Skocz do zawartości
Kubuch

Nowy Czy Używany?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zmienić zasiłkę i nie wiem co lepiej brać? Opcje są takie:

 

Chieftec GPS-450AA-101A - używany pół roku (znam sprzedającego), gwarancja rozruchowa 1 miesiąc za 100 zł

Chieftec GPS-450AA-101 A - używany rok, gwarancja jeszcze 12 miesięcy za 100 zł

MODECOM MC-400 - używany 4 miesiące, bez gwarancji za 70 zł

MODECOM MC-350 - nowy za 90 zł

Amacrox Warrior AX400-PNF - używany, bez gwarancji (od forumowicza) za 100 zł

 

Budżet 100 zł max. Wiem, że mojego kompa pociągnie MC-350 ale skoro mogę kupić 450W szefa to może to lepszy wybór? Choć szef ma mniejsze natężenia na liniach 12V i nie wiem czy ma to jakieś istotne znaczenie? Może warto tego MC-400? Cena atrakcyjna, moc i natężenia duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Allegro i przeglądam i coś przekonania do używanego zasilacza nie mogę nabrać (co jest dziwne bo grafike mam używaną i dobrze mi z tym :P ). Chyba się zdecyduję na nowego Szefa GPS-400 za 130 zł. To chyba dobry wybór w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Allegro i przeglądam i coś przekonania do używanego zasilacza nie mogę nabrać (co jest dziwne bo grafike mam używaną i dobrze mi z tym :P ). Chyba się zdecyduję na nowego Szefa GPS-400 za 130 zł. To chyba dobry wybór w tej cenie?

dobry, lub ewentualnie Modecom MC-400 Watt, ktory z tych 2 nie wezmiesz bedzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry, lub ewentualnie Modecom MC-400 Watt, ktory z tych 2 nie wezmiesz bedzie dobry.

MC-400 to podobno MC-350 z inną naklejką ale nie mam jak zweryfikować tej informacji? Nawet by mi pasował bo tańszy jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...