Skocz do zawartości
bartool

Unlock durnia i problem....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

probowalem chyba 4 olowkami i pupa tzn. mam d1200 i po polaczenie moskow w biosie nadal nie mam zmiany mnoznika i z normalego czyli x12 sam sie zmienil na x11 wiec mam proca wolniejszego....

Jak temu zaradzic ?? czy wogole da sie to jakos zrobic ??

Oczywiscie mam juz biosa flash`nietego na tego owerlockerskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLE zamalowales mostki!!!! mam nadzieje ze nie polaczyles ich wszystkich razem???? Najlepiej uzyc olowka HB bynajmniej ja takowego uzywalem i zawsze dzialalo dobrze go zatemperowac i laczyc po kolei ze soba mostki nie ma bata musi zadzialac. W twoim wypadku wez siakis spirol or smth like that umyj dobrze proca (czyt. zamalowane mostki) i zrob tak jak mowie

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi lepiej szlo miekkimi olowkami, tyle ze po kazdym mostku musailem ostrzyc, ale dzialalo gdzies za 3,4 razem juz bankowo (miekkie olowki maja wiecej grafitu), uwazaj zebys niepolonczyl sonsiednich mostkow bo ci zdechnie proc, uwazaj jak sciagasz radiator zeby nieukruszyc jądra, jak sie uda zamalowac, to zaklej taśma klejoncą

Powodzenia

 

ps. jaka masz plyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sobie podkręciles, na k7s5a niema zmiany mnoznika, lonczenie mostkow nic nieda, jedyne co tro mozesz zwiękrzyc zasilanie lonczac mostki l7 co da 1,85v teoretyvznie, ale praktycznie plyta zanizy gdzies do 1,82, i kręć fsbno to sobie podkręciles, na k7s5a niema zmiany mnoznika, lonczenie mostkow nic nieda, jedyne co tro mozesz zwiękrzyc zasilanie lonczac mostki l7 co da 1,85v teoretyvznie, ale praktycznie plyta zanizy gdzies do 1,82, i kręć fsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...