Skocz do zawartości
XvAK

Ati Radeon Hd58xx

Rekomendowane odpowiedzi

Az dziwie sie , ze piszesz cos takiego , gdy bodajze strone wczesniej pisalem o obciazeniu CPU , a kilka stron wczesniej polemizowalem odnosnie recenzji Focusa...

 

To dzieje sie na ATI. Zobacz sobie temat o GT300 i Shifcie na PCL - Max pokazal CF z 4850 i 8800GTS. CF przegrywa.

Pojedyncza nie CF

góra

8800GTS@250

dół

HD4850

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

a tu na procu 2.5Ghz dla ciebie Sulaco

Dołączona grafika

FPS tak samo spada na GF ze zmianą Mhz wyżej 4.1ghz było

 

Ciekawe stwierdzenie , istna przepasc = 4FPs , ktore to i tak sa ponizej poziomu plynnosci wiec w ogo9le nie da sie z tym i przy tym grac...(baza 7am). Slownie - 1 test , baza 11am , gdzie widac wieksza roznice , ale tam to pewnikiem nie ma juz w ogole tych "sunshaftow".

no jest to przepaść,weż inne miejsce testowe i wyjdzie ci przykładowo 20FPS.To może zobrazuje ci bardziej

7rano

z anizo

10%

z anizo + AA

26%

nie jest to przepaść?

11 rano

z anizo

3%

z anizo +aa

35%

nie jest to przepaść?

 

 

 

Wydaje mmnie sie ,ze TUTAJ powinienes pisac o przepasci...a nie przy CSie.

no nie dokładnie bo ten problem z anizo właśnie z tymi sterami się ukazał,co nie zmienia faktu że wsześniej było AA pod Vistą 64bit.W cs masz stery obu kart dopracowane i tam układ GPU ma przepaść a nie sterownik.

Jak widać problem prawdopodobnie zostanie rozwiązany ale nie w tym miesiącu,widać że pracują. :mur:

 

Weź przestań "pajacować" fanboyu Nvidii. Zajrzał byś do innych działów. Nie trzeba Einsteina, żeby zobaczyć ilu z nas już zakupiło w tym celu ATI...

 

Włącz sobie lepiej PhysX na swoim 8600GT i graj ...

Ja jakoś na 5870 rzucam samochodami w helikoptery i nic nienaturalnego tam nie widze.

0.0001% kupujących

nie potrzebie się bulwersujesz,stwierdził fakt

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.0001% kupujących

nie potrzebie się bulwersujesz,stwierdził fakt

Nie prawda.

Ten segment to jest 1% rynku. Ale wśród tego 1% są nie tylko zapaleni gracze. Conajmniej 5%- i jest to tak samo wyssane z palca jak twoje 0,0001%.

Chociaż wiem, że na Labie nie jest zbyt ambitnie pod tym względem, więc możecie przecież nie mieć pojęcia.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.

Ten segment to jest 1% rynku. Ale wśród tego 1% są nie tylko zapaleni gracze. Conajmniej 5%- i jest to tak samo wyssane z palca jak twoje 0,0001%.

Chociaż wiem, że na Labie nie jest zbyt ambitnie pod tym względem, więc możecie przecież nie mieć pojęcia.

co ma do tego które forum?

nawet 1% to jest kropla w OCEANIE,choć i to nie oficjalne.

Nadal twierdze że że fire stwierdził fakt.Za mały odsetek sprzedanych sztuk do tego celu.

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnnym to chyba nie jest skoro jest cietym bratem 5870.

 

 

 

 

dx9

dx10

dx nie wiadomo co?

 

 

 

 

Ciekawe stwierdzenie , istna przepasc = 4FPs , ktore to i tak sa ponizej poziomu plynnosci wiec w ogo9le nie da sie z tym i przy tym grac...(baza 7am). Slownie - 1 test , baza 11am , gdzie widac wieksza roznice , ale tam to pewnikiem nie ma juz w ogole tych "sunshaftow".

 

 

 

 

Wydaje mmnie sie ,ze TUTAJ powinienes pisac o przepasci...a nie przy CSie.

