to sa ofert dla ludzi ktorzy sie nie znaja :roll: idzie tak kowalski do sklepu i widzi p4 8O jego mozgownica cos tak juz kojazy nazwe i jak ma kase to bierze a ze reszta to syf to juz inna sprawa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jak opis, ale kto składa te konfiguracje ???? Kurde P4 2,4GHz i 128DDR . No comments

bo to sa ofert dla ludzi ktorzy sie nie znaja :roll: idzie tak kowalski do sklepu i widzi p4 8O jego mozgownica cos tak juz kojazy nazwe i jak ma kase to bierze a ze reszta to syf to juz inna sprawa :roll:
No shit genius :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No shit genius  :P

ironia mode:

wiem, wszyscy mi to mowia 8) :wink:

/mode

:D

moj wujek tak kupil kompa.... malo sie nie zesralem ze smiechu jak zobaczylem co mu wcisneli....

 

idiota... no coz... rodziny sie nie wybiera .... niestety.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające jest, gdy taki syfny zestawik kupi ktoś , kto ma mało $$(czyli prawie każdy :( ). Mało mnie krew nie zalała, gdy zostałem

poproszony o pomoc przy kompie, który został kupiony przez rodzinę,

w której NAPRAWDĘ się nie przelewa. Siadam i widzę : p4 1.8 ghz + 128mb SDRAM + gf2mx200 +10gb hdd+ 15 calowy monitor Philipsa(coś

ciągle w nim strzelało). Oczywiście zestawik był z Auchan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i za te pieniadze co daje sie w takim 'super'markecie spokojnie mozna zlozyc dwa razy lepszy komputer na czesciach :?

bez przesady... ale za ten na samej gorze spoko mozna zaplacic 200 mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :lol:

Co do ofert super/hipermarketów to raczej norma, błędy w folderach są raczej karygodne, prawdopodobnie gościu, który to przygotował już tam nie pracuje :D

Kidzyś gościu w leklerku próbował mi udowodnić, że Celeron 1700 jest lepszy od Athlona XP 1700+

mówił, że Intel to Intel i że jest taktowany 1700 MHz a ten Athlon to cholera wie co to za firma i do tego taktowany jest 1464 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzac obok sklepu ujrzalem napis "KOMPUTER DLA WYMAGAJACYCH" Patrze na cene, 3500zl, no to mysle bedzie nie najgorszy. Podchodze blizej, a tam:

P4 2,8 OK 128Ram SDR GeForce 2 MX400 HDD 40GB SB Live Jakas plytka MSI Nawet nie pamietam, czy to byl zestaw z monitorem, ale chyba nie.

Tylko do sądu takich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...