Skocz do zawartości
ath

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Fifka ssie jak ***wka ^ ^

 

skończcie tą gadkę jak Fifa 08 wygląda na xbox 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli grafa w fifce 09 na pc bedzie taka jak na xbox360/ps3 to na bank pzresiadam sie z pesa na fife... chyba ze pes 2009 miło mnie zaskoczy. Druga sprawa to ten tryb be a pro... chodzi o to ze tworzysz sobie postac i grasz nią mecze (jedym graczem) i stajesz sie miedzynarodową gwiazdą?? Jezeli tak to WYPAAAAAAAAAAS... szkoda ze w pesie nie ma takich rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli grafa w fifce 09 na pc bedzie taka jak na xbox360/ps3 to na bank pzresiadam sie z pesa na fife... chyba ze pes 2009 miło mnie zaskoczy. Druga sprawa to ten tryb be a pro... chodzi o to ze tworzysz sobie postac i grasz nią mecze (jedym graczem) i stajesz sie miedzynarodową gwiazdą?? Jezeli tak to WYPAAAAAAAAAAS... szkoda ze w pesie nie ma takich rzeczy :)

To już było w 2008 o ile pamiętam, a w 09 mają to ulepszyć sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa 08 na pc to jakaś porażka (konwersja z PS2.... czy ich popier.....??? ) dlatego usunalem ten shit po 5 minutach grania. nawet nie wiedzialem ze taki tryb byl, chociaz i tak bym w nim nie zagral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość simian raticus

Twoja stara strzela gole bramkarzem w PESie z połowy.

 

Zobaczymy co pokaże w tym, roku Fifa i PES ;) Oby online był dobry (2 vs 2) to pogram w obydwie te gierki Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka z gry na PC - http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=4944

 

...Niestety, ach, niestety, wciąż słówko „next-gen” nie mieści się w kontekście. Niby mamy do czynienia z mocno poprawionym silnikiem graficznym, jest trawa, są lepsze twarze i ubrania, ale raczej jest to zapożyczanie pewnych rozwiązań z wersji konsolowych i przepisywanie ich na PC, niż przeniesienie technologii z całym dobytkiem inwentarza...

 

Czyli stary silnik sprzed X lat... :mur:

No to PES nadal nie ma konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli stary silnik sprzed X lat... :mur:

No to PES nadal nie ma konkurenta.

Czepiasz sie:P Przynajmniej jest widoczna zmiana, nie tak jak bylo wczesniej :wink:

Ponizej 3 screeny z wersji na PC :rolleyes: Roznica w porownaniu do FIFY 08 jest wg mnei kolosalna

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Snajper3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja jakoś widzę stary engine i upośledzone sterowanie na sztywno w 8 kierunkach... Poza tym z gameplay'a ten system sterowania myszka nie wygląda najlepiej a przynajmniej nie sprawdza się w fifie. Jakoś nie mam ochoty na przetestowanie tej gry, czekam na nowego PES, tym czasem nawet 2008 miażdży 09'ke.

Myślą, że jak dodadzą system kolizji na wzór tego z poprzedniej odsłony PES (trochę nieudany) i kilka ficzursów jak piąstkujący bramkarz i shield (to wszystko już było) to odbiorą konami graczy. Niestety klientów dalej muszą szukać na podwórku wśród 12-latków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z ath :D prawie wszystko co nowego bedzie w fifie 09, było już w pesie 2008 (nie wiem czy w 6 bo malo w niego gralem). Sterowanie myszką... wydaje mi się totalną porażką z tego co widzialem na filmiku (ja gram w pesa na samej klawiaturze :P ). Grafika tez nie zachwyca... na poziomie pesa 2008 (chociaz nie byl to taki norlmalny gameplay tylko film z telewizora wiec nie mozna ocenic ostatecznie). Chyba jednak nie dorówna pesowi 2009... i dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

:o

 

Może być ciekawie ;]. Co do sterowania myszką to czy czasem tak nie można było już w fifi98 ?

