Skocz do zawartości
ath

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 to ta ile tam masz obiektów w trakcie meczu ? i tylko jeden stadion, więc tekstur za wiele nie ma, a sam engine to niewiele pamięci zżera.

Hmmm 22 piłkarzy + sztuczny sędzia główny , chyba trener stoi i to by było wsio :P

 

Po 2 to next gen nie oznacza, że ma więcej zżerać pamięć laugh.gif Nawet jakby dużo tam tekstur było, to wbrew pozorom rozwój technologiczny nie tylko może polepszyć grafikę i silnik kosztem pamięci, bo może być tak, że lepsze algorytmy zjadają mniej pamięci niż stare.

 

Chodzi o lepszą optymalizację ? Ustalmy też, że FIfa 09 jednak nie ma silnika next-gen xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i prawda bo to shit . grałem w te fify , do puki pesa nie ujrzałem i nie zagrałem,tych gier nie wolno nawet porównywać. mowa o pes -5,6. jedyna w miare udana fifa to chybe germany mistrostwa,a reszta to biegające kije jak ktos pisał. o rozgrywce nie wspomne. w pesiku jak kto obyty to cuda może wyprawiać z piłką. nie grałem w pesa 08, bo cosik mnie nie podchodzi. ale demko 09 , sciągnę i zaopiniuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

a i prawda bo to shit . grałem w te fify , do puki pesa nie ujrzałem i nie zagrałem,tych gier nie wolno nawet porównywać. mowa o pes -5,6. jedyna w miare udana fifa to chybe germany mistrostwa,a reszta to biegające kije jak ktos pisał. o rozgrywce nie wspomne. w pesiku jak kto obyty to cuda może wyprawiać z piłką. nie grałem w pesa 08, bo cosik mnie nie podchodzi. ale demko 09 , sciągnę i zaopiniuje.

Zamiast ściągać cokolwiek i opiniować. Lepiej popracuj nad ortografią i jakością swoich wypowiedzi. Edytowane przez felek111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w te dome codziennie , po dwa 2-3 meczyki.

 

Doszedłem do wniosku, że gra się dużo płynniej niż w poprzednie części( to już nie te Robocopy z poprzednich części ! ) Można nawet ładną , składną akcję stworzyć.

 

 

Zamiast ściągać cokolwiek

 

Ehhh Ściągać to se możesz gacie :P Gry/Filmy/programy ( niepotrzebne skreślić ) się POBIERA xD

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w te dome codziennie , po dwa 2-3 meczyki.

 

Doszedłem do wniosku, że gra się dużo płynniej niż w poprzednie części( to już nie te Robocopy z poprzednich części ! ) Można nawet ładną , składną akcję stworzyć.

 

 

 

 

Ehhh Ściągać to se możesz gacie :P Gry/Filmy/programy ( niepotrzebne skreślić ) się POBIERA xD

Taa jesne. Pobrać to Ci mogą krew w laboratorium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni, ale czy to ma znaczenie ? :)

 

Od dwóch dni jestem :) posiadaczem FIFKI na ps3..... ((jak dla mnie to najlepsza gała w jaką grałem)) dla mnie to --> "krok w przód i to duży krok do przodu"- a może dlatego, że nigdy nie grałem na konysoli? tylko pc i pc....,dlatego z ciekawości odpaliłem FIFE NA pc.... - o boshe... :sad: tragedia, wszystko na "nie". Nasuwa się pytanie: rewolucja na pc? :blink: "odpowiedź" - "w którą stronę"???? Z przykrością muszę powiedzieć, że wersja pc -> a ps3 to całkiem inna gra.....

 

p.s

"smutne, a zarazem prawdziwe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan Ameryki to żeś nie odkrył :P

 

Nawet już Euro 2008 wyglądało lepiej na konsolach niż na PieCach ...

w DEMO CIUPAŁEM --> tylko demko na ps3 :) i hmmm całkiem fajnie sie grało, ale większe wrażenie robi nowa F 09 ..... :wink: "wymiata"

 

TYLKO TAK !!!!

- mam pytanie grając w karierze i chcać ZAGRAĆ WE DWÓCH ((NA SIEBIE)) nie mogę wybrać drugiej strony, jedynie można grac we dwójkę ALE TĄ SAMĄ drużyną czyli w jednym zespole ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna nieudana FIFA i dochodzi do tego nie udany jak dla mnie PES 2009 - wiec nie ma zadnej dobrej pilki noznej w tym roku... - obydwie gry maja podobna grafike w FIFI'e bez wlaczenia AA w sterach, to wyglada jakby wszystko bylo posypane brokatem, a PES pfyyy twarze jak w PES 6 (2007) po retuszu jakby w ACDsee i tak samo GamePlay taki jak w 6tce porazka,, nie ma w co grac w tym roku (jesli chodzi o pilki nozne)

Edytowane przez igo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie przypiep..sz FELEk,do wszyskiego.bede pisał jak mi sie podoba.krytyk sie znalazł i poliglota.

Bo mogę.

