Skocz do zawartości
ath

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli gra nie będzie przycinać na zalecanym zestawie to wszystko z optymalizacją będzie ok. Jeszcze nigdy się nie spotkałem z problemami optymalizacyjnymi kodu gry w FIFiE, ale zawsze musi być ten pierwszy raz :D..... oby nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło kilkanaście sekund w grze, żeby się przekonać, że to ten sam crap jak co roku. :)

Grafa faktycznie trochę poprawiona, ale tej do pes to jej lat świetlnych brakuje.

 

Także szkoda Waszego czasu na ściąganie, ja już podziękowałem i czekam na demko PES, bo podobno jutro ma być. :)

 

---

 

beka - chodzi super płynnie na sprzęcie z siga, jakieś ustawienia graficzne są nawet, ale co tam ma mieć wymagania, jak to wstrętne jest...

 

---

 

Na karnego się nawet załapałem. :)

 

Dołączona grafika

 

Szkoda było tylko prądu na ściąganie, ale to już taka tradycja, że co roku ściągam demko, żeby się przekonać, że to ciągle to samo [ciach!]o... :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie ath już napisał wszystko co było do napisania...bieganie kijami od szczotki wersja 09...

ładnie (w miarę) ta gra wygląda imho tylko w jednym miejscu - w momencie wykonywania 'piątki' przez bramkarza..

 

a oprócz tego to zmiana składów i dodanie paru nowych trików, o których trąbią w menu (ogólnie to w menu się można dowiedzieć co u nas nowego i takie tam pierd..)

 

no i nie wiem czy to tylko wrażenie czy znowu co drugi strzał na słupku ląduje ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem. Na razie na lapku. Czy nie macie u siebie też, że menu startowe Wam zacina? Zobaczę jak na blaszaku to działa. Ale mecz chodził mi bez żadnej zacinki.

 

A wrażenia? Moim zdaniem to nie jest odświeżany Crap. W końcu EA zrobiła z tego dobry produkt na PC. Sterowanie jest o wiele trudniejsze choć mi się wydaje, że za bardzo dali dużą szybkość piłkarzom bo zapitalają nieźle. Fizyka gry. Moim zdaniem idzie w dobrym kierunku. Póki co jestem przekonany do zakupu tej gry :)

 

 

Teraz czekać na demo PES-a 2009. Ale jakieś mam obawy, że PES-ik to będzie odświeżany crap patrząc po gameplayach :/

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa wygląda wreszcie jak murawa czy jakaś rozmazana tekstura ? I czy siatka w bramce to nadal 'bohomaz" ? I czy wreszcie FIFA ma wygładzanie krawędzi czy nadal poszarpane istotki ganiają za piłką ?

 

/ ps. DEMO PES2009 będzie tylko na konsole !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa wygląda wreszcie jak murawa czy jakaś rozmazana tekstura ? I czy siatka w bramce to nadal 'bohomaz" ? I czy wreszcie FIFA ma wygładzanie krawędzi czy nadal poszarpane istotki ganiają za piłką ?

 

/ ps. DEMO PES2009 będzie tylko na konsole !!

zrodlo please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grafa wygląda?

mało to screenów Blues wrzucił ?

 

czy można w demku sterować myszką icon_biggrin2.gif ?

w opcjach sterowania jest do wyboru więc chyba można, ale sprawdzić nie sprawdzę bo już wywaliłem.. Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze te niepowiekszone screeny wygladaja całkiem całkiem, dopiero jak powiekszyłem przekonałem się ,że jak co roku padlina :lol2:

mowie o samej grafice, ale sama gra tez pewnie to samo co rok wczesniej tyle ze z numerkiem 09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno i 10KM mułu:

- grafika: są gry gdzie nie liczy się grafika, a sam gameplay, ale do tego grona gry sportowe nie należą. Powinny cieszyć oko. Tu jest "żenua" - modele to nadal biegające kukły z dwiema kropkami na twarzy.

- rozpoczęcie gry z linii 5m nadal tnie nawet na mocnej grafie

- nadal piłka to jakiś balonik

- ruchy takie same jak w 6,7,8

- znowu brak wygładzania krawędzi (hmm PES6 już to miał)

- rozdziałka 4:3

- siatka w bramce to nadal "bohomaz" i jedno wielkie nie porozumienie

Jedyny plus to, że murawa nie jest już tą samą rozmazaną teksturą co w 06/07/08

 

DNO

-

-

10km

-

-

MUŁ

Edytowane przez tobster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę... Grafika się poprawiła i to znacznie! Co innego natomiast że dalej jest słaba 0_o :/... Brak AA to rzeczywiście porażka. System sterowania myszką mi jak najbardziej przypadł do gustu, na początku jest trudno ale idzie się przyzwyczaić :D Ogólnie gra całkiem niezła, ale nawiązująca co najwyżej do pesa 08... O walce z 9wiątką może zapomnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...