Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Street Fighter Iv

Rekomendowane odpowiedzi

Według pierwszego posta nie bylo to tak oficjalne :), ale skoro teraz juz oficjalnie to tylko sie cieszyc bo na pc raczej od dawna nie bylo dobrej bijatyki a SF ogolnie milo wspominam z psx'a ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To beda musieli kupic - wydatek nie jest jakis wielki bo pad PS2 z przejsciowka to kolo 80-90 zeta, a i innych opcji jak chocby pady od x360 jest multum.

 

I tak pewnie gra na pieca + dobry pad wyjdzie tyle co sama gra na konsole.

 

Chociaz ja tam zle MK I,II na klawiaturze nie wspominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie w bijatyki (jak i wyscigi) na klawiaturce to pomylka, nie ma to jak pad ale malo kto go ma

Grałem w wszelkie możliwe gry na klawiaturze i myszce i w wszystkie wygodnie mi sie grało. I w to też mam zamiar grać na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w tym temacie a zapowiada sie niezle no i premiera juz za pare dni przynajmniej na konsole. Na pc wiadomo ze bedzie ale ma ktos jakies pojecie kiedy? Nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia ze wszystkie wersje wyjda jednoczesnie.

Videorecka dla zainteresowanych: http://www.gametrailers.com/player/45571.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

nie chce nic mówić, ale wymagania chyba są trochę chore :D na moim kompie wątpie czy instalka się uruchomi :D

Nie dość, że pograsz na max detalach to jeszcze w full HD :) Witam wszystkich serdecznie. Coś wiadomo o premierze w PL ? Ogólna zdaje się 3go lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Popatrzcie na rozbieżność wyników ATI i NV ;]. SF4 naprawdę nie ma ultra grafiki - to co ja mam powinno go spokojnie pociągnąć all full i blabla. Poza tym CAPCOM przy dmc4 sie popisał wiec SF4 też powinien stać na tym poziomie wykonania.

 

Btw ktoś odpalał benchmarka na kompie podobnym do mojego ? Łącze zajęte wysyłanie i ściąganie "śmieci" z uczelnianego FTPa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw ktoś odpalał benchmarka na kompie podobnym do mojego ? Łącze zajęte wysyłanie i ściąganie "śmieci" z uczelnianego FTPa :|

Odpalony Steam, utorrent oba coś ściągają w tle NOD32, Outpost, GG, Rockstar Social Club.

 

Dołączona grafika

 

Edit:

 

Podobne warunki pomiaru tym razem na Windows 7 (build 7100).

 

Dołączona grafika

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalnie to chodzi i wygląda ... ale na pełnym ekranie wiesza się po pewnym czasie (w oknie dochodzi do końca) ... może coś mi zaczyna padać (k. graf. - na szczęście jeszcze rok gw.).

 

Gra wygląda na hit/cudo - mówi to stary wyjadacz którego już wszystko nudzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - ile ten bench wykorzystuje maksymalnie rdzeni ? (dwa na pewno ... a 4? )

 

nie chce nic mówić, ale wymagania chyba są trochę chore :D na moim kompie wątpie czy instalka się uruchomi :D

... chyba choro niskie. Stosunek wymagań do oferowanej jakości obrazu jest kosmiczny w korzystnym znaczeniu (niskie wymagania jak na taki obraz) ... w porównaniu do badziewnie tutaj wypadającego GTA 4 na którym nawet AA nie działa :lol: Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trzeba było sie bać. Jak widać da sie. Capcom to już drugi raz udowadnia (dmc4) - przysiadają, nie robią debilnego porta tylko oddzielnie każdą gre na każdą platformę. Gdyby każda firma tak postępowała ;]. Choć nie mam już tyle czasu teraz na granie SF4 kupie choćby dla tego aby oni zarobi kase za dobrą robotę.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko wygląda. U mnie sporo dało OC procesora, nawet bardzo sporo. Bez OC ( 2.7ghz ) były spadki poniżej 30fps, po OC nie było spadków poniżej 31fps ( tyle najmniej zaobserwowałem ).

 

Dołączona grafika

 

Komu się nie chce klikać : Score 7369.

 

Podkręcanie karty nic nie dało- ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc 4ghz, grafa stock

 

SCORE: 6968

AVERAGE: 75.35FPS

OS: Windows XP Professional

CPU: Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Memory: 2046MB

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 260

Display Setting: 1680x1050 60Hz C16xQAA

 

bez AA kolo 200fps ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik na sprzęcie z podpisu. Wszystkie opcje ustawione na max w celu sprawdzenia :) Oczywiście spuści się nieco z detali jeżeli te 40fps będzie przeszkadzać :) Ale już wiem, że gra będzie moim no.1 przez długi długi czas po wyjściu :) Mam też nadzieję, że pada będzie można normmalnie skonfigurować bez żadnych problemów ;)

 

Dołączona grafika

 

SCORE: 5440

AVERAGE: 41.63FPS

OS: Windows XP Professional

CPU: Intel® Core2 CPU 4400 @ 2.00GHz

Memory: 2046MB

Graphics Card: NVIDIA GeForce 9600 GT

Display Setting: 1280x1024 75Hz C16xQAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik na sprzęcie z podpisu. Wszystkie opcje ustawione na max w celu sprawdzenia :) Oczywiście spuści się nieco z detali jeżeli te 40fps będzie przeszkadzać :) Ale już wiem, że gra będzie moim no.1 przez długi długi czas po wyjściu :) Mam też nadzieję, że pada będzie można normmalnie skonfigurować bez żadnych problemów ;)

 

 

SCORE: 5440

AVERAGE: 41.63FPS

OS: Windows XP Professional

CPU: Intel® Core2 CPU 4400 @ 2.00GHz

Memory: 2046MB

Graphics Card: NVIDIA GeForce 9600 GT

Display Setting: 1280x1024 75Hz C16xQAA

a na procku po o/c np na 3ghz ile masz fps? ;]

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa benche dla porównania ile daje zmiana rozdziałki:

 

SCORE: 5712

AVERAGE: 41.21FPS

OS: Windows 7 Ultimate

CPU: Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz

Memory: 4096MB

Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800 GT

Display Setting: 1680x1050 60Hz 8xAA

 

SCORE: 6592

AVERAGE: 52.20FPS

OS: Windows 7 Ultimate

CPU: Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz

Memory: 4096MB

Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800 GT

Display Setting: 1440x900 60Hz 8xAA

 

 

Dobrze jest. Jak coś zjedzie sie jeszcze trochę z aa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...