Nie wątpię, że będziesz pisał jak Ci się podoba. Inaczej zapewne nie potrafisz. "Polska język trudna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w tą Fifę na PC? :) Ciekaw jestem jak tegoroczna edycja wypadnie w porównaniu do 08...pewnie te zapowiadane zmiany nie będą aż tak bardzo widoczne chociaż kto wie, oby tak było ;) Mimo wszystko i tak pewnie będe w nią grał bo od dziecka jestem zwolennikiem Fify :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigD , urodziłeś się wczoraj ? Poczytaj kilka wcześniejszych postów, kilka osób grało w demko.

Ale chciałem zapytać o opinie osób, które grały w pełną wersje - demko zawsze może zostać poprawione więc chciałem zapytać już o wersję finalną ;) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz jak dla mnie fifa 09 to 08 ze zmienioną nieco szatą graficzną menu :) Reszta praktycznie taka sama. Są niewielkie, (w moim odczuciu wręcz kosmetyczne zmiany w samym meczu), ale to wszystko. Jeżeli ktokolwiek liczy na zapowiadaną (jak zwykle zresztą) rewolucję, to się porządnie zdziwi. Na minus. Niestety. Nie ma nawet nowych lig :D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak na dobrą sprawę, jeśli ktoś ma Fifę 07 i zrobi aktualizację składów, to otrzyma Fifę 09 która jest sprzedawana na allegro po 110zł xD

Nie zapomnij o sterowaniu myszką toż to przełom !! :lol2:

A tak naprawdę masz rację same shit different year.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz jak dla mnie fifa 09 to 08 ze zmienioną nieco szatą graficzną menu :) Reszta praktycznie taka sama. Są niewielkie, (w moim odczuciu wręcz kosmetyczne zmiany w samym meczu), ale to wszystko. Jeżeli ktokolwiek liczy na zapowiadaną (jak zwykle zresztą) rewolucję, to się porządnie zdziwi. Na minus. Niestety. Nie ma nawet nowych lig :D :rolleyes:

Tego się właśnie spodziewałem...zresztą tak jest z Fifą co roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna nieudana FIFA i dochodzi do tego nie udany jak dla mnie PES 2009 - wiec nie ma zadnej dobrej pilki noznej w tym roku... - obydwie gry maja podobna grafike w FIFI'e bez wlaczenia AA w sterach, to wyglada jakby wszystko bylo posypane brokatem, a PES pfyyy twarze jak w PES 6 (2007) po retuszu jakby w ACDsee i tak samo GamePlay taki jak w 6tce porazka,, nie ma w co grac w tym roku (jesli chodzi o pilki nozne)

zainwestuj w konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w konsole

Ja naprawdę nie rozumiem. Na konsolę dostajemy grę, przez którą człowiek olewa pro evo i cieszy się jak dzieciak.

Natomiast na pieca dostajemy kawał szmelcu, przy którym goal3 z pegazusa to symulator piłki B-) I jeszcze takie idiotyczne tłumaczenie, że 10% dzisiejszych komputerów jest nextgen - chyba ich target to jakieś dzieci które podostawały komputery z biedronki/reala/obi/praktikera :mur:

Ciekawe za ile lat dostaniemy tego "nextgena" z x0/ps3? Pewnie w czasie, gdy królować będzie xbox 720/ps4, a rozgrywka na tych platformach nie będzie odbiegać wiele od transmisji -_-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem. Na konsolę dostajemy grę, przez którą człowiek olewa pro evo i cieszy się jak dzieciak.

Natomiast na pieca dostajemy kawał szmelcu, przy którym goal3 z pegazusa to symulator piłki B-) I jeszcze takie idiotyczne tłumaczenie, że 10% dzisiejszych komputerów jest nextgen - chyba ich target to jakieś dzieci które podostawały komputery z biedronki/reala/obi/praktikera :mur:

Ciekawe za ile lat dostaniemy tego "nextgena" z x0/ps3? Pewnie w czasie, gdy królować będzie xbox 720/ps4, a rozgrywka na tych platformach nie będzie odbiegać wiele od transmisji -_-

[total ot]

ile bym dał aby zagrać w to na pc (remake). Tak samo w wersje koszykową ;d.

[/total ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment z recenzji z jednej ze stron dotyczących Fify.

 

"Najbardziej autentyczna symulacja piłki nożnej teraz oferuje zupełnie nową jakość! FIFA 09 wprowadza udoskonalony silnik, uwzględniający elementy wyczekiwane przez fanów z całego świata. Gra FIFA 2009 na PC (celowo podkreślam) jest wyjątkowo dopracowana, jeśli chodzi o oprawę wizualną i w pełni wykorzystuje moc drzemiącą w wysokiej klasy komputerach osobistych. Autentyczna rozgrywka, nowe intuicyjne sterowanie,...... . Czego chcieć więcej? FIFA09 wkraczając w nową erę kończy serię tzw. "odgrzewanych kotletów"… "

 

:lol2: :lol2: :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall:

 

Rany, oni naprawdę mają ludzi za kretynów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...