Skocz do zawartości
kobus

mam problem z procem, kurde

Rekomendowane odpowiedzi

Musze siostrze kupic Mercedesa bo inaczej ojciec zabierze mi 2x2gb DDR Corsair , procka Atlhon8000+, zasilacz Antec 1000W i ATI 20500 2gb MB 1000/1000

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co szkoda gadac. Kolo nas wyzywa o roznych. asrzuca nam niedowiarkow, zazdrosnikow i biedakow, ale sam nie zapusci jakiegos benchmarka zeby podac wyniki. Szkoda czasu na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nie macie się o co lebszego kłucić niż oto że kolega puścił wodzę wyobraźni :lol:

 

poprostu darujmu sobie ten topic i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, chyba się nie doczekacie... W końcu jeszcze niedawno miał w podpisie niezły wynalazek pt. ECS 8RDA+, a na czymś takim pewnie nawet WCPUID nie chodzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapodal wyniki ze swojego 2800+ i Radzia 9800, ale akurat chwilo mi sie nie chce i w ogole. Ale jak chcecie to moge wam zapodac wyniki z mojego "drugiego" kompa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś powiem. Mi się wydaje, że on poprostu chciał zostać zauważony przez resztę. Musicie go zrozumieć. Każdy chce należeć do jakiejś grupy społecznej. On myślał, że dzięki temu go zaakceptujecie i polubicie. Przeliczył się. Smutna istoria. Ja mam jednego kompa w domu, który mimo swojego wieku bardzo dobrze mi sluży. Może Mafia nie chodzi mi zbyt płynnie (eghmmm... znaczy sie nie chodzi wg.), ale nie stać mnie narazie na nic innego i pewnie jeszcze długo nie będzie. Jedno natomiast moge powiedzieć szanownemu koledze. Nas możesz okłamywać, ale twój komputer wie, że kłamiesz i na 100 % jest mu przykro i się zemści. Dobra uciekam bo muszę kupić bułki (ale nie dlatego, że mi moje zabiorą tylko dlatego, że wogule nie ma)

 

A tak wg to witam. To moj pierwszy wpis na Tweak.pl i pewnie nie ostatni.

Pozdrawiam wszystkich i tych z 800 i tych z 2,5 GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...