Jump to content
Sign in to follow this  
chronicsmoke

Street Fighter Iv

Recommended Posts

Błagam o pomoc, mam oryginał ale nie mogę grać w sieci. Ciągle mam ten komunikat http://i41.tinypic.com/2vta2ap.png

Nie mam pojęcia co może być nie tak, to moja pierwsza styczność z LIVE'em.

Edited by USB

IMO masz zarejestrowane konto Live na Polskę, gdzie usługa grania po sieci nie jest dostępna.

• Upvote 1

szkoda ze ten zasrany live i tak ssie

nie cierpie, po prostu nie cierpie instalowania dodatkowych aplikacji po to by sobie odpalic legalnie zakupioną grę, jedynym wyjątkiem jaki toleruję to steam, ale też upierdliwy bywa

Kupilem SF4, przy instalacji wybralem polski i gra odpala mi sie w drugim jezyku czyli rosyjskim i za bardzo nie wiem jak to zmienic.

Też mam oryginała a gra nie chodzi.

Kiedyś śmigała.

Teraz instaluje się poprawnie ale gdy przychodzi do jej uruchomienia to na menu startowym (Uruchom grę STREET FIGHTER IV, Ustawienia sterowania, WYJDŹ).

Naciskam Uruchom grę STREET FIGHTER IV i nic.

Okno startowe się zamyka i nawet w Menedżerze zadań nie ma gry odpalonej.

Tak jakbym kliknął WYJDŹ.

Jakiś sterownik, rejestr, SP3 w winXP, directX ?

Edit:

Pomogła reainstalacja winxp.

Ale tylko i wyłącznie z formatem bo nadpisanie windowsa nie pomogło :)

PORAŻKA.

Edited by Kaeres

Witam. Mnie Street Fighter nigdy się nie podobał. Pamiętam jak byłoby to wczoraj jak któryś z redaktorów pewnego z pism komputerowych napisał - po wyjściu Mortal Kombat na rynek - Street Fighter 2 UMARŁ. Polecam Mortal Kombat Kollection. Pozdrawiam.

• Downvote 1

Dokonałem interesującego "odkrycia". Mam Street Fighter 4 Benchmark i zauważyłem, że engine gry nie renderuje w większej rozdzielczości niż 1920x1080. Kiedy ustawi się 3840x2160, to gra renderuje w 1920x1080 i skaluje do 3840x2160, czego dowodzą poniższe screeny (patrzcie na krawędzie postaci, albo na detale tego "znicza" na prawej kolumnie):

FullHD:

a91426e1f9db.jpg

4K:

5ed7cfa0b960.jpg

Włączyłem synchronizację przy 60Hz, by nie było najmniejszych zniekształceń obrazu.

Co ciekawe tak stara gra, a właściwie benchmark gry Resident Evil V, bez problemu renderuje prawdziwe 3840x2160. Także w Street Fighter 4, a przynajmniej w wersji benchmark, coś spaprali.

ps. gra uruchomiona pod Windows 10, kompilacja 1903. Karta graficzna RX460 4GB VRAM. AA wyłączony, by można było policzyć ząbki na krawędziach ;)

Edited by Kyle