Skocz do zawartości
Temp-esT

Jak podkręcić ATHLONA XP 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

stary  podnieś napięcie

cały czas  ci piszemy ty dalej swoje

do 1,8 możesz podnosić

daj  na 1,7 i będzie ok (chodzi o proca)

miałem problem z podkreceniem mojego Antka (166x11 @ 166x11.5)poradzono mi jak wyrzej podnieś napięcia podniosłem nawet do 1,8 i jedyna rzecz jaka uległa poprawie to to, że Win uruchamia się do momety wyboru profilu i tutaj sie wiesza.

Co dalej :?

nadal podnosić napięcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie, do mnożnika 11x166 chodzi spoko żadnej zwiechy, ale jeśli dam 11,5 to koniec - winda nie wchodzi. Próbowałem innych ustawień ale zauważyłem że jeśli przekrocze 1900mhz to komp do windy nie wchodzi - zaczynają się schody.

 

Co radzicie - mozliwe że to wina zasiłki bo mam juhnie jak cza. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie na tego proca ?????????????

 

Mam takie dwa na chacie i nie wiem którego wybrać. No chyba że okaże sie że oba sa do [gluteus maximus] to biorę pierwszego lepszego.

 

pierwszy:

AXDA2000DKT3C 918674627033 RIRGA 0233VPMW

 

DRUGI:

AXDA2000DKT3C .................... RIRGA 0233XPMW

 

Wiem że oba są z 33 tydnia tamtego roku, czyli steping A0. Ale nie wiem nic jak sie kręcą. Dajcie jakieś linki (teraz napewno ochrzan - szukaj szukaj).

 

Z gory wielkie THX :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŁY SUKCES (170x11 Vcore 1,675) wszystko pieknie śmiga testy wszystkie zdane:)

ALE :(

Podkręcam mojego antka FSB (172x11=1892) Vcore 1,75V i winda startuje bez zadnych problemów, ALE przy testach (PCMark) wiesza się na kompresji muzyki po podniesieniu Vcore do 1,8 nadal to samo. Inna perspektywa (166x11,5=1909) Vcore podniesione do 1,8 Windows nie wstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...