Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno przeglądałem internet i trafiłem na ciekawe info o procku onazwie via isaiah czy jakoś tak i pomyślałem sobie że via by dobrze zrobiła jak by wrzuciła to cudeńka na płytkę pico-itx z jakimś zaintegrowanym geforcem czy s3 4300ge i dvi-d zgodne z hdmi/audio jak w radeonach zamiast d-sub no i jeszcze możliwość podpięcia napędu optycnego przez ata albo sata. floopy nie napisałem bo można przez usb podłączyć no i wtedy takie artigo było by super i co jest jeszcze lepsze a to że w 2009 wychodzą wersje dwurdzeniowe w 45nm na takiej konfiguracji możny by spokojnie grać w jakiesz starszawe tytuły albo oglądać filmy w hd a to dzięki wymienionym wyżej grafiką posiadającym sprzetową akceleracje video hd najważniejszą zaletą takiego produktu były by niezła wydajność i niewielkie zużycie prądu i brak problemów z internetem jak ma to miejsce w c3 i c7 powiedzcie co o takiej wizji myślicie.

 

 

 

 

 

 

 

 

za błędy ortograficzne sorki ale mam dyslekję dysgrafię i dys ortografię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze ta wizja juz sie powoli sprawdza... tylko ze w laptopach.

 

Chyba HP kupił od VIa spora ilosc procków do ultra molinych lapków z dosyc silnymi grafikami.....

 

Via to VIA ona nie jeszcze raz nas zaskoczy ( sam mam VIA c3 800Mhz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porócę do tematu

 

czy wie ktoś może o wsadzeniu nano do pico itx z nowymi s3 albo jakąś nvidią? w lapkachtych takich malych też by to było mile widziane?

jakby się coś takiego pokazało to byłbym skory zmontować taki gadżet na komputer do kuchni mału monitor 15" gumowa zwijan klawiatura i takie cudeń jak wyżej do internetu w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...