Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Bayonetta- Devil May Cry Zmienia Plec ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest dla mnie to, że DMC mnie nigdy do końca nie potrafił przekonać do siebie, bo miejscami nie ogarniałem co się dzieje, tu jest niby to samo, ale gra mi się super :D

Mam to samo - dmc nigdy mnie nie zainteresował na dłużej, a demko Bayonetty przeszedłem z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem już po 5h grania :) ogólnie to nie przepadam za tego typu grami, nawet nie miałem zbytnio z nimi kontaktu (DMC4 na PC, i GOW2 na PS2), ale gra mi się bardzo spodobała i wciąga. Od wciskania przycisków na padzie miałem wrażenie że w pewnych momentach coś w nim pęknie :P

 

Grę polecam, fajna grafika, wciągający gameplay i ciekawa fabuła.

Jedno co mi się nie podoba to brak poruszania ustami postać podczas cutscenek ;/ ale da sie to zniesc ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę dwa razy. Co więcej jest to jedna z niewielu gier, których nie odsprzedałem bo skończeniu.

Gra dla mnie świetna, gniecie spokojnie Dantes Inferno (pograłem w demo) i Darksiders. Gra ma to coś co nie pozwala odejść od konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję pyknąć w to u kumpla. i DMC to to nie jest. tam czuć klimat, tutaj bezmózga sieka... za dużo tego wszystkiego co się dzieje dookoła. DMC jest dużo bardziej zbalansowany i jak już pisałem, dużo bardziej klimatyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim klimacie mówimy. Dla mnie ta ciągła akcja w Bayo jest jednym z największych atutów. Czy bezmózga sieka? Na najniższym poziomie i przy przechodzeniu poziomów na najniższe pucharki to na pewno. Przy poziomach powyżej "normal" trzeba się nieźle napocić, zeby wyciągnąć coś więcej niż stone (najniższy pucharek).

Do tego japoński klimacik, trzymający poziom soundtrack, pykanie kolejnych combosów no i sama charyzmatyczna bohaterka i na gre nie ma mocnych. No ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...