Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Street Fighter Iv

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny minus to, że dźwięk pierdzi u mnie :( (Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi) jak ktoś inny zagra to może się wypowie czy dźwięk pierdzi też u niego. A muzyką w grze, jak to jeden serwis ładnie podsumował, "nie powstydziłaby się żadna wiejska dyskoteka" :lol: Ale Ci co się zagrywali kiedyś w sf to pewnie będą wiedzieć o co chodzi ;). Jeśli chodzi o grafikę (1920x1200 wszystko max + AA i gra płynie) i "mordobicie", czyli gameplay to pierwsza klasa ;] Animacje i detale postaci są niesamowite, nawet grymasy twarzy przy zadawnych ciosach są bajecznie zrobione :) (dla każdego fighter-a unikalne). Nareszcie coś na PC!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to, że dźwięk pierdzi u mnie :( (Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi) jak ktoś inny zagra to może się wypowie czy dźwięk pierdzi też u niego.

Prodigy HD2 - nie pierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż jeśli sie komuś spieszy a nie chce placic w ojro.....i ma konto w paypalu to przy opcjach platnosci na stronie steam wystarczy wybrać kraj inny niz polska, np nowa zelandia i placi sie w dolcach....chyba - nie wiem bo nie dojechalem do konca transakcji, na paypalu sie zatrzymalem(chwilowo brak mi kasy ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ściąga kopie zapasową xD więc jak coś, to jutro opiszę wrażenia :D

Za granie na ruskich wersjach bedą bany... ;].

 

Brawa dla dystrybutorów... Kupiłbym na 100% nowego SF za 100 zł ale jak chcą tracić kase to proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Gra ma klasyczne ciosy ze starych wersji, a do tego możliwość gry we dwóch na jednym pececie czyli najważniejsza opcja w takich grach (online to imo bezsens, chociaż też jest taka możliwość :P). Do tego świetna optymalizacja. Brawa za całokszałt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co ban jak jest to niemożliwe - polska karta kredytowa działa tylko w Polsce.

 

Ewentualnie jak wyjeżdżasz do stanów i masz swoją kartę to musisz przed kupnem napisać do supportu bo inaczej ci konto zablokują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zara, ja paypalem place wszedzie prawie, a mam tam przypietą zwykłą debetówkę mbanku...co prawda czasem sie zdaza podwojne przeliczenie dolar-euro co powoduje wzrost cen o jakies pare zł ale i tak jest to godne polecenia.

 

więc można za produkty z steama zapłacić...pytanie czy nie bedzie bana za płatność w dajmy na to australii a dwonload w polszy...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na padzie wychodza slabo za to o dziwo na klawie leca tak kombosy ze na ekranie wszystko swieci i wybucha cala runde (robienie tych ćwierć i półokregow na strzalkach to banał, szczególnie podwójnych przy ultra combo). Przynajmniej tak slyszalem od właścicieli kopii zapasowych ;).

Edytowane przez gr0chu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że podobna sytuacja miała miejsce z Devil May Cry 4. Na klawie combosy wychodziły, jakby były dziecinnie proste :)

W DMC4 kombosy ogólnie były dziecinnie proste :P, również na padzie. Ale fakt, w SF IV na klawie gra się zwyczajnie łatwiej, zwłaszcza że przynajmniej ja wykorzystuję 10 przycisków (3 pięści, 3 kopy, 3 pięści na raz, 3 kopy na raz, rzut, focus), a na padzie bym miał standardowo 8.

 

Combosy dziecinnie proste

glownie te co w SSF2T ;-)

Chyba mi nie powiesz, że takie jump+HK --> HK --> M-Shoryuken --> EX Focus Attack u Kena jest dziecinnie proste :blink: (a to i tak jest stosunkowo wcale nie takie trudne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie da sie wszystklo zrobic ale ja uwazam, ze niektore postacie sa poprostu zle zbalansowane... Acha no i rzeczywiscie na klawie jest banalnie zrobic combosy w porownaniu do pada(jak ktos kiedys gral w mugena to nie bedzie mial najmniejszych problemow, jedynym ogranicznikiem jest szybkosc zawodnika) A co do poziomow trudnosci to sie nie wypowiadam :P Jestem raczej laikiem jesli chodzi o SF ostatni raz gralem na amidze ;) A co do samej gry, to gra sie przyjemnie ale ona nie jestes na moje nerwy (juz chcialem pada razem z monitorem za okno wyzucic)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi nie powiesz, że takie jump+HK --> HK --> M-Shoryuken --> EX Focus Attack u Kena jest dziecinnie proste :blink: (a to i tak jest stosunkowo wcale nie takie trudne).

Proste :-) ja piep....

trudniejsze combosy byly juz w Super street fighter 2 turbo w 95roku

w ktorego sie zagrywalem w tamtym czasie z pasja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, do grania we 2 osoby na 1 kompie potrzebne są 2 pady. przynajmniej kumpel tak mi mówił jak z bratem chciał grać. I ja mam pytanie odnośnie tego benchmarka - czemu mi pokazuje że mam procesor Intel Pentium Xeon III>? czyżbym o czymś nie wiedział? xD a może mój E5200 to zamaskowany serwerowy potwór? :D Dołączona grafika

Edytowane przez Finchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja sie dowiedzialem, to mozna grac klawiatura+pad, ale mniej kumaci mogą miec problemy.

 

Ale co i jak to powiem dopiero po zakupie gry, a patrząc w gląb portfela, to chyba zbyt szybko gry nie kupie, chyba ze bedzie kosztowac ~50zł, a nie ~50€ :D a tak to pozostal mi Benchmark :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jednak można. Dla p1 przypisujemy klawiaturę, w versus mode w momencie wyboru zawodnika wciskamy start na padzie. Ja klawisz dla startu miałem nieprzypisany stąd mój problem. Wystarczy przypisać go do odpowiedniego przycisku w ustawieniach sterowania w launcher-ze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...