Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Street Fighter Iv

Rekomendowane odpowiedzi

Cenega Poland wyda BC i SFIV korzystając z wcześniejszych polonizacji. PR Manager firmy, Konrad Rawiński następująco odniósł się do sprawy: „Niestety poziom lokalizacji tych pozycji pozostawia wiele do życzenia, w związku z tym firma Cenega Poland pracuje aktualne nad ich poprawkami i postara się udostępnić je polskim graczom w momencie premiery poszczególnych pozycji."

 

Źródło: Gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyka

 

może mi ktos powiedzieć jak wyłaczać tryb online, by przy próbie pogrania arcade ciagle mi ktos nie właził na ring?

 

może to i fajne...bo sie walczy z żywym przeciwnikiem, ale bez przesady - nie mam kiedy potrenować ciosów...czy nawet je poznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyka

 

może mi ktos powiedzieć jak wyłaczać tryb online, by przy próbie pogrania arcade ciagle mi ktos nie właził na ring?

 

może to i fajne...bo sie walczy z żywym przeciwnikiem, ale bez przesady - nie mam kiedy potrenować ciosów...czy nawet je poznać

wejdz sobie w challenge mode/ trial i tam po kolei dla wybranych postaci mozesz potrenowac najpierw ciosy a pozniej coraz trudniejsze combosy.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś wykombinować zeby grać w versusie z kolega na jednym komputerze, on na klawiaturze a ja na padzie? Wczesniej jak mialem XP i nie wiedzialem jak to zrobic to za pomoca PPJoy zrobilem z klawiatury joystick i dzialalo. Teraz mam windowsa 7, nie da sie na nim instalowac PPJoya i nie wiem jak to wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach masz coś takiego, jak określenie kontrolera dla gracza nr 1. Jeżeli grasz na padzie to przed grą we dwóch na PC wejdz w te ustawienia i wybierz dla siebie klawiaturę. Potem przy wybraniu trybu PvP ( ;) ) druga osoba niech naciśnie start na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa i optymalizacja super :]

Ostatnią grą "karate" jaką grałem był Mortal Kombat 3, włączając SFIV miałem nadzieje, że wciągnie mnie tak jak MK3, ale zawiodłem się. Walka ja vs cpu jest ok, ale po kilku walkach robi się nudno, natomiast walka ja (klawiatura) vs brat (pad) jest bezsensu, gdyż na klawiaturze zdecydowanie łatwiej robi się kombosy i lepiej steruje się postacią (zastrzegam tylko, że ani ja ani brat nie jesteśmy jakimiś maniakami, bo z grą tego typu mamy do czynienia pierwszy raz od 8-10lat), więc już nie gram, a grę sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście granie klawiatura vs pad jest straszne. Gracz mający pada dostaje ogromny łomot, tylko przez to ze na klawiaturze wykonanie "obrotu gałką" jest smiesznie proste w stosunku do pada. Dlatego polecam podlaczyć dwie klawiatury do tego byle jaki pad i sterownik PPJoy. Da się ustawić żeby każdy gracz miał klawiature :D Stestowałem i gra sie wyśmienicie.

Edytowane przez unit1.cpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście granie klawiatura vs pad jest straszne. Gracz mający pada dostaje ogromny łomot, tylko przez to ze na klawiaturze wykonanie "obrotu gałką" jest smiesznie proste w stosunku do pada. Dlatego polecam podlaczyć dwie klawiatury do tego byle jaki pad i sterownik PPJoy. Da się ustawić żeby każdy gracz miał klawiature :D Stestowałem i gra sie wyśmienicie.

Oj żebyś się nie zdziwił ;) Mi o niebo lepiej gra się na padzie. I nie mam problemów z wykonaniem jakichkolwiek obrotów gałką. Swoją drogą - zna ktoś jakiś dobry sposób na SC i UC np. dla Blanki ? Konieczne jest 'chargowanie' najpierw tył, potem przód. Jakoś mi to nie wychodzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was!

mam z ta gra maly problem... wszystko pieknie sie zainstalowalo tylko walki sa w zwolnionym tempie :angry:

teraz sproboje zrobic ten test banchmark

w sprawie komputerow jestem jakby zielony

czy moze ktos pomoc?

to uzyskalem z gry:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was!

mam z ta gra maly problem... wszystko pieknie sie zainstalowalo tylko walki sa w zwolnionym tempie :angry:

teraz sproboje zrobic ten test banchmark

w sprawie komputerow jestem jakby zielony

czy moze ktos pomoc?

