Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Street Fighter Iv

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze ten zasrany live i tak ssie

nie cierpie, po prostu nie cierpie instalowania dodatkowych aplikacji po to by sobie odpalic legalnie zakupioną grę, jedynym wyjątkiem jaki toleruję to steam, ale też upierdliwy bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam oryginała a gra nie chodzi.

Kiedyś śmigała.

Teraz instaluje się poprawnie ale gdy przychodzi do jej uruchomienia to na menu startowym (Uruchom grę STREET FIGHTER IV, Ustawienia sterowania, WYJDŹ).

Naciskam Uruchom grę STREET FIGHTER IV i nic.

Okno startowe się zamyka i nawet w Menedżerze zadań nie ma gry odpalonej.

Tak jakbym kliknął WYJDŹ.

 

Jakiś sterownik, rejestr, SP3 w winXP, directX ?

 

 

Edit:

Pomogła reainstalacja winxp.

Ale tylko i wyłącznie z formatem bo nadpisanie windowsa nie pomogło :)

PORAŻKA.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie Street Fighter nigdy się nie podobał. Pamiętam jak byłoby to wczoraj jak któryś z redaktorów pewnego z pism komputerowych napisał - po wyjściu Mortal Kombat na rynek - Street Fighter 2 UMARŁ. Polecam Mortal Kombat Kollection. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem interesującego "odkrycia". Mam Street Fighter 4 Benchmark i zauważyłem, że engine gry nie renderuje w większej rozdzielczości niż 1920x1080. Kiedy ustawi się 3840x2160, to gra renderuje w 1920x1080 i skaluje do 3840x2160, czego dowodzą poniższe screeny (patrzcie na krawędzie postaci, albo na detale tego "znicza" na prawej kolumnie):

FullHD:

a91426e1f9db.jpg

4K:

5ed7cfa0b960.jpg

Włączyłem synchronizację przy 60Hz, by nie było najmniejszych zniekształceń obrazu.

Co ciekawe tak stara gra, a właściwie benchmark gry Resident Evil V, bez problemu renderuje prawdziwe 3840x2160. Także w Street Fighter 4, a przynajmniej w wersji benchmark, coś spaprali.

ps. gra uruchomiona pod Windows 10, kompilacja 1903. Karta graficzna RX460 4GB VRAM. AA wyłączony, by można było policzyć ząbki na krawędziach ;)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...