Skocz do zawartości
cavarr

[gpu] Thermalright T-rad²

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Specyfikacja:

Wymiary: 228(L) x 104(W) x 24.3(H)mm [tylko radiator]

Wentylator: opcjonalny 92/120mm

Ilość Heat-Pipe: 6 x 6mm

Materiał podstawy: Miedź - niklowana

Materiał heat-pipe: Miedź - niklowana

Materiał żeberek: Aluminium

Ilość żeberek: 83

Waga: 360g [tylko radiator]

Kompatybilność:

- ATi: X1800 Series, X1900 Series, HD3850, HD3870, HD4850, HD4870 [Cooler Compatibility]

- nVidia: 6800 GS/GT/Ultra, 7800 Series, 7900 Series, 7950 GT, 8600 GTS, 8800 GT, 8800 GTS (G92), 9400 GT, 9500 GT, 9600 GSO, 9600 GT, 9800 GT, 9800 GTX [Cooler Compatibility]

 

 

Artykuły:

http://en.expreview.com

http://en.expreview.com

www.pckoloji.com

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzesz te newsy? Na stronie thermalright.com ani słychu ani widu :rolleyes:

 

Wygląda na to, że TR znalazł sposób na potencjalne zagrożenie ze strony Auras Fridge :)

Jakoś same wpadają :D Strona producenta to ostatnie źródło informacji, na które zaglądam :lol2:

 

T-rad² idealnie będzie się spisywał w konfiguracjach SLI oraz Cross-Fire :D

 

ps

Może TR zrobi nam niespodziankę i pod spodem zobaczymy HDT :wink:

 

edit

Trochę więcej info o T-rad²

Thermalright presents a cooling system for graphics card very interesting: the T-Rad ². First, it is compatible with the latest maps mono-GPU ATI and NVIDIA: 9800 GTX and Radeon HD3870 and HD3850. Secondly, it is extremely thin and with the fans mounted, it should not occupy too much space although we doubt that occupies two slots. It was not until the first tests to see if the SLI or Crossfire is possible with the two cards next to one another. It consists of a basic copper covered nickel from which 6 heatpipes through many finned aluminum. It weighs only 398 grams per dimensions of 228 mm long, 104 mm wide and 24.3 mm in height. At the breakdown, it can accommodate two 92 mm fans or a single 120-mm fan via a system of fixing included in the bundle. It remains to see its effectiveness and price.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Muszę przyznać, że to chłodzenie się TR udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo ciekawe chlodzenie :) Oby cena byla normalna :/ ciekawe jak wypada w porowniania z lodoweczka :) i czy wejdzie na starsze konstrukcje tj 86gt czy tylko jak jest napisane wyzej na nowe produkty ( tak mozna wywnioskowac ), i kieyd sie pojawi w PL.

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos temat umarl, czyzby zadnego nowego info na temat nowego chlodzenia nie bylo? Nie wiecie moze kiedy toto sie pojawi w sklepie? Bo normalnie jestem u kresu wytrzymalosci zeby nie poleciec po HR-03GT ale wkurzylbym sie jakby nastepnego dnia bylo to nowe chlodzenie juz na polkach. Skoro HR-03GT kosztuje u nas ok 150 PLN to przypuszczam ze T-RAD2 wiecej jak 200 PLN na starcie nie bedzie kosztowala tyle jeszcze za tak ladne i kompaktowe chlodzenie moge dac.

Fridge mi sie nie podoba i nie wiem czym sie podniecac - najlepszy jest topic na egieldzie jak porownali wlasnie te 3 chlodzenia. Sami sobie zaprzeczali. W kazdym tescie Auras praktycznie dostal wpier****** od accelero S1 a oni i tak dali mu znaczek. Pytam sie za co? Za to ze w pasywie byl troche wydajniejszy?, Przeciez 95% ludzi jezeli nie ma wody to kupuje takie chlodzenie zeby zbic tempy i jechac z zegarami w gore i na pewno nie mysla o passive. Dlatego zwyciezca powinien byc Hr-03GT (ale ta cena) a pozniej accelero S1 rev.2

 

Dobra jakbyscie mieli jakies info skądeś :) ..... pls o zamieszczenie tutaj. Jezeli ze 3 dni pooddycham gleboko i dam sobie na wstrzymanie.

dzwonilem niedawno do coolinga.pl i oni tez na chwile obecna nie maja zadnej informacji :cry: kiepsko

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank for your mail.

 

The T-Rad2 if under final modification and will hit the market before August, we appreciate your interest and will keep working on performance oriented product for our supporters.

 

Best regards

Armand Cheng

Lea-Min Tech., Co., LTd.

 

(Thermalright, Taiwan)

disaster3 masz newsa ode mnie :D :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak zaczepnie napisalem, bo wiedzialem ze bedziesz znal orietnacyjny termin :wink: :D czyli teoretycznie jeszcze jakies 2 tygodnie..... hmmmm wytrzymam :)

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że jakiś miesiąc jeszcze, pamiętaj że te chłodzenia muszą z tajwanu do polski dojechać a raczej dopłynąć... ale fakt faktem wygląda to to ciekawie, zwłaszcza ta fotka ze sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne toto, niziutkie. Niech tylko będzie kompatybilne z 4850, a może się skuszę ]:->

 

No i ta temperatura. Miodzio.

 

Szybko przebrnąłem - kompatybilne z Radziami :)

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie, ciekawe czemu hr-03 nie był testowany z zamontowanym wentylem 120mm :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sie nie zmiescilo :lol2:

No nie wiem, ja mam zamontowane dwa i jakoś się zmieściły :>

Ale wydaję mi się, że różnica między tymi coolerami "trochę" by stopniała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym coolerze nie chodzi o maxymalną wydajność tylko miejsce jakie on zajmuje, znaczy że będzie się to dało do zestawu crossfire wsadzić... a wydajność swoją drogą bardzo bardzo dobra jest.

 

Najgorsze że tego badziewia cały czas w PL nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linka Labovskyego:

As we know, T-Rad2 will hit shelves in U.S.A in September for $54.95 without fans, its price is high as well.

USA we wrzesniu, czyli w anszym pieknym kraju pewnie jakis pazdziernik :mur: Do tego z 55 dolarow zrobi sie ze 200zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linka Labovskyego:

 

USA we wrzesniu, czyli w anszym pieknym kraju pewnie jakis pazdziernik :mur: Do tego z 55 dolarow zrobi sie ze 200zl...

 

Wlasnie- chyba pod koniec wrzesnia bo nigdzie teraz w sklepach nie ma. Jest jeden uzytkownik ebay USA, ktory proponuje je za 120 z + 19USD przesylkoa. Jesli ktos chcialby zamawiac to poprosze o PW- doloze sie do paczki a sam nigdy nie kupowalem za woda/przelewalem kasy i mam zonk.Pzdr,Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...