to uzyskalem z gry:

Mimo że karta graficzna jest kiepska nie powinno tak być. Wyłącz AA (antyaliasing) jak nie w opcjach gry to w sterownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niemam ustawien antyaliasingu w zarzadzaniu karta? :angry:

bo w grze to nic nie pomaga

Musisz mieć. Poszukaj dokładnie. Włącz zaawansowane opcje. Aha i jak możesz to daj screena z ona z ustawianiami sterów. Może masz nowe stery gdzie nie wiadomo co jest ;). To sie znajdzie powoli. Zawsze jest jeszcze Rivatunner i tam można wymusić brak obsługi AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć. Poszukaj dokładnie. Włącz zaawansowane opcje. Aha i jak możesz to daj screena z ona z ustawianiami sterów. Może masz nowe stery gdzie nie wiadomo co jest ;). To sie znajdzie powoli. Zawsze jest jeszcze Rivatunner i tam można wymusić brak obsługi AA.

wyglada to dokladnie tak u mnie :

Dołączona grafika

 

wiec nieda sie nic zrobic? nie myslalem,ze az taka zla ta karta...

a jak poznac kompletny wynik tego benchmarka czy jak to sie nazywa,bo mi nie pokazuje tego wyniku np czy A czy D itp...

jak skonczy sie walka ryu to leci nastepna i brak wyniku...

i jeszcze zauwarzylem,ze w benchmarku i w grze takie same ustawienia daja inny efekt.

pogrzebalem w ustawieniach pc w benchmarku i gra w miare chodzila a na tych samych ustawieniach w grze wciaz tak samo wolno walcza postacie....

Edytowane przez zbeer69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie sledzilem dokladnie calego tematu, ale moje pytanie brzmi czy da sie przed jednym komputerem zgrac na dwie osoby przy klawiaturze, tak ze player jeden cisnie na klawiaturze i player 2 cisnie na klawiaturze bez pada, bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie sledzilem dokladnie calego tematu, ale moje pytanie brzmi czy da sie przed jednym komputerem zgrac na dwie osoby przy klawiaturze, tak ze player jeden cisnie na klawiaturze i player 2 cisnie na klawiaturze bez pada, bardzo prosze o pomoc

obawiam sie,ze nieda sie tak pograc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Na początku lat dziewięćdziesiątych, gdy Polska dopiero co pożegnała się z czasami PRL, w niedzielne popołudnia nie było zbyt wiele do roboty. Sporadycznie trafiały się jakieś atrakcje, ale dominowały raczej rodzinne rozrywki. Owszem, siódmego dnia zgodnie z tradycją odpoczywaliśmy, ale na litość boską czy to oznaczało jednocześnie skręcającą kiszki nudę? Łatwo więc sobie wyobrazić jak tabor z namalowanym odręcznie szyldem głoszącym wszem i wobec „Salon Gier – Automaty”, elektryzował młodocianą gawiedź. Również na mnie nazwa podziałała niczym magnes, skłaniając aby wściubić nos do środka. Pogrążone w półmroku pomieszczenie rozświetlało niebieskawe promieniowanie monitorów, wokół których kręciło się wiele znajomy ze szkolnej ławy twarzy. Uwagę przykuwała szczególnie jedna maszyna, gdzie tłum zauważalnie gęstniał. Przedzierając się przez zastępy mniejszych i większych „łepków” dotarłem na tyle blisko, żeby odczytać tytuł gry... Street Fighter II. Był to sądny dzień dla świnki skarbonki, która natychmiast poszła pod młotek. Kolejki do automatu ustawiały się dłuższe niż po baleron za komuny, zaś emocje towarzyszące zabawie trudno jednoznacznie opisać. Zanim domowe platformy do grania na dobre opanowały rynek, takie przybytki cieszyły się ogromną popularnością. Dawne czasy jednak bezpowrotnie minęły, pozostawiając tylko wspomnienia... które mają szansę ponownie odżyć za sprawą Street Fighter IV. Czy bohaterowie dzieciństwa powracający po latach na nowo zawładną umysłami graczy?

Autor: Sebastian „Caleb” Oktaba</p>

 

<p>ODNOŚNIK DO PUBLIKACJI</p>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się ta grafika nie podoba! Fee! Jak bym w bajkę grał.. Walka bez krwi? WTF? Ja chcę bijatykę na kompa tyle że z realistyczną grafiką i z ciosami ze sztuk walki ;).

 

Każdemu się co innego podoba.. Może zmienię zdanie jak pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...