 

 

 

Nie popadajmy w przesadyzm - nie wszedzie co widac po tescie. HAWX dla przykladu? Shift dla przykladu? Chwilowy problem trwa nadal.

 

 

 

 

Chyba kpisz w zywe oczy. STALKER CS pod DX10,1 i zobacz sobie jak wychodzi to przy bazie rano. Faktycznie , nie ma obaw bo 18 FPS to wypas. Reszta Stalkera to ma "pseudo" DXa. Tylko w bazie i to rano widac SWIETNA grafike wiec patrzac z perspektywy tego testu ten DX11 zajedzie ta karte.

 

 

 

 

Ojbo to takie proste i bez "pajacowania" , odpali to KAZDY... Oj bo sterowniki to zwyczajne od obu producentow... Lepiej dopisz jak z tym jest faktycznie bo ktos przeczta , podnieci sie , poleci i zdziwi sie jak mu nie bedzie wychodzic o czym mozesz poczytac w dziale sprzedam...

 

 

 

 

Ten w dziale sprzedam to ja ,wec powtorze troche sie z tym meczylem nie powiem ale co do czego karty 9600 gso nie sprzedalem physx liczy switniie wszystko dziala batman chodzi z physx rewelacyjnie (gdyby nie te aa) ,ogolnie d rade wszyystko zrobic nie duzym kosztem czasu i kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze flight simulatora x? Problem zapewne jest spowodowany tym, ze wczesniej mialem nv i nie mialem jeszcze czasu na przeisntalowanie wszystkiego, ale moge grac tylko w 1024x768, z jakimis badziewnymi detalami i do tego przycina <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma do tego które forum?

nawet 1% to jest kropla w OCEANIE,choć i to nie oficjalne.

Nadal twierdze że że fire stwierdził fakt.Za mały odsetek sprzedanych sztuk do tego celu.

Napisałem 5%.

 

1% to karty high end. A to i tak wszystko nieoficjalnie bo nikt oficjalnych wielkości sprzedaży nie poda ci na tacy. Szczególnie, że niektórych rzeczy sprawdzić się nie da. Ale wystarczy spojrzeć na globalne rankingi, żeby mieć pojęcie.

 

Co do PhysXa to jeżeli ktoś ma problemy z postawieniem tego mimo tak wielu rozbudowanych poradników to niech lepiej nie kupuje takich kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PhysXa to jeżeli ktoś ma problemy z postawieniem tego mimo tak wielu rozbudowanych poradników to niech lepiej nie kupuje takich kart...

Ale powiedzcie mi... stawiacie physx'a dla jednej gry?! Bedzie jakikolwiek przyrost wydajnosci np w takim crysisie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań "pajacować" fanboyu Nvidii. Zajrzał byś do innych działów. Nie trzeba Einsteina, żeby zobaczyć ilu z nas już zakupiło w tym celu ATI...

 

Włącz sobie lepiej PhysX na swoim 8600GT i graj ...

Ja jakoś na 5870 rzucam samochodami w helikoptery i nic nienaturalnego tam nie widze.

Zabawne, pokazac chcesz mi srednia arytmetyczna przez pryzmat moze 10 osob z form, ktore to kupily? Genialne. Pewnie bedziemy poruszac sie wsrod wyjatkow i za prawde objawiona wezmiemy pod uwage kilku, ktorzy sobie licza zamiast grania... Nie badz smieszny "fanboju" ATI. Karty sa PRZEDE WSZYTKIM do grania, do odpalania filmow.

 

Fanboj nVidii? Tym razem to pojechales z braku argumentow na proste stwierdzenia odnosnie ich bledow w sterownikach i tym jak do tego podchodza - wyzej masz pokazane to i owo. Fanboj nie kupilby 4870 i nie byl z niego zadowolony. Moze zamiast spinac sie pograj w kilka gierek, zobaczysz BLEDY, pewne problemy i przejrzysz na oczy bo po bioniku to bledow w karcie DO GRANIA nie zauwazysz.

