Skocz do zawartości
romek

[artykuł]: Dwa 9600gt Od Twintech’a

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaW ostatnim czasie można powiedzieć, że nVidia nie popełnia żadnych wpadek, a wręcz przeciwnie - prawie wszystko jej się udaje. Po wciąż święcącym sukcesy układzie G92, na podstawie którego budowane są karty z serii 8800, dużą popularność zdobyła także nowsza karta, znana pod nazwą GeForce 9600GT. W segmencie mid-end oferuje ona naprawdę dobrą wydajność, przy czym kosztuje około 500zł. Dlatego trudno się dziwić producentom, którzy wprowadzają kolejne wersje kart graficznych opartych na tym rdzeniu. Również większości nie znana firma TwinTech, która od niedawna jest obecna na naszym rynku, ma w ofercie modele oparte na GF9600GT. W tym artykule skupimy się na dwóch różnych modelach, mających odmienne