Skocz do zawartości
HucK

Nowy Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że pojawił się kolejny konkurs, tym razem związany z zasilaczami.

Postanowiłem wziąć w nim udzial.

Po oddaniu odpowiedzi klikłem na "wyślij", po czym strona "Dziękujemy za udział w konkursie.

Wyniki już w czerwcu!. " Ptworzyła się w ramce w miejscu konkursu. Ponadto moim oczom ukazał się napis: "Zalogowany jako: marco"... :) Wszystko ukazuje screen.

post-17995-1211540851_thumb.png

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było tak jak u HucKa - zalogowany jako: marco, tylko nie pokazało się to okienko że wyniki już w czerwcu.

do tego nie mogę się zalogować na swoje konto :D

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było tak jak u HucKa - zalogowany jako: marco, tylko nie pokazało się to okienko że wyniki już w czerwcu.

do tego nie mogę się zalogować na swoje konto :D

Identyczna sytuacja jest u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie nr 3 z czego się orientuję wszystkie odpowiedzi są nieprawidłowe. :huh:

No dokladnie, bo dla kazdego obciazenia w % jest inna tolerancja...

Poza tym pytanie nr 6 tez jest zle skonstruowane, bo odpowiedzia nie jest dana wartosc, tylko na bannerku jest napisane, ze ponizej tej wartosci, czyli fail. ;)

 

Poprawcie ten konkurs, bo nie da sie zaglosowac. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy za farmazony wypisujecie z tym 3pkt :lol: poszukajcie dobrze to znajdziecie prawidlowa odpowiedz

 

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie moge sie zalogowac w serwisie?! to trzeba sie osobno rejestrowac na forum i na stronie gl.?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podincludował się zły header z tymczasowym zrzutem ekranu. Poprawione i oczywiście to nie ja mam 100x szanse na wygranie czegokolwiek - napis był statyczny, a i nie da się brać udziału więcej niż raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawę 3 pytania :D. Tyle osób odpowiedziało i nikt się nie skapował hahaha

No i jeszcze tylko:

 

6. Na stronie sklepu Zenfist.pl znajduje się banner zasilaczy Enermax, jaki według producenta jest poziom hałasu przy 60% obciążęnia?

 

a powinno byc tak + troche stylistyki ;]

 

6. Na stronie sklepu Zenfist.pl znajduje się banner zasilaczy Enermax, poniżej jakiej wartości według producenta generowany jest poziom hałasu przy 60% obciążęnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath co do pytania 6 to masz rację, ale jak widzisz administracja nie widzi błędu.

Bannera Enermaxa to ja szukałem z 20min na stronie Zenfista, a okazało się, że mam go zablokowanego w ff :lol2: . Czasami ie się przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath co do pytania 6 to masz rację, ale jak widzisz administracja nie widzi błędu.

Bannera Enermaxa to ja szukałem z 20min na stronie Zenfista, a okazało się, że mam go zablokowanego w ff :lol2: . Czasami ie się przydaje ;)

Ja mam ff3 rc1 i adblocka i o dziwo ten baner jest widoczny. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że jesteście zalogowani na forum, logowanie w miejscu gdzie próbujecie jest obecnie niedostępne dla zwykłych userów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...