Skocz do zawartości
ath

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Fragment z recenzji z jednej ze stron dotyczących Fify.

 

"Najbardziej autentyczna symulacja piłki nożnej teraz oferuje zupełnie nową jakość! FIFA 09 wprowadza udoskonalony silnik, uwzględniający elementy wyczekiwane przez fanów z całego świata. Gra FIFA 2009 na PC (celowo podkreślam) jest wyjątkowo dopracowana, jeśli chodzi o oprawę wizualną i w pełni wykorzystuje moc drzemiącą w wysokiej klasy komputerach osobistych. Autentyczna rozgrywka, nowe intuicyjne sterowanie,...... . Czego chcieć więcej? FIFA09 wkraczając w nową erę kończy serię tzw. "odgrzewanych kotletów"… "

 

:lol2: :lol2: :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall:

 

Rany, oni naprawdę mają ludzi za kretynów.

 

to nie jest recenzja a reklama, ten sam tekst masz tu

http://www.purepc.pl/rozrywka/fifa_2009_ju...dzis_w_sklepach

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym polegają informacje prasowe ... wiedać, że niektórym brakuje dystansu. Jak w TV widzisz reklamę nowego Citroena, która głosi że ma piękną linie - co sie tobie akurat nie podoba - od razu drzesz sie na TVP1 że kłamią i mają cię za głupka? Litości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu drzesz sie na TVP1 że kłamią i mają cię za głupka? Litości ...

 

Ten Pan dobrze prawi, szczególnie, iż sporej liczbie osób gra się podoba, ja również nabieram do niej przekonania. Teraz uważam, że to jest najlepsza FIFA z całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym polegają informacje prasowe ... wiedać, że niektórym brakuje dystansu. Jak w TV widzisz reklamę nowego Citroena, która głosi że ma piękną linie - co sie tobie akurat nie podoba - od razu drzesz sie na TVP1 że kłamią i mają cię za głupka? Litości ...

Citroena do Fify mógłbyś porównac wtedy gdyby Francuzi od kilku serii robili samochody o brzydkiej linii, która 90% ludzi się nie podoba. Potem wydali nową różniącą się od poprzednich zarysem kloszy lamp przednich i twierzdzili w reklamach, że dokonali całkowitej zmiany i skończyli z poprzednim wyglądem.

Edytowane przez felek111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pare meczy i radosc z gry tak jak w przypadku poprzednich czesci mija po 3-4 meczach-pogram w oczekiwaniu na PESA a potem uninstal.

 

Mam pytanko fifowego nooba-chcialbym zagrac turniej Ligii Mistrzow jak to zrobic najprosciej ? trzeba zakladac wlasny turniej i wybierac druzyny ?

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest :lol2: Od lat maja brzydkie fury, a po każdym liftingu reklamują je jako 8 cud świata .. zluzj :>

 

No właśnie, ale czy to nie jest uważanie za głupków klientów. <_< . :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety już tak jest od pewnego czasu. wciskają nam kit, myśląc że mają do czynienia z idiotami. tak jest z wymaganiami gry , samymi grami. the best game ever itd.a okazuje się że jest jak zwykłe.ale co się dziwić społeczeństwo jest ogłupiane ,wystarczy pooglądać telewizje.widać do kogo są kierowane przekazy.ja żadko oglądam tv,jak włączam to czuje że wszystko kierowane jest do jakichś debili.debilne reklamy,debilne programy, mało jest pozycji godnych uwagi. więc robią na odwal się by kapuchy naczesać. i wydają gry w pare miechów.

troszkie sie rozpisał ale trza było :lol2: pes dalej rządzi :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety już tak jest od pewnego czasu. wciskają nam kit, myśląc że mają do czynienia z idiotami.

Bo mają do czynienia z idiotami, czyli całą masą 12-13-latków, którzy to kupują.

Toć to idzie jak świeże bułeczki:

http://allegro.pl/item446048995_fifa_09_pl...ylka_sklep.html

http://allegro.pl/item436566804_fifa_09_pl...ylka_sklep.html

http://allegro.pl/search.php?string=Fifa+09&order=b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają do czynienia z idiotami, czyli całą masą 12-13-latków, którzy to kupują.

Toć to idzie jak świeże bułeczki:

http://allegro.pl/item446048995_fifa_09_pl...ylka_sklep.html

na serio, rzucili sie ludze... potęznie.

wszystko wyprzedane! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom macie racje toż to musza być małolaty,ale czy oni nie widzieli żednego pesa. :blink: ps.kiedyś jak miałem fifke 04 czy cos tam .wpadł mój ziomal co napinał w pesa 05 bodajże ,i mówi dawaj walniemy mecza w te fife.najpierw sam zagra z kompem powiedział,coby sie wgrac.zagrał mecz i powiedział buahhahahah to gra dla idiotów jest prosta jak budowa cepa. wjebał kompowi na normal 5-1.to ja powiedziałem nie gram z tobą .i od tamtej pory zaczęła sie moja przygoda z pesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom macie racje toż to musza być małolaty,ale czy oni nie widzieli żednego pesa. :blink: ps.kiedyś jak miałem fifke 04 czy cos tam .wpadł mój ziomal co napinał w pesa 05 bodajże ,i mówi dawaj walniemy mecza w te fife.najpierw sam zagra z kompem powiedział,coby sie wgrac.zagrał mecz i powiedział buahhahahah to gra dla idiotów jest prosta jak budowa cepa. wjebał kompowi na normal 5-1.to ja powiedziałem nie gram z tobą .i od tamtej pory zaczęła sie moja przygoda z pesem.