 

Ps - nie rozsmieszaj mnie z tym tekstem o "niekupowaniu tych kart jesli ktos nie umie zrobic fizyksa" bo wiekszosc KOWALSKICH kupi 1 grafike i nie bedzie celowo szukac 2 by miec ten efekt, nie bedzie modowalo sterownikow, grzebalo w oesie czy wymienialo plyty glownej.

 

W ogole, chcesz mi przedstawic obraz za pomoca forum? Muahah. Pewnie robiles badania i mozesz z cala pewnosci stwierdzic, ze wiekszosc kupujacych ATI bedzie robic fizyksa, wie o tym i nie jest to dla nich ZADNYM problemem/wyzwaniem.

 

Tylko zabawne jest to jak czesto STARZY userzy daja tak obciachowe pytania na tym forum, ze odchodzi ochota na pisanie . Serio, kazdy wie.

 

Powiem tak - z fanatyzmem nie da sie polemizowac. Bledow przy AA/AF tez nie widziales nie? Spadek wydajnosci to wina nV? Artefakty w Wiedzminie to tez wina nV...

 

(w sumie tak...przeciez co chwile pojawiaja sie arty takie jak :

http://pclab.pl/news38840.html

 

Klada laske, a pozniej placza.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelicz kolego osoby, które wogóle mają 5870. Potem porównaj tą grupę do osób które wykorzystują tą kartę do obliczeń. Zobaczysz wynik.

Widze, że ty własnie patrzysz przez pryzmat PCLaba.

 

Jeżeli ktoś jest świadomym użytkownikiem i widzi jakies plusy PhysXa to da rade i skonfigurować i użytkować. To nie wymaga żadnych zdolności. Po prostu chwile czasu. Zresztą na kartach NV PhysX nie chodzi na powietrze. A wogóle po co to komu skoro różnicy nie widać.

 

Teraz zastanówmy się - mam 8800GTS miałem inne wersje GTSów GTXy, wszystkie karty z serii 200 i co? Tak samo widziałem błędy. Szczególnie na początku. Ati w niczym się nie różni. No oprócz tego, że troche wolniej wprowadza poprawki (o czym pisałem pare stron wczesniej). Niemniej z serii 4 i teraz 5 jestem zadowolony.

 

 

Już widze, jak ktoś kupuje karte za 1,5 kafla "do odpalania filmów" - "muhahahah"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest lista gier obecnych i w przewidywanej przyszłości z PhysX

Batman: Arkham Asylum

Crazy Machines II

Cryostasis

Dark Void

Darkest of Days Phantom

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (GRAW2)

Metal Knight Zero Online (MKZ)

Mirror's Edge

Nurien

PT Boats: Knights of the Sea

Sacred 2

Star Tales

Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3: Extreme Physics Mod

U-WARS

Warmonger: Operation Downtown Destruction

 

Wielu tytułów nawet nie wiedziałem że istnieją, to jest odsetek gier z wszystkich w ogóle. Nie wiem o czym rozmawiać. Dla mnie temat nie istnieje.

Chyba że przyszłość pokaże coś innego ale na dzień dzisiejszy nie widze sensu roztrząsania tematu. A nVidia się pewnie cieszy że nie ważne co mówią ale mówią :)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelicz kolego osoby, które wogóle mają 5870. Potem porównaj tą grupę do osób które wykorzystują tą kartę do obliczeń. Zobaczysz wynik.

Widze, że ty własnie patrzysz przez pryzmat PCLaba.

Policzyc sobie z FORUM? Nie popadaj w smiesznosc. Forum nie jest zadnym wyznacznikiem tego jak karty sprzedaja sie , wreszcie tego ile osob je kupuje by grac/liczyc oraz wreszcie ile osob kupuje po to by pozniej dolozyc fizyksa.

 

Zostaw PCL w spokoju bo forum/portal nie ma tutaj nic do rzeczy. Rownie dobrze moge powiedziec , ze HIGHENDY kupuje znikomu %% osob , a walka dla producenta oznacza zabawe w srednim segmencie , ale watpie czy i w to uwierzysz.

