Skocz do zawartości
przemas22

Lcd 19, 4:3 Głównie Do Netu W Cenie Do 950

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ crt się wykończył jestem zmuszony do zakupu pierwszego monitora lcd. Będzie uzywany głownie do netu, trochę gier. Poszukuje 19 nie panorama do 950zł. Teraz mampozyczoną kilkuletnia Beline na Tn z czasem 16ms i jestem zadowolony. Nie jest za jasna kąty bezproblemowe. Wpadła mi w oko Belinea 1980 S2 MVA i byłem na nią zdecydowany. Ale poczytałem, że ma jakąś dziwna powłoke przez co widac jak by kurz na ekranie. Trochę mnie to odstraszyło. Zastanawiam się także nad LG L1982U na TN ale wiekszośc osób chwali. Proszę o pomoc w wyborze może polecicie cos innego. Ogólnie teraz dominuja panoramy oraz 22" Dlatego che teraz zakupić zwykła 19tke puki jest jeszcze wybór

 

linki

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=2017

http://www.ceneo.pl/403882

Edytowane przez przemas22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

     Ja również dołączę się do pytania. Czyli dobra dziewiętnastka 5:4 na xVA z matową matrycą (bez "szyby") do 900zł. Zastosowania domowe, a więc gry, filmy, biuro, itp.

 

Pozdrawiam

..::GofNet::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem Ta belinę 1980 S2 testuje od dwuch dni. I jak narazie nie jestem zadowolony. Myślę nad zwrotem. Kąty mnie nie poraziły nie widze dużej różnicy do starej 19tki na TN. Ten śnieżek na matrycy rzeczywiście wystepuje i drażni mnie corz bardziej. Do siebie nie polecam tego monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

     Mam kilka propzycji, ale nie wiem, która jest najrozsądniejsza.

  • Belinea 1980-S2
  • Benq FP91GP
  • BenQ FP93GP
  • PHILIPS 190P7EG
     No chyba, że jest coś lepszego do 900zł? Może coś z LG, czy Samsung'a?

 

Pozdrawiam

..::GofNet::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propzycji, ale nie wiem, która jest najrozsądniejsza.

  • Belinea 1980-S2
  • Benq FP91GP
  • BenQ FP93GP
  • PHILIPS 190P7EG
No chyba, że jest coś lepszego do 900zł? Może coś z LG, czy Samsung'a?

 

Pozdrawiam

..::GofNet::..

A ja polecam taki monitor - http://www.agito.pl/19/benq_19_lcd_x900.351.328435.html - świetna cena i parametry. Sam mam zamiar kupić dla siebie. Jeden już kupowałem dla sąsiadki i troszkę go u siebie testowałem - za tą kasę byłem bardzo mile zaskoczony jakością obrazu, gierki, filmy rewelacja. Dla mnie bomba i na pewno kupię dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest na TN...

 

Z tej listy bym wziął BenQ FP93GP lub Belinea 1980-S2.

 

 

Choć za tyle kasy, to bym wolał LG L227WT-PF na TN3.

Co w tym złego że TN - przecież kolega "przemas22" pisze że potrzebuje monitor do netu i trochę do gier więc po co ma wydawać 1000zł tylko po to żeby mieć inne oznaczenie matrycy ? Ten monitor który zaproponowałeś ma 22" i jest panoramiczny a autor postu chce 19".

 

Kolego "przemas22" poszukaj recenzji tego Benq X900 w necie i opinii kupujących to zobaczysz że nie warto wydawać niepotrzebnie 1000zł. A cena w Agito jest nader kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...