Urzekła mnie Twoja historia. Naprawdę super argument, przekreślający FIFE. ; )

 

Co do niedziałających przycisków to znalazłem taki poradnik:

 

1. Start >> Uruchom

2. W okienko wpisujemy regedit i klikamy OK

3. wchodzimy w Local Machine

4. wchodzimy w System

5. wchodzimy w ControlSet001

6. wchodzimy w Control

7. szukamy i wchodzimy w MediaProperites

8. wchodzimy w Private

9. wchodzimy w OEM

10. wchodzimy w Joystick

11. szukamy w VIDach przy OEM Name nazwy swojego pada w moim przypadku to było PC Dual Shock

12. Klikamy na ten nasz OEM name i zmieniamy nazwę naszego pada na jakiegoś który jest obslugiwany przez FIFE ja wybrałem Saitek P990 Dual Analog Pad

13. Zamykamy rejestr

14 . Włączamy FIFKE i trikujemy

Po tym 'zabiegu' działają mi wszystkie przyciski, ale ciągle nie da się robić 'tricków' na prawym analogu. Jak komuś na tym bardzo zależy to pozostaje kupno pada do którego FIFA ma oficjalne wsparcie np. Rumblepad 2, czy pad z Xbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 9 nie jest taka zła, od 17-21 dzisiaj pocinałem z kumplem. Najlepiej gra się na gamepadzie. Dla mnie to najlepsza Fifa na PC, na konsole niestety nie dane mi było jak do tej pory grać w 09, więc się w tym temacie nie wypodwiadam. Ale w PES'a i tak gra się przyjemniej, bo jest lepszą grą, jak dla mnie. Czekam na pełną wersję.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji dużo poprawili, ale jest sporo głupich bugów( może to dlatego, że mam pirata? )

 

Zapisują się ustawienia graficzne i sterowania. Bez pada nawet nie podchodźcie do tej gry, bo sterowanie widać, że było tworzone na joystick xD

 

Miałem taką ciekawą sytuację.

 

A.Boruc faulował M.Ballacka w polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny ale zamiast jedenastki, którą pownien wykonywać Niemiec, Boruc po prostu wybijał rzut wolny ... Bez sens... Albo ja faulowałem bramkarza przeciwnika i zamiast wolnego dla drużyny przeciwnej ja miał rzut wolny z 3 metrów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i aż przez gardło mi to ciężko przechodzi, ale jest to najlepsza fifa jaka była na PC. Ponad 5 lat nie miałem styczności z tą grą, ale niestety PES może się dużo uczyć z FIFY 09... do czego to doszło, ale to chyba lepiej dla nas graczy. Mogę sobie tylko wyobrazić jak fifa wygląda na x'a jeżeli jest jeszcze lepsza niż na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce to moje ustawienia pada mam mante dual shock2 M807

gram na analogach na prawym shift na select zmiana taktyki (żółta strzałka) naciśnięcie prawego analoga podczas obrony z rzutu wolnego zmienia na ustawienie bramkarza,pozostałe klawisze można ustawić pod siebie w samej grze

w folderze user w moich dokumentach należy podmienić plik devdata.dat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w tej fifie jest jedna sprawa ktora przekresla u mnie cala gre, byc moze dla niektorych wyda sie to smieszne ale mi to odbiera caly fun z grania w pile. Chodzi o to ze na pilke dziala jakas inna grawitacja niz powinna, silniejsza. Strzaly wygladaja po prostu komicznie, jak z soccerow na automatach. Mocno uderzona pilka nie zdazy przeleciec dwoch metrow i juz zaczyna opadac. Wyglada to jak granie pilka balonowa dla dzieci. Zreszta nie tylko strzaly tak wygladaja, podania nad ziemia rowniez. Zamiast petard lataja jakies farfocle przyciagane do ziemi z niesamowita sila. Ja po kilku meczach podziekowalem tej grze i wrocilem do pesa. Choc trzeba przyznac ze jesli chodzi o grafike w wersji na pc to zrobili ogromny postep.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie po fifie bardzo pozytywne wrazenia. do tej pory jedyna pilka w jaka gralem to pes.... narazie fifa 09 > pes 09 jak dla mnie, zobacze w co wiecej sie bedzie chcialo grac. nawet jesli chodzi o sam gameplay. miazdzaca grafa to tylko dodatek :}

 

wie ktos moze dokladnie jakie sa roznice w gameplayu miedzy wersja fify na konsole a na pc?

 

EDIT: ahh i co do komercy, to komercyjny zrobil sie pes ;) fifa robi sie po prostu dobra gra

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom cholewka piszo że fifa konsolowa podkreslam konsolowa , ciut lepsza od pesa 09.fifka 09 na pc to krap of szit w porównaniu do konsolowej wersji

Jako wierny i zagorzały fan PESa muszę napisać (aż sam nie wierzę że to robię) że konsolowa FIFA 09 jest nie ciut lecz wiele lepsza od nowego PESa. Dłuższy czas męczyłem oba dema na X360 i bez wahania kupiłem nowy produkt ze stajni EA (a zawsze się tego zarzekałem...).

:huh: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...