Skocz do zawartości
dzej

Laptop Do ~1000$ Z Usa

Rekomendowane odpowiedzi

siema. mam miec zalatwionego w stanach lapka i nie wiem za bardzo co

chcialbym by mial 15 cali lcd dobrej jakosci, core2duo T5XXX lub wyzszy i fajnie by bylo jakby cos sie schrzanilo to zebym mogl go oddac na gware w polsce. no i 2gb ramu. ewentualnie jakies tam multimedialne bajery i grafike co by wow i cs hulal od czasu do czasu. dobra bateria tez by nie pogardzil, choc taka [ciach!]le to mozna sobie dokupic w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Jakiegoś xps-a m1530 sobie poszukaj, za tą cenę powinieneś wyrwać już jakąś podstawową konfigurację co spełni twoje wymogi

Tylko Del musi być z gwarancja NBD (Next Business Day) by była ważna w Polsce, a za taka sume będzie ciężko znaleźć takiego nawet na eBay.

Ten Asus ma dwa lata międzynarodowej w standardzie:

http://1toppc.com/Merchant2/merchant.mv?Sc...t_Code=M51SN-B1

Edytowane przez ifrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skorzystam z okazji. Tez interesuje mnie ASUS z USA. Istnieje jakaś możliwość zakupu lapka w jednym z amerykańskich sklepów komputerowych, ale tak żeby mi go przysłali nie wiem kurierem? Biorąc pod uwagę tamtejsze ceny byłoby to opłacalne. Autor wątku jak zamierza sobie przytransportować ten sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skorzystam z okazji. Tez interesuje mnie ASUS z USA. Istnieje jakaś możliwość zakupu lapka w jednym z amerykańskich sklepów komputerowych, ale tak żeby mi go przysłali nie wiem kurierem? Biorąc pod uwagę tamtejsze ceny byłoby to opłacalne. Autor wątku jak zamierza sobie przytransportować ten sprzęt?

Pewnie znajdziesz sklep co ci i wyśle do polski, tyle że dolicz sobie opłaty celne jeszcze do rachunku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina przyjezdza do Polski zza oceanu, wiec korzystam z okazji ;] Kupowanie natomiast przez internet z wysylka do Polski to koszty sa bardzo duze. Ponad 50$ za przesylke do Polski, plus cło, plus 22% vat. Oczywiscie jak sie wysyla paczke jako gift to tamtych oplat sie nie ponosi, ale gift to paczka o zawartosci nie wiekszej niz 50$. oczywiscie "teoretycznie" ;] Tylko jak paczka zniknie, zostanie zniszczona itp itd to zostanie ci zwrocone 50$. Znajomy mogl by ci tak wyslac, ale sklep to juz nie ma szans. Gdyby to chodzilo o jakies 80$ to nie byloby problemu, ale 1000$ jako gift w sklepie internetowym nie przejdzie. Zreszta bylo to juz walkowane na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...