No no, w 98 można sterować myszką, nawet w szkole z kolegami pykamy jeden na klawie drugi na myszce (4fun ofc) [;.

 

 

Poza tym skończyłem grać w fifę na 2005... zacząłem od 2001, a najlepsza była 2003! Z tą wiążę nadzieje, w 08 grało mi się średnio, ale trochę pykałem. No i jak lepszy engine to na lapku mi już niestety nie pójdzie :( ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 2003 moim zdaniem to najgorsza część Fif, w które grałem (99-08). A najlepiej wspominam 2000, w którą nawet jeszcze pogrywam :] Mam wrażenie, że testerzy "dzisiejszych" Fif są dziećmi, które z piłką mają tyle wspólnego co Fallout3 z poprzednimi częściami :/ Po wydaniu F08, mogliby odpuścić sobie F09 i WC2010, a skupić się na F2010, aby ją dopieścić w każdym elemencie, a potem wydawać kolejne części "na porządnym fundamencie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy nie będzie funduszy, bo przecież Fifa czy dobra czy zła i tak się sprzedaje. Jeśli jest $$ to po co z niego rezygnować przez rok ? Tak myśli producent i szybko się to nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 2000 dla mnie niestety to był początek złej historii. Przejścia jednym zawodnikiem na ślepo. Mnóstwo bramek z połowy i inne bzdety. Fifa 2003 to chyba była dość rewolucyjna część grafika chyba mocno się poprawiła mogę się mylić ale tak mi się wydaje. Chyba, że myślę o 2001 dobra nie ważne. Na pewno nie wiele się zmieni. Grafika - (Zmienią się kibice pewnie będą bardziej realistyczni) i twarze piłkarzy. No i dodadzą ten tryb promowania super gracza. [(Jeśli PES 2009 znów się nie uda jak 2008- nie był zły ale wiecie) A Fifa znów będzie crapem (zapewne będzie) to znów powrót do Pes 6 życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2k3 była na nowym silniku (i imho była grą udaną, wszystko na łeb poleciało od 2k4 gdzie piłkarzom wsadzili kije od szczotek w d...)...no ale dość tego OT

 

a 2k9?...parę nowych twarzy, korków i reklam, ze zmienionym menu..nie rozumiem jak mając takie zaplecze programistów takiego crapa co roku wypuszczać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na gameplay PES 2009 to raczej da ciała :/

Ale co do Fify 09 moim zdaniem prezentuje się solidnie ale jak zwykle na konsolach :( No niby jest na PC lepsza grafika ale piłkarze znów jak manekiny. Ale to tylko na razie gameplaya. W tłoczeniu wszystko sie rozstrzygnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno bedzie inne sterowanie.

tym bym się akurat nie przejmował...byleby wreszcie wersja pecetowa była tym samym co NG..

 

mogłoby wreszcie coś EA pokazać konkretnego bo jak KONAMI nie zrobi czegoś z Pro2k9 to kolejny rok z 6 (a ile można)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

 

* Minimalne wymagania sprzętowe System operacyjny - Windows XP

* Procesor - Pentium 4 2,4 GHz

* Pamięć RAM - 1 GB

* Grafika - karta graficzna Nvidia 6600 lub ATI równoważne ze wsparciem dla Pixel Shader 3

* DirectX - wersja 9.0c

* Karta dźwiękowa - kompatybilna z DirectX 9.0c

* Dysk twardy - 4 GB

 

* Zalecane wymagania sprzętowe System operacyjny - Windows XP / Vista

* Procesor - AMD lub Intel Dual Core Processor

* Pamięć RAM - 2 GB

* Grafika - karta graficzna Nvidia 7800 lub ATI równoważna

* DirectX - wersja 9.0c

* Karta dźwiękowa - kompatybilna z DirectX 9.0c

* Dysk twardy - 4 GB

 

Co sądzicie :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...