Skocz do zawartości
pmp

Asus P5q/p5q-e/p5q Pro/p5q Deluxe/p5q Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o FSB to VNB=1.42V wystarczyło + różne modły.

No to gonimy Commando hehe :D Przynajmniej na megaherce :D

Płytka zupełnie nieprzygotowana, nie zaizolowana, F1 nawet bez mocowania - tylko postawione :blink:

 

Dołączona grafika

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=379965

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 nawet bez mocowania - tylko postawione :blink:

Najlepiej sie reka dociska, bo mozna potem odpuscic, zeby cb nie zlapac po skonczeniu np spi i zimnym kontererze. Uwaga - nie moga trzasc sie łapy i nie dziala poprawnie z amd :lol2: Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sie reka dociska, bo mozna potem odpuscic, zeby cb nie zlapac po skonczeniu np spi i zimnym kontererze. Uwaga - nie moga trzasc sie łapy i nie dziala poprawnie z amd :lol2:

Korzystając z okazji zupełnego braku CB do -145 :rolleyes: próba zdjęcia potka przy -130 kończy się zwykle zdjęciem go razem z socketem :lol2: Więc z tym zdejmowaniem po spi to chyba w teorii - a czyjej ? haha

pmp powiedz no co tam masz za ramki bo teraz gdzies czytalem ze plytka sie pulta z OCZ 2x2GB 1600 DDR3 CL7-7-7-20,a niechce mi sie ich odsylac wolalbym zeby to byla plotka :)

A to niechęć X38/X48/P45 do gęstych kości - chyba o tym mówisz - owszem możesz mieć przy 1:1 i wysokich FSB pewne zonki... ;-)

pmp na jakim biosie te wyniczki ?

0704

 

tu jakies wyniczki były?zobacz czy cos policzy ,chociaż 9,5x600,wynik nie istotny :D

1M policzył, może nawet coś więcej, się obada. Gemik mały podjudzacz zaciera rączki bo pierwszy hahha :) Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z biosem 0801 ?

Cierpliwość uszlachetnia.

 

chyba nie do tego mobo :P

Do tego, do tego...

 

myślałem ze do P5Q Deluxe

No i dobrze myślałeś, bo dobrze przeczytałeś co napisałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie pogubilem w tych plytach. Na komputroniku podaja ze wszystkie plyty P45 sa na ddr2 a wy tu walicie zdjecia z ddr3. Ktos mi odpowie o co tu chodzi ?

Chce sobie kupic plytke p45 na ddr2 i nie chce miec sytuacji ze mi przysla z ddr3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie pogubilem w tych plytach. Na komputroniku podaja ze wszystkie plyty P45 sa na ddr2 a wy tu walicie zdjecia z ddr3. Ktos mi odpowie o co tu chodzi ?

Chce sobie kupic plytke p45 na ddr2 i nie chce miec sytuacji ze mi przysla z ddr3.

Z tego, co wiem, to jeden z najwyższych modeli (P5Q Deluxe czy Premium WiFi) jest na DDR3. Chyba też jeden z pośrednich z oznaczeniem S na końcu, ale tego nie jestem już pewien. Kilka (naście) postów temu dawałek link do strony Asusa, na której była tabelka, gdzie można było to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ,właśnie dajcie tą tabelke,na tej str.jeszcze jej nie było :lol2:

takie dośc spore to Vcore-pewnie dane z zapasem?niby pocieszające ,ze działa mobo z 2V na cepie-kuknijcie z mierniczka jak jest w realu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...