Skocz do zawartości
fit

ECS Rulz !

Rekomendowane odpowiedzi

jak że sławetny RDA+ spalił mi sie doszczętnie a w serwisie powiedzieli ze za 14 dni roboczych... musiałem cos nabyc natenczas

 

no to kupiłem nowy produkt ECS-a L7S7A2 i spotkało mnie miłe zaskoczenie....

 

PCI/AGP locked

podnoszenie napiecia na CPU (tylko 5% ale zawsze coś)

podnoszenie napiecia na DIIMach !!

FSB 133-200 !!!

regulacja mnoznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

po prostu wymiękłem - ustawiłem 10,5x200 i hula :)

jako miły prezent w pudełku znajduje sie czytnik kart falsh - CF, CM i co tam jeszcze (4 typy)

 

koszt 230 + VAT

 

jak ktos jest "w budżecie" to nie znajdzie nic lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płytka jest niezłą jak na tak tani produkt. i to cena własnie jest jego głowną zaletą; gdyby ją podniesc do powiedzmy 400 zł to nikt by na nią nie spojrzał...

ciekawe tylko ile pochodzi bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby dlaczego ma sie zaraz psuc?? ja miałem 2 ecs i zaden mi nie padł ! no ina sprawa ze co ktorys nowy jest odrazu padniety ale to juz inna bajka jak chodzi to jest spoko .... kurde 11.5 X200 hmm ja na swojej tego nie moge utrzymac stabilnie.. moze to zasługa nie ecs tylko twojego proca ze sie ładnie kreci ...( jakiego masz seri itp) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cene to opłaca się <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> jeszcze ma tyle możliwości O/C :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no jak za te diengi to bardzo soczysta propozycja ale podobnie jak genghiskhan nie chcialbym sie spotkac z ECS'em ;). Wole dolozyc i miec cosik lepszego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam swojego legendarnego K7S5A lekko zmodowanego ( biosik radiatorek i inne takie ) i nie narzekam.. za takie marne pieniadze naprawde wporzo ;) a te 230 to to nawet polowa 8rda+ nie jest a możliwości całkiem niezłe.. ciekawe ciekawe.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do ECS nic nie mam, miałem do czynienia z wieloma produktami tej firmy. :)

Do jednego sie mogłem przyczepić to brak możliwości OC.

Jeśli ta płyta na to pozwala to duży plus dla ECS

co do podnoszenia napięcia na L7S7A2 o +5% to jest to zrobione podobnie jak na płytach MSI :D

Jak ktoś chce alternatywę do GForca MX może spokojnie kupić ECS SIS Xabre 400 lub 600, bije wszystkie GF MX na głowę :D a cena podobna :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeECS zawsze mial zanizona wydajnosc w porownaniu do innych, podobnych plyt. niby mozliwosci dobre, a jednak te 2 klatki mniej w grze wyswietli.

i nie chodzi tu o stabilnosc, czy awaryjnosc, ani o wyposazenie, ktore sa takie same jak w innych plytach, tylko o ta wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chopie co ty gadasz .Norrmalnie mnie powaliles płyta kosztuje o połowe taniej od innych najlepszych płyt a wydajnośc powalajaca w stosunku cena/wydajność kurde a by ci zależało na tych 2 fps jak wts miał płyte do wyboru za 600 zeta i za 250 a na tej za 600 zł miał 202 fps a na tej za 250,200 fps .No to którą byś kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chopie co ty gadasz .Norrmalnie mnie powaliles płyta kosztuje o połowe taniej od innych najlepszych płyt a wydajnośc powalajaca w stosunku cena/wydajność kurde a by ci zależało na tych 2 fps jak wts miał płyte do wyboru za 600 zeta i za 250 a na tej za 600 zł  miał 202 fps a na tej za 250,200 fps .No to którą byś kupił

dokladnie za 298zl :?

doloze 40 zl i mam ABIT'a KX7-333

chociaz ten ECS jest calkiem niezly :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chopie co ty gadasz .Norrmalnie mnie powaliles płyta kosztuje o połowe taniej od innych najlepszych płyt a wydajnośc powalajaca w stosunku cena/wydajność kurde a by ci zależało na tych 2 fps jak wts miał płyte do wyboru za 600 zeta i za 250 a na tej za 600 zł  miał 202 fps a na tej za 250,200 fps .No to którą byś kupił

dokladnie za 298zl :?

doloze 40 zl i mam ABIT'a KX7-333

chociaz ten ECS jest calkiem niezly :twisted:

:roll: A ja bym chyba wybrał tego ECS na sis 746 niż Abita na KT 333 :?

Tu ilość klatek przy podobnych ustawieniach będzie lepsza na SIS`ie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...