Skocz do zawartości
Gajątko

Zasilacz Do Quad+gf8600

Rekomendowane odpowiedzi

Mam supershit który był razem z zestawem kupiony i są problemy z odpalaniem kompa. Na tym forum YogiCK polecił mi zasilacz MODECOM MC-350 ATX.

 

Mam ograniczone fundusze chciałbym coś ok. 80-180 zł. Modecom mi się spodobał bo jest tani, a ja nie prowadzę tu serwerowni, mam stabilną sieć i ważne żeby tylko działało i nie było groźne dla reszty kompa. Czy lepiej jednak zapożyczyć się u krewnych i wyskrobać na coś innego, czy MODECOM jest OK?

 

Pozdrówka i dzięki za pomoc! :-)

 

Mój komp:

CPU: Intel Core Quad Q6600 (4x2.4 GHz), MB: Asus P5K SE, HDD: Hitachi Desktar T7K500, MEM: A-DATA 2x DDR2 1024 MB (2 GB total) PC6400, VIDEO: Asus GeForce 8600GT, UPS & case: SuperCase SK-354, SYS: Windows Vista Business SP 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Tak, ModeCom jest jak najbardziej wporządku, tylko uważaj by nie kupić Feel I (ja mam II, i od 2,5 roku nie padł, radzi sobie z podkręcaniem i jest tani i cichy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę Corasair'a 450W - można znaleźć już w cenie 180-200zł, a jakościowo trochę lepszy od tego Modecom'a. Poza tym ma więcej mocy, bo jak dla Quad'a, to jednak 350W to trochę mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie rozne szkoly dobierania zasilki , ekonomiczna i overclockerkska ;)

 

Ja osobiscie do Quada bym wybral cos firmowego 450W

taki Corsair 450 bylby chyba w sam raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest markowy ale kolega napisal ze ma Quada, A moim skromnym zdaniem MC-350 do obecnego konfigu bedzie na styk wiec raczej kupilbym cos mocnijeszego. Widzialem juz co potrafi pociagnac 350W, gdzies widzialem info w jakims topicu svende ale badz co badz byl to bq 350 SP rev2 a to jest raczej troche lepsze od MC. Dlatego ja tez proponowalbym kupic co numer wiekszego Chieftec GPS-400 Watt (ma chyba taka sama linie co 450W wiec nie warto to 450 doplacac) lub faktycznie Corsair'a 450 VXEU bardzo dobry i cichy zasilacz i juz w przystepnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...