Skocz do zawartości
Kapitan

Asus K8n4-e I Dysk Sata Segate 250gb - Litosci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem jak w temacie, k... a mnie juz bierze. Co to jest za p... plyta? Na szczescie nie moja. Dostalem jednak kompa od kumpla bo twierdzil, ze windy nie moze zainstalowac na nowo zakupionym dysku. Na starym tez sata 160GB bodajze Maxtorze - luzik, install idzie, ale w serwisie powiedzieli mu, ze cos nie tak z elektronika (mial jakies problemy) i ze dysk sie krzaczy, gdy nagrzeje sie ok 40 stopni. Nie wnikam co i jak. No ok, kupil drugi Seagate`a Format dysku i install systemu - [gluteus maximus], instalka startuje, pliki kopiuje (z 3 roznych plyt, bezproblemowo) restart kompa i w momencie, gdy powinien wystartowac juz z dysku i skonczyc instalke - dostaje msg pt "Blad ladowanie systemu operacyjnego" Ktos wie, o co kaman? Podlaczalem go nawet na ATA (mam taka smieszna przejsciowke - minikontroler ata) i robi mi dokladnie to samo! Dysk jest nowy, na pewno nie ma bad sectorow. Podejrzewam plytke - jest z nia tyle problemow. Czy ktos sobie z tym porawdzil, czy dysk na wymiane?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście instalujesz Winxp ze zintegrowanym SP1 lub SP2?

Oczywiscie, a dlaczego by nie, skoro na starszym dysku Maxtorze 160GB tez sata system dziala ok, a gdy tylko podlacze Seagate robi sie kupa = "blad ladowania systemu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...