 

 

Jeżeli ktoś jest świadomym użytkownikiem i widzi jakies plusy PhysXa to da rade i skonfigurować i użytkować. To nie wymaga żadnych zdolności. Po prostu chwile czasu. Zresztą na kartach NV PhysX nie chodzi na powietrze. A wogóle po co to komu skoro różnicy nie widać.

1. Do takich osob nie mam nic - tylko , ze takie osoby = forum , a nie KOWALSKI o ktorych "wydaje Ci sie" , ze piszesz. Wyzej masz cos o kupowaniu kart do liczenia. Pewnikiem taki sam procent osob wie o tym co nalezy pozmieniac by fizyks dzialal jak procent osob kupujacych je do liczenia.

 

2. Fizyks chodzi na powietrze , jest to AZ 1 opcja w sterowniku : on , off. Mowisz : "po co doplacac"? Przepraszam CIE BARDZO , ale w cenie nV mam to juz wliczone i nie musze wydac minimum 300 zl by miec w miare wydanego GSO9600 by fizyks nie dlawil glownej karty kiedy "zaoszczedze" i wpakuje tam 9500GT , to raz. Dwa - zobacz sobie , ze ten "nic nie dajacy i nie wygladajacy" fizyks jest w Mirrors Edge i o ile tutaj mozna mowic , ze efekt jest sredni o tyle w Sacredzie 2 jest swietny , zas to samo masz miedzy innymi w Batmanie. Zreszta , jakim cudem TY mowisz o tym , ze "tego nie widac" skoro TO WLASNIE TACY JAK TY SA ZDOLNI/SKLONNI hakowac oes i mieszac w systemie by miec ten "nic nie wygladajacy" fizyks? Hipokryzja czy moze jednak to cos daje i z tego wzgledu mowi sie o otwartym standardzie?

 

Teraz zastanówmy się - mam 8800GTS miałem inne wersje GTSów GTXy, wszystkie karty z serii 200 i co? Tak samo widziałem błędy. Szczególnie na początku. Ati w niczym się nie różni. No oprócz tego, że troche wolniej wprowadza poprawki (o czym pisałem pare stron wczesniej). Niemniej z serii 4 i teraz 5 jestem zadowolony.

Wybacz , ale do tego nie mam zamiaru odnosic sie na powaznie bo "widziec" , a opisac to 2 rozne rzeczy. Ja rowniez moge sobie , nawet teraz , wymyslic , ze na ATI mialem 1000 bledow i dlatego ja sprzedalem. BULLSHIT. Masz karte , grasz , widzisz bledy , piszesz o tym na forum w konktetnym dziale lub do pomocy technicznej. Jakos w ogole nie zauwazylem by tematy tutaj czy na PCL w kontekscie problemow z nV w ogole pojawialy sie i tutaj nie pisze o tym , ze tego nie ma , a moze o tym , ze LUDZIOM SIE NIE CHCE zwlaszcza , ze czestotliwosc wydawania sterownikow ATI jest 4x mniesjza niz nV.

 

Cos jeszcze - tak dlugo pisalem do supportu AMD , ze wreszcie w 9.3 dostalem poprawionego KOTORA2 czyli naprawili OPENGL. Tak narzekalem na GRIDA przy nV i "klocka" , ze wreszcie moge w to grac bez problemow. Tylko , ze kupujac KARTE ja WYMAGAM dobrego dzialania w grach i o tym pisze miedzy innymi na stronach supportu danego producenta bo liczac "smarki" to generalnie support w ogole nie jest potrzebny.

