Skocz do zawartości
Grozny

Tictac Mod Bios For Abit Nf7-s 1.2 -mantaraysxt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po usmażeniu mojej nf7-s 2.0 musiałem przesiąść się na starego abita rev1.2 i mimo wszelkich modów (vdd=1.98v) blokuje mnie bios. Niestety wszystkie biosy mają command rate 1T, co bardzo trzyma za gardło moje pamięci 2x1gb. To ostatni ślad po biosie którego nie ma nawet sam autor :

 

http://www.nforcershq.com/forum/thu-jan-03...m-vp606178.html

 

Jeśli ktoś w swoich zasobach ma ten bios z czasem 2T lub jakikolwiek inny z cpc off do tej płyty bardzo proszę o pomoc. Szukam go od tygodnia i postanowiłem zwrócić się do Was.

Czekam na wieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem fascynatem?

 

Moja nfs 2.0 służyła mi dwa lata.Zbudowałem WC którego nie powstydził by się raczej nikt miałem stabilne 255MHz i 48 stC na procku 2.8GHz. Kiedy wyzioneła ducha miałem dwie z niebieskimi slotami i popadały nie wytrzymując dużych napięć vdd. Została mi tylko rev 1.2 i ogromny projekt w kadzie do wykonania. Na zmianę platwormy nie mam już ani czasu ani środków. Niestety muszę męczyć się z fsb 181MHz i jedyną nadzieją jest teraz jakikolwiek bios 2T na rev1.2. Wiem że jestem osamotniony w poszukiwaniach tego pliku ale jestem zdeterminowany.

 

czyli jestem fascynatem....

 

ktoś gdzieś ma ten bios, tylko kwestia dotarcia do posiadacza. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...