Skocz do zawartości
XvAK

Ati Radeon Hd58xx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Tak czasem wspominamy o tym uzysku z wafla na poziomie 2% rzekomo w przypadku nowego chipu Nvidii. Niech mi ktoś powie jaki yield ma ATI, skoro minął tydzień od premiery a w sklepach w dalszym ciągu nie ma tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma?? To co ja kupiłem?? :E KLIK

A masz juz ta karte? Aukcja konczy sie 9 pazdziernika i mysle ze sprzedawca nie bedzie jej mial do tego czasu bo w zadnym sklepie tej karty nie widzialem ani w zadnych testach tez jej nie bylo, wiec chyba nie sadzisz ze "kingkomputer" ja ma?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave a ty jesteś wróżką ? że ten nie będzie miał ,a u tego wątpisz żeby było ? Jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj ,skoro ktoś do ciebie dzwoni i mówi że ma na przyszły tydzień daną liczbę sztuk (i zbiera zamóienia) 5850 i 5870 to ma. "a ponoć to ja mogę dziś w totka wygrać"

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave a ty jesteś wróżką ? że ten nie będzie miał ,a u tego wątpisz żeby było ? Jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj ,skoro ktoś do ciebie dzwoni i mówi że ma na przyszły tydzień daną liczbę sztuk (i zbiera zamóienia) 5850 i 5870 to ma. "a ponoć to ja mogę dziś w totka wygrać"

"

Czyli nie ma teraz. To ze bedzie mial w przyszlym tygodniu mnie nie obchodzi, ja napisalem ze nie ma w danej chwili nikt dostepnej, wiec nie placz moj drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na tej aukcji wyraźnie jest napisane, że wysyłka nastąpi 2 października czyli w dniu, w którym dostawy zapowiadają praktycznie wszystkie sklepy.

 

@Powerslave

W przyszłym tygodniu będą mieli pewnie wszyscy

 

EDIT>>w "najdroższym polskim" mają od ręki za 1539zł :wink:

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są symulowane testy 5850, obniżyli takty 5870 i zablokowali 2 bloki SIMD. Niby wszystko powinno się zgadzać, ale kto tam wie, testów "prawdziwych" 5850 jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będziesz kiedyś we Wrocławiu to masz u mnie duże piwo. 8800GT zostaje u mnie i po zakupie 5870, będzie liczył fizykę. CUDA też się przydadzą ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie że odblokowałeś physa Side ,a kiedy będą pod W7 64bit ? Właśnie wymieniam bratu kartę 88gts 320mb na nowa ,to gts od razu zostawię do physa i będę obserwował jak to działa (o ile będą stery pod W7 64bit) ,ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Side wielkie gratki dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak komuś zostanie taki 8800 gt lub 9600 gt jak w moim przypadku nie pyli sie :) wystawiac na allegro sprzedawać prowizje itp później znów kupić np 8600 gt i za przesyłkę płacić więcej bawienia niż zysku . Głownie chciałbym zobaczyć jak sie to teraz na sterach spisuje z tym i bez jaka różnica w wydajności jest itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...