Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Darksiders - Hack&slash/adventure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Samotny bohater kontra 4 jezdzcow apokalipsy ,oraz masa Fajnych Bossow i przeciwnikow i przyjemna grafika moze dac sporo radochy graczom lubiacym od czasu do czasu odciac komus konczyny lub przywalic wrakiem samochodu ;)

 

za gre odpowiedzialne jest studio THQ i Vigil i mysle ze bedzie mozna przy tej grze sie fajnie odprezyc :)

 

 

filmiki

1 filmik pochodzi z obecnego developingu, reszta to zeszle E3

film 1

 

gameplay 2007 E3

 

trailer

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna nazwa: Darksiders: Wrath of War

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Fajnie gierka wygląda :D lubię takie nawalanki.

 

http://www.darksidersvideogame.com/

Oficjalna strona, a na niej Playstation 3 - więc nie jest to exclusive na x360. Kiedyś było info o wyłączności na X360, ale najwyraźniej się to zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

@dragonlore

 

pomyliłeś linki ;)

 

Co do gry.. to nie mogę się doczekać, uwielbiam taki typ gier :D

no wlasnie nie pomylilem,tylko ze Polygamia umiescila trailer na stronie glownej,a po aktualizacji newsow ,trailer zostal przerzucony do nastepnej strony-jak komus sie chce to niech poszuka,bo mamy tam poczatek historii-warto obejrzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram juz drugi dzień w Darksiders i dla mnie bomba :-P , udane połączenie TombRaidera (zagadki) z God of War (walka), specyficzna bajkowa grafika (nie każdemu moze przypasc do gustu) + wyśmienity design postaci i potworów . Momentami gra podoba mi się bardziej niż GoW 1 i 2 i w paru aspektach jest bardziej od niego rozbudowana .Narazie grę oceniam 9/10 i gorąco polecam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ukonczona jakies 2 tyg temu calosc z platyna zajela mi niecale 29h (w tym okolo 1.5h z gumka na padzie by zaliczyc 100mil na koniu :D) czekam teraz na kontynuacje w koncu pozostali jezdzcy cos musza znaczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Easy i gra jest dal mnie przekozak ! Odpowiada mi praktycznie wszystko - grafika, klimat , demoooony ... jak skoncze przechodze jeszcze raz na Normalu :lol2:

:edit

no i zacialem sie na Tiamat i juz trzeci wieczor podchodze :/ przegieli z tym :angry:

:edit2

udało się w końcuuuuuuu ... za czwartym podejsciem :lol2:

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...