Skocz do zawartości
mendos

Komputer Nie Wyświetla Wszystkich Zdjęć Ze Stron Www

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jestem mało doświadczonym użytkownikiem komputera i nie mogę poradzić sobie z pewnym mankamentem mojego sprzętu ( Toshiba M60-182 ) . Podczas przeglądania stron WWW większość zamieszczonych zdjęć wyświetla się prawidłowo natomiast zamiast niektórych obrazów widnieje tylko mały czerwony znak "X" w rownie małym czarnym kwadraciku. W niektórych przypadkach do wyświetlenia takiego zdjęcia wystarczy kliknąć na ten kwadracik prawym przyciskiem myszy a następnie z rozwiniętego menu "Pokaż obraz". Natomiast w wielu przypadkach sposób ten jest nieskuteczny i w tym przypadku moja wiedza na ten temat się kończy i nie mogę rozwiązać dręczącego mnie problemu. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej przegladarki uzywasz?

przeslij linka do strony w ktorej nie laduja ci sie obrazki

 

byc moze te zdjecia sa zle podlinkowane

ewentualnie w opcjach samej przegladarki masz cos namieszanie

 

nie martw sie to nie jest wina Toshiby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał genialny tekst w podpisie:

 

Internet explorer to wspaniały program dzięki któremu można wejść na stronę mozilla.org i pobrać firefoxa. :]

 

Wygląda na problem z cachem przeglądarki. Obecnie nie masz problemu, bo odświerzyły się strony i IE to dostrzegł i odświerzył sobie kaszę. IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wreszcie stronę, na której nie mogę obejrzeć żadnego z zamieszczonych zdjęć. Oto link:

http://moto.allegro.pl/item377759897_szklo...gane_i_l_p.html

 

Zamiast zdjęć tylko czerwone X-sy. Proszę o poradę.

Zdjęcia w podanym przez Ciebie linku nie działają, bo są zamieszczone na serwerze, z którym coś jest nie tak. Tzn. jak skopiowałem link zdjęcia i wkleiłem do przeglądarki, wypluwa error 403 forbidden, czyli brak dostępu. W każdym bądź razie to nie jest wina twojej przeglądarki tylko gościa zamieszaczjącego foty

Edytowane przez viroos18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.web.x3m.pl/lusterka2/szkloasferyczne.jpg

 

Mi zwraca 403 i 404 na raz (404 bo nie może odczytać pliku wyświetlanego w razie błędu 403). Tak ja to widzę po przeczytaniu ww. linku. Napisz do kolesia że zdjęcia nie chodzą, powinien poprawić. z twoim komputerem wszystko w porządku, oprócz IE7, ściągnij sobie firefoxa http://getfirefox.com/. Ewentualnie na takie anomalia powinno pomóc czyszczenie cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...