Skocz do zawartości
pmp

Asus P5q/p5q-e/p5q Pro/p5q Deluxe/p5q Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

No ja juz mam :)

Zmienilem bios na 0704 wszystko narazie na auto poza cpu.Winda zainstalowana na Raptorku,wszystko pieknie gdyby nie to,ze nie moge wejsc do windy na syste z X38 :),niezla bieda.No a tymczasem lece ogladac mecz.

Acha na PCB jest napisane Made in Cina :D,nie Taiwan a te podobno leiej banglaja...cdn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam :)

Zmienilem bios na 0704 wszystko narazie na auto poza cpu.Winda zainstalowana na Raptorku,wszystko pieknie gdyby nie to,ze nie moge wejsc do windy na syste z X38 :),niezla bieda.No a tymczasem lece ogladac mecz.

Acha na PCB jest napisane Made in Cina :D,nie Taiwan a te podobno leiej banglaja...cdn...

dalij pokazuj co potrafi :wink: napiecia auto i asus to też chyba nie za dobre rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam :)

Zmienilem bios na 0704 wszystko narazie na auto poza cpu.Winda zainstalowana na Raptorku,wszystko pieknie gdyby nie to,ze nie moge wejsc do windy na syste z X38 :),niezla bieda.No a tymczasem lece ogladac mecz.

Acha na PCB jest napisane Made in Cina :D,nie Taiwan a te podobno leiej banglaja...cdn...

poza wyczekiwanym fsb - obadaj jak to się w low-clocku zachowa ... po ponoć P45 wolnawe ...

 

jestem za ,za chwile pewnie pokaże 1M w granicach 7.1xxx :lol2:

Nawet jeśli nie oszukuje (ściągam video z tych 32M :D) to on jakiejś magi musi używać ... odkrywa "tajne" ustawienia biosów (jak było w GB) i takie tam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Za low clock to ja juz podziekuje nie bede sie bawil,bo mam obecnie wypasione Lanfesty i nie chce ich uszkodzic,nie odesla mi juz takich :)

Czasu narazie brak,nie wiem czy cokolwiek dzisiaj rusze,co najwyzej poustawiam napiecia i sprawdze max fsb,ale nie wiem czy nawet na to bedzie czas-starosc nie radosc mam wazniejsze sprawy na glowie nizmax fsb :D

 

Gemmy tak tylko zostawilem do instalki,bo mialem pozyczonego widowsa i musialem sie streszczac,nie bylo czasu na ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za low clock to ja juz podziekuje nie bede sie bawil,bo mam obecnie wypasione Lanfesty i nie chce ich uszkodzic,nie odesla mi juz takich :)

Czasu narazie brak,nie wiem czy cokolwiek dzisiaj rusze,co najwyzej poustawiam napiecia i sprawdze max fsb,ale nie wiem czy nawet na to bedzie czas-starosc nie radosc mam wazniejsze sprawy na glowie nizmax fsb :D

nasuwa sie pytanie ... to po co nowa mobo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

nasuwa sie pytanie ... to po co nowa mobo :D

do wysokiego fsb,ale z mnoznikiem na maxa :) do tego to mobo

wlasnie dalem fsb 400 i co??wysypal sie bios,wlaczyla sie opcja bios recovery.Centralnie wysypal mi sie bios 0704 i wrocil do 0506-mial ktos kiedys cos takiego ??

 

pmp a kto tu sie usprawiedliwia??jak ja wogole nic nie zaczalem robic z ta mobo,na XS tak pisali,ze sa roznice pomiedzy china vs taiwan,wiec nie kumam tej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Nie wiem jakis walek byl.

Teraz na szybko wszystkie napiecia poustawialem najnizej jak sie dalo i jest 500x6 stabilne pod orthosem i spi32m wlasnie leci,strap 500/333/1000 i mobo ustawilo PL 13,no ale mam 500mhz bez zmian napiec,jedziemy dalej :)

 

edit:no i prosze mamy pierwsze rezultaty,bez zmiany napiec wszystko najnizej jak mozna proc juz leci 560x6 a na DFI X38 nie chcialo slyszec o 515Mhz bez wzgledu na mnoznik,jak dla mnie wypas :)

 

dobra panowie stanelo na 565x6 bez zmian napiec :),niezle mobo

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

IMO PL do 3d ma malo wspolnego do spi masz racje,poza tym przeciez dopiero co odpalilem to mobo,pl na auto,siedze ogladam tv i sobie klikam na fsb,nie wyciagajmy jeszcze pochopnych wnioskow.W biosie jest troche ustawien ktorych nie bylo na dfi,nie wiem jeszcze w czym grzebac,co pomoze itd..

dobra na dzis koniec lece na obiad :)

Dołączona grafika

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz czemu wysypala sie na 400?

ale to jest dobra oznaka,będzie żyła na wieki :-D.Komandos wyciągnięty z pudelka robił 620,na 1.45V-pewnie nie każdy,ale robił :lol2: dobra nie będziemy juz męczyć proste,jak bedzie miał czas to testnie solidnie thx :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

PMP cos pisales o jakies opcji ktora pomaga osiagnac max fsb??

Gemmy moze sie uda cos dzisiaj wycisnac,zobacze jak z czasem

to 1.45v na NB???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PMP cos pisales o jakies opcji ktora pomaga osiagnac max fsb??

Gemmy moze sie uda cos dzisiaj wycisnac,zobacze jak z czasem

to 1.45v na NB???

 

Note that 2 new options are added, CPU and NB clock skew. Set CPU to 400 ps and NB to 100 ps to get some extra FSB (play ofc with these settings).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No dobra juz po obiadku i mam troche czasu.

Plyta nie wstaje na 570.Podnosze v nb itd..i nic po prostu podczas ladowania niebieski ekran

cpu skew 400 i nb 100 nic nie daje,walcze dalej,ale moze byc ciezko,bo jak kupowalem proca to koles cos wspominal o wallau na 550Mhz tyle,ze u mnie na DFI nigdy nie mialem okazji dojsc do takiej wartosci,wiec teraz za bardzo nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...