 

Jesli chcesz rozmawiac na powaznie to posluguj sie KONKRETAMI , a nie domyslami czy swoimi odczuciami bo te nic innym nie mowia. Pokazalem Ci Kane And Lyncha , pokazalem Ci Grida czy Kotora. Jestes zadowolony? Ok , nie mam nic do tego , jednak wyzej prosilem o MASS EFFECTA i DST - poprawili? Odpowiedzi zero. Jak mozna mowic o zadowoleniu jesli spora czesc osob w ogole nie sprawdza tego pod katem roznych gier , a jedynie tego co w danej chwili jest na topie - benczmark Stalkera i RE5. Juz nie mowie , ze demka to sa odpicowywane wiec tutaj raczej bledow nie bedzie. Ja rozniez bylem zadowolony z serii 4870 , ale to nie oznaczalo , ze nie widzialem bledow i nie pisalem o tym - nie ma tak dobrze , support z twojej kasy pracuje wiec ma robic to co do niego nalezy. Tymczasem cos z nm jest nie "tego" Gdyby Max pewnie nie pisal na PCL o World At War to do dzis mialbys w COD5 problem z woda i linia brzegowa - tak wlasnie wymaga sie skoro placisz.

 

Już widze, jak ktoś kupuje karte za 1,5 kafla "do odpalania filmów" - "muhahahah"

Gratuluje "myslenia". KARTE do komputera :

-do grania > drogie

-do filmow > wsparcie kodowania , media center

 

Piszac KARTA zawezylem pojecie bo nie ma sensu by to rozbijac na wydajne i te malo wydajne tylko do MC. Wydawalo mi sie to oczywistym.

 

Wielu tytułów nawet nie wiedziałem że istnieją, to jest odsetek gier z wszystkich w ogóle. Nie wiem o czym rozmawiać. Dla mnie temat nie istnieje.

Chyba że przyszłość pokaże coś innego ale na dzień dzisiejszy nie widze sensu roztrząsania tematu. A nVidia się pewnie cieszy że nie ważne co mówią ale mówią :)

Czekaj , problem dla CIEBIE (bez szydzenia - posiadacza ATI) nie istnieje , ale jednak ciagle mowi sie o tym jaki to jest dla AMD problem i o tym , ze wprowadzi sie otwarty standard dla fizyki , to raz. Dwa - taki "nieistniejacy" , a jednak u czesci osob powoduje chec dokupienia 2 karty? Niesamowite ;) , przeciez wyzej pisano , ze to nic trudnego i swiadomy kupuje jeszcze 2... ;) To wobec tego po co to robia? By :

-miec kilka efektow wiecej

-byc trendi

-wydac bezcelowo kase bo tego "nie wiadac"

-miec odpowiednio wieksza wydajnosc przez dolozenie sprzetowego wsparcia

 

Jak myslisz?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage w kazdym, ale to w kazdym temacie w ktorym sie wypowiadasz robi sie chaos. Klocisz sie z kazdym, czepiasz sie kazdego slowa i jak tylko wylapiesz w jakiejs wypowiedzi cos czego mozesz sie przyczepic od razu piszesz o tym powiesc. Ogarnij sie! Masz 4870 wiec zabraniasz nazywac siebie fanbojem nv, ale w kazdym temacie placzesz ze w kazdej grze masz jakies bledy i nie mozesz grac. Kogo to obchodzi? nie pasuje ci karta jaka masz to ja sprzedaj kup nv, nie pasuje ci nv to ja sprzedaj tez i nic nie kupuj, a ostatecznie skoncz p.erdolic prosze ci o to juz ktorys raz z kolei! Wchodze w topic o 58xx a widze tylko twoje wypociny nie majace NIC WSPOLNEGO Z KARTAMI 58xx W kazdym temacie wypowiadasz sie jako znafca wytykasz same bledy, a w ogromnej wiekszosci g.wno wiesz na dany temat bo nie masz sprzetu o ktorym sie wypowiadasz. Apeluje po raz kolejny, wroc na pclab i tam sie produkuj, nie wypowiadaj sie juz w tym temacie bo nie masz karty 58xx i nie chce juz czytac tego co piszesz, chce czytac wypowiedzi posiadaczy tych kart a nie fanbojow wytykania bledow z kosmosu.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS tak samo spada na GF ze zmianą Mhz wyżej 4.1ghz było

nie wiem. nie stestowalem tego ani na hd4000, ani na gf8000, ani na q, ani w takiej rozd/ust

i7 win7 64bit gtx280 1920x1200 fsaa8x anis16x london river

 

i7@4,4

Avg: 47.133 - Min: 31 - Max: 59

 

i7@2.3

Avg: 48.239 - Min: 30 - Max: 59

 

dla mnie logicznym jest, ze w tym tytule, w takiej rodz./ustawieniach, framerate nie ma prawa leciec o polowe jak to jest w przypadku hd5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice między HD 5850, a HD 5870 sprowadzają się do programowego „ucięcia” dwóch bloków SIMD, w skład których wchodzą sumarycznie 32 procesory strumieniowe (lub jak kto woli: 160 jednostek cieniujących). Radeon HD 5850 dysponuje zatem 188. procesorami strumieniowymi w odróżnieniu od 320 zawartych w HD 5870.

Ktoś to czytał?

Ta kropka też nie wiem po co.

 

Zapomniałem, przecież to nie egiełda, tutaj ogląda się tylko wykresy.

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czekamy na nowe ATI (5970 i x2) lub nowsze i gtx300. Moze wreszcie jakas karta pokona Crysisa.

 

PS. Ciagle zastanawiam sie nad zakupem drugiej karty do CF dla 1920x1200. Ale mam zle doswiadzcenia z CF i SLI. I nie wim czy warto??

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to czytał?

Ta kropka też nie wiem po co.

 

Zapomniałem, przecież to nie egiełda, tutaj ogląda się tylko wykresy.

czyli że niby 5850 ma 940 jednostek cieniujących (188x5) a 5870 ma ich 1600 (320x5) ? Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to czytał?

Ta kropka też nie wiem po co.

 

Zapomniałem, przecież to nie egiełda, tutaj ogląda się tylko wykresy.

A czytales co pisalem wczesniej? Brak odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage a jaka Ty masz karte i sprzet ze tak wymyslasz?

 

 

 

 

Wazne. Wielu ludzi nie ma danej karty i procka a pisze jakby byli najwiekszymi znawcami.

Powiedz mi co to zmienia? Sterowniki to cos co wplywa na prace karty. Ja sie nie czepiam wydajnosci. Ja PISZE O PROBLEMACH ze sterownikami w konktetnych grach , tylko ze mnie nie podniecaja wyniki w smarkach/vantage/bionicu i widze , ze to WAS niemilosiernie boli bo zamiast konkretow widze wycieczki pod swoim adresem.

 

 

Firekage w kazdym, ale to w kazdym temacie w ktorym sie wypowiadasz robi sie chaos. Klocisz sie z kazdym, czepiasz sie kazdego slowa i jak tylko wylapiesz w jakiejs wypowiedzi cos czego mozesz sie przyczepic od razu piszesz o tym powiesc. Ogarnij sie! Masz 4870 wiec zabraniasz nazywac siebie fanbojem nv, ale w kazdym temacie placzesz ze w kazdej grze masz jakies bledy i nie mozesz grac. Kogo to obchodzi? nie pasuje ci karta jaka masz to ja sprzedaj kup nv, nie pasuje ci nv to ja sprzedaj tez i nic nie kupuj, a ostatecznie skoncz p.erdolic prosze ci o to juz ktorys raz z kolei! Wchodze w topic o 58xx a widze tylko twoje wypociny nie majace NIC WSPOLNEGO Z KARTAMI 58xx W kazdym temacie wypowiadasz sie jako znafca wytykasz same bledy, a w ogromnej wiekszosci g.wno wiesz na dany temat bo nie masz sprzetu o ktorym sie wypowiadasz. Apeluje po raz kolejny, wroc na pclab i tam sie produkuj, nie wypowiadaj sie juz w tym temacie bo nie masz karty 58xx i nie chce juz czytac tego co piszesz, chce czytac wypowiedzi posiadaczy tych kart a nie fanbojow wytykania bledow z kosmosu.

Czytaj uwazniej bo tej bzdury o posiadaniu 4870 nawet nie chce mi sie komentowac. Co do klotni - jesli nie wiesz czym jest rozmowa , jesli nie masz konkretow na poparcie swoich argumentow w temacie problemow omawianej karty i biednego supportu to w ogole skoncz ta rozmowe bo jest to zenujace. Odnies sie moze lepiej do problemow z fizyksem , odnies sie do tego , ze niby ten zbedny bajer i nikomu niepotrzebna rzecz jest nagle "hakowana" przez wsadzanie gfow i zabaw z systemem , odnies sie do tych zali AMD i pozniejszej kontry developerow , ktorzy mowia jasno i wyraznie o wsparciu AMD i SKONCZ TE WYCIECZKI OSOBISTE.

 

Sam skonczc pieprzyc jak nakrecony bo to sie robi nudne. Mnie nie interesuje bionic , mnie nie interesuje rosetta , nie wreszcie gowno obchodzi to ile wyciosales w 3d marku czy ile podkrecil ci sie rdzen - mnie interesuje jak to chodzi w grach , jakie ma sterowniki , jakie ma wsparcie , a nie musze wywalic 1500 zl na to by wiedziec jakie to ma stery skoro mialem prawie 8 miesiecy 4870 wiec SKONCZ PIERDZIELIC TO SAMO DO MNIE JAK MALY KAZIO. Czytajac o 58xx ja chce poczytac o tym , czy :

-DST dziala

-jak chodzi Shift

-co z kwestia AA , AF

 

A ciagle musze czytac o tym ile kto wycisnal i na jakim napiecu.

 

 

 

 

 

Widzisz idiotyzm powyzszego stwierdzenia? Jak na chwile obecna to zadno z moich pytan nie doczekalo sie odpowiedzi. Ciebie nie interesuje granie , przyjmujesz za rzecz oczywista , ze cos nie dziala , albo , ze zle dziala , ja zas przyjmuje to , ze mam w 4 literach WASZE wpisy w tym temacie bo mnie interesuje granie , a nie liczenie i udawanie , ze problemow nei ma.

 

 

Jesli dla CIEBIE bledem z kosmosu jest problem z AF , ktory to FOCUS pokazal w RECENZJI 5850 to masz chyba cos nie tak pod beretem. Jak mowilem , z fanatyzmem nie da sie polemizowac bo udawac beda , ze wsio jest ok.

 

Chcesz ze mna polemizowac? TO WAL KONKRETY - pokazuj GRY z AA/AF i mow jak to dziala i za to podziekuje , bo za farmazony to na pewno uznania ode mnie nie zobaczysz. Zwlaszcza jesli ida wycieczki osobiste.

 

 

Ba , ja z mila checia poczytam TWOJE POSTY , ktore mowia , ze :

-tutaj bledow juz nie ma

-tutaj naprawili

-tutaj dziala

 

Tylko , ze ...dziwnym trafem ich w ogole nie ma.

 

 

Czekaj , bledem z kosmosu jest to , ze Wiedzmin wali artefaktami?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firekage ty naprawde jestes glupi, wybacz ze to pisze, ale juz nie moge... zadales pytania o 3 gry, gdybys czytal ze zrozumieniem to i w temacie o shift i tu dowiedzial bys sie jak ta gra chodzi, aa af - w shift, crysisie, stalkerze, bioshocku, assassins creed, cod2,4,5, tdu, rfacrtor, rbr dziala, alleluja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 ... kup sobie konsolke firekage, tam gry po prostu dzialaja. Jezeli nie podoba ci sie ati to po ch trzymasz ich karte w kompie. Zmien to na gtx'a 285 zamiast plakac i wyzalac sie, ze w jakiejs grze nie mozesz wlaczyc anty aliasingu, albo ci tekstura zniknela z samochodu :o

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciagle musze czytac o tym ile kto wycisnal i na jakim napiecu.

Alez oczywiscie, ze nie musisz. Czytasz to dobrowolnie.

 

Skonczcie w koncu te klotnie i obrazanie sie. Jezeli nie potraficie grzecznie, kulturalnie rozprawiac to mozemy pomyslec o srodkach przymusowych, choc wolalbym gdybyscie bez pomocy moderacji skupili sie na temacie a nie krytykowaniu innych. Potraktujcie forum jako rozrywke, nie udowadniajcie swoich racji na sile - czasem lepiej ugryzc sie w jezyk niz powiedziec o jedno zdanie za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...