Skocz do zawartości
Jackassek

Katoda Uv Sunbeam

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bardzo....nie wiem czemu tam nie zajzalem. A google w tym przypadku średnio sobie radziły a ja na kacu jestem. Wygraleś trofeum pomocnego forumowicza. Niestety zostało ono wysłane do ciebie a przesyłka zagineła po dorodze..miejmy nadzieje ze sie znajdzie...dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

Poleca ktos jeszcze te katody, czy moze cos innego bylo by lepsiejsze?

Od razu mowie ze sie na tym nie bardzo znam i nigdy mnie to nie krecilo (nawet bylem przeciwnikiem robienia lampki z komputera), ale jak podswietlilem Fass-O-Matica z Feserem zwykla dioda UV calkiem spodobal mi sie efekt i tak sobie wpadlem na pomysl czy by czasem katod do budy nie wszdzic.

 

Ewentualnie mam jeszcze gdzies z 10-15 doid, juz wlutowalem w nie rezystorki na 12V i sie tak zastanawiam czy jakos dookola kompa ich nie rozmiescic, kable pochowam w macie tak ze wystawac bedzie tylko dioda. Choc boje sie ze to bezsesowna robota, jako ze UV potrzebuje troche mocy zeby ladnie oddac efekt i doidy moga byc za slabe, do tego sa bardziej kierunkowe i podswietlanie wnetrza moze nie wyjsc za efektywnie. Co innego rez albo bloczki, tu sie jeszcze nadaja jako tako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...