Skocz do zawartości
heretic

127 Stopni Celsjusza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wczoraj złożyłem nowego kompa o następującej konfiguracji: IC2D E8200; ABIT IP35 PRO; 2GB ramu Kingston 800mhz;GEFORCE 8800GT 1GBasus;Hitachi Deskstar T7K500 (320GB, 16MB);Chieftec CFT-560A-12S 560W.

Po odpaleniu głośniczek płyty zaczął wyć sygnsłem ostrzegawczym.

W biosie temperatura CPU wynosi 127 stopni cel a czasami 245 stopni cel.

 

Z tym że komp działa normalnie.dopiero po zainstalowaniu ABIT UGURU zaczął się wyłączać. po odinstalowaniu przestał się samoczynnie wyłączać.

 

zainstalowałem SPEEDFANA a tam temperatura na luzie CORE0 - 36STOPNI; CORE1 -31STOPNI. po obciążeniu procka obliczeniami z programu SUPER PI temperatura max 44 stopnie.

 

Radiator chłodny, zmieniałem pastę termoprzewodzącą 2 razy.

 

Czy ktoś czai co się dzieje?

Pomóżcie proszę.

 

Pozdraiam NOWY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnięty czujnik ;)Co na to poradzić hymm... Zrób update biosu mobo do najnowszego.

Dzięki Misiek.

no tak ale jeśli czujnik jest walnięty to co da updete biosu?

 

Jak myślisz Misiek, komp może bez czujnika działać poprawnie no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez czujnika działać będzie :) ale nie masz wtedy poglądowych temperatur. Zrób update biosu, bo ewidentnie źle zczytuje z diody. A później będziemy się martwić dalej.

Są temperatury ze speedfana, ale fakt update by się przydał. właśnie próbuję zrobic dysk startowy z pen driva 1 GB za pomocą MBRTool ale wywala mi błąd Drive geometry is not uknown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...