Skocz do zawartości
jonathan

Eurowizja 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku zajmujemy zajebiste miejsce :lol:

 

Glosy jedynie z Anglii i Irlandii :D

Ciekawe dlaczego.....

 

 

Dobra a wracajac do tematu samego konkursu... to smiech na sali

Punkty sa przyznawane w tak tendencyjny sposob ze to glowa mala.

Ruscy majac tyle bylych republik deklasuja reszte :/

Nie wspominam juz o samych wyborach piosenek bo to juz indywidualne preferencje....

 

Co sadzicie o tegorocznym show i naszej wielkiej gwiezdzie?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałem żeby ruscy nie wygrali...ale prawda jest taka ze wszystkie byłe kraje ZSRR głosowały na Rosje.Występ Izraelu mi sie podobał i ta dziewczyna z Ukrainy była niezła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Eurowizji nie liczy się piosenka tylko sympatie państw [; ... jak widać Polskę lubi tylko polonia z Anglii i Irlandii :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet Grecja podobała, większość to totalna klapa. Nie liczą sie umiejętności, a stosunki miedzy państwami (i ilość emigrantów ;) )

Najlepsza była Finlandia, reszta to popowe badziewie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama piosenka Isis Gee nie była taka tragiczna, zauważcie, że wogóle sie dostała do finału, czego inni przez ostatnie 3 lata nie dokonali.

 

Sam konkurs bardzo stronniczy. Komentarze Orzecha po prostu miażdżyły ("nie wiesz co zaśpiewać - zadzwoń do Timbalanda") :lol:

 

Załoze sie, że za rok rozkłąd pierwszej trójki będzie mniej wiecej podobny. I tak do konca, póki nie zmienią systemu liczenia głosów. Zauważcie, że wspomniany juz Orzech w 90% przypadków bezbłędnie podał jakie państwo ile pkt. dostanie od innego państwa, jeszcze przed ogłoszeniem wyników. To o czymś świadczy.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasnowidzem to On nie jest ;] Wystarczy znac sie ciut na polityce i geografi i mozna typowac zwyciezcow...

Komentowal swietnie, chyba najbardziej z tej calej eurowizji podobaly mi sie jego teksty...

 

 

P.S.

O.T.

ratix behemotowi jeszcze daleko do vadera [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratix behemotowi jeszcze daleko do vadera [;

Jeśli patrzeć pod kątem Eurowizji to może i tak :P

 

A wracając do tematu - dlaczego już od x edycji (nie interesuję się tym konkursem, więc pamiętam tylko dwie ostatnie :P ) Polska wystawia nie-Polaków?? Ostatnio była bodajże Ukrainko-Rosjanka (???) z murzynem (który nawet po polsku nie mówił), a teraz jakaś wylansowana przez TVN amerykanka, o której nikt wcześniej nie słyszał. Jakim cudem oni w ogóle przechodzą eliminacje? Śmierdzi mi to wszystko :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Eurowizji nie liczy się piosenka tylko sympatie państw [; ... jak widać Polskę lubi tylko polonia z Anglii i Irlandii :lol2:

Nie do konca poprzednio dostawalismy glosy od bratnich panstw w stylu Ukraina czy Litwa , wiec tym razem nasz wystep musial byc naprawde beznadziejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczyłbym Feel w następnej EV...

Błagam!! Tego śmiecia zamknąć z transwestytą Ajzis Dżi i mamy mieszankę wybuchową zje***ego wyglądu, beznadziejnego głosu i debilnie debilnych tekstów xD Nie wiem kto te dwie komerchy francowate wylansował, ale musiał być albo pijany albo obficie opłacony...

 

Tak - nienawidzę komerchy. Nienawidzę. A tego pedalskiego Feela do grobu :D

Edytowane przez QRVICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem do takiego konkursu nadawała by się Doda z anglojęzyczną piosenką :D ma wygląd, potrafiłaby zrobić show, a o to przecież chodzi na eurowizji.Mówię teraz całkiem serio:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem do takiego konkursu nadawała by się Doda z anglojęzyczną piosenką :D ma wygląd, potrafiłaby zrobić show, a o to przecież chodzi na eurowizji.Mówię teraz całkiem serio:P

Calkiem serio sie zgodze Doda albo Urbanska, ale obie nie maja szans w naszych rodzimych eliminacjach ze wzgledu na spory tzw. elektorat negatywny.

 

PS. Z Lordi to byl jeden wielki dowcip, nawet na forum gdzie gram w onlinowego battletecha ludzie sie zmawiali , zeby na nich glosowac bo wtedy moze w koncu wygra prawdziwa muzyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem serio sie zgodze Doda albo Urbanska, ...

Doda przy Urbańskiej to Michael Jackson (choć obie durne), Urbańska nie potrafi śpiewać, jest beztalenciem bez głosu, wykreowana przez kasiastych dziadków co lubią sobie potrzymać na kolanach młode sucze... [;

 

ps

Urbańska startowała w eliminacjach by reprezentować Polskę na Eurowizji [2008]

http://pl.youtube.com/watch?v=IuoHfaN2G-Q

 

tragedia!!! w dodatku na swoich występach świruje jak połamana

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Eurowizji nie liczy się piosenka tylko sympatie państw [; ... jak widać Polskę lubi tylko polonia z Anglii i Irlandii :lol2:

Dokladnie - zrobil sie z tego konkurs geograficzno-matematyczny, z pytaniami w stylu "Czy Szwecja da 10pkt Norwegii, czy Finlandii?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta piosenka "Blow Job" no rzeczywiscie zajebista [;

:lol2: Spadłem z krzesła jak to przeczytałem :blink: . Co do Urbańskiej, to zrobiłaby show, ale kosztem wyśmiania z jej wokalu (ona wszak śpiewać nie potrafi, a raczej mówi niż śpiewa). Doda-myślę, że dobra kandydatura. Ciało ma, pomachałaby, głos też ma dobry potrafi coś wykrzesać to mogłoby być dobre, pod warunkiem, że ktoś uświadomiłby ją jak ważny jest ten konkurs (swoim zachowaniem mogłaby nas ośmieszyć na całą europę). I teraz sedno... Isis Gee. Powiem tak: Śpiewała dobrze, napisała własną piosenkę i to mi się podobało. A przegrała dlatego, że:

1. Nie ubrała się adekwatnie do konkursu (powinna pokazać dużo więcej :lol2: )

2. Nie tańczyła na scenie, nie machała wiadomo czym...

3. Polska nie jest lubiana w europie, dlatego punkty tylko z UK i z Irlandii

 

Podsumowując:

Dopóki nie wróci stara eurowizja z Jury ten konkurs nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie słyszałem żadnej dobrej nuty na eurowizji :lol:

kto to k*rwa w ogóle ogląda LOL

Jakby to powiedział jeden gość z filmu "superprodukcja" - ,,Takiego g*wna to nawet za najgłębszej komuny nie kręcili" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, pora na update. Jesteśmy po wyborze piosenki dla Europy na rok 2009, jak wrażenia?

Osobiście jestem mocno rozczarowany wyborem, liczyłem na grupy Renton albo Dali.

 

Co ciekawe: nigdy nie jestem w stanie wytypować zwycięzcy w Polsce.

Dla kontrastu: prawie zawsze zgaduję ze dwie grupy które kończą w pierwszej piątce w finale...

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...