Skocz do zawartości
Spinacz

Laptop Do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koleżanka prosiła mnie abym wybrał jej jakiegoś laptopa do 2500zł. Głównie zależy jej na tym aby szybko chodził, będzie używała go do internetu, pakiet ms office, filmy, muzyka.

 

Proponowałbym coś z Core 2 Duo, minimum 2GB ramu, dysk większy od 120 GB, najlepiej żeby moża było znaleźć do niego sterowniki pod XP (bo wątpię że znajdę teraz lapka bez Visty ;)

 

Nie chce składaków tylko coś firmowego w całości złożonego. Najlepiej Asus, toshiba :)

 

Co proponujecie?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja jestem w bardzo podobnej sytuacji, tyle, że przedział cenowy oscyluje w granicach 3000 zł. Zastosowania podobne. Zainteresowana podsunęła mi taki oto model HP:

 

http://www.promobile.pl/NOTEBOOKI/NOTEBOOK...L-68_-3118.html

 

 

Co o tym sądzicie? Polecacie coś innego w podobnym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność może i gorsza ale po co komuś kto nie będzie grał itp super wydajność C2D ? Cena niższa i to się liczy. HP seria DV6xxx właśnie z procem AMD.

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam Paviliony....

 

miałem styczność i ciezko zauwaznyc w nich cos pozytywnego...

 

poza tym jestem uprzedzony - w moim akademiku 3 Paviliony sie schrzanily, a podejscie polskiego HP do notebooków zakupionych w USA jest drwiaco smieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...