Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Far Cry2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

zakladam ten temat mimo ze istnieje w grach PC,zeby nie mieszac tematu i ominac posty w stylu: jak ustawic konfig.itp itd.

 

ponizej filmik z X'boxowej wersji ktora zostala zdjeta z niektorych serwisow,ale dzielnie udalo mi sie zaginiony filmik odszukac ;)

 

gameplay-konsola/xbox

 

co ciekawe mimo swietnej grafy gra nie zwalnia ani nie chrupie co dobrze wrozy temu tytulowi,a ci co zaopatrzyli sie w konsole wcale nie musza zalowac troche mniejszej rozdzialki (hd-ready) bo gra wyglada bardzo dobrze.

 

i jeszcze jedno,ciekawi mnie czy gra w wersji X'owej wyjdzie na 1 dvd,i czy wersje ps3 czeka kolejna gra do instalki, a o potecjalnych roznicach w grze pomiedzy ps3 i xboxowej nawet nie wspominam ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm teren do przemierzenia w grze będzie naprawdę spoory. Także jak konsolka nie zająknie się z 512 MB ramu o będę pełen podziwu dla programistów, którzy będą tworzyć kod do tej gry. Nie mówię już o jaką wersje chodzi, bo wszystkie znaki na niebie mówią, że kupno PS3 to kwestia czasu. Wezmę tą, która będzie wyglądać lepiej i działać lepiej. Co do samej gry to już pisałem w topicu na pieca. Zapowiada się naprawdę dobra strzelanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ilu to grach tak ci ten Benq sie krzaczy?

 

A tak mniej serio- z pewnoscia tak samo, jak przy GTAIV, tj. bedzie grupa poszkodowanych przez los i beda wybrani, u ktorych naped smiga bezblednie (Benq w elite).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiąże duże nadzieje z tym tytułem. Mam nadzieje że nie będzie spadków animacji, i że grafika będzie równa. No i cały czas ciekawi mnie czy lewel będzie można przejść po cichu :) i samemu wybrać drogę. :) Czekam na więcej materiałów w lepszej jakości bo tu na razie prawie nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Porownanie wersji ps3/x360

 

filmik

 

musze przyznan ze fizyka w grze rozklada i rzadzi,to poprostu nowa generacja :)

 

 

edit:wlasnie zauwazylem ze jest juz "stary"temat o FC2 w dziale konsol,ale to wina wyszukiwarki ze nie pokazala ze takowy juz istnieje <_<

 

tak czy siak w tym jest wiecej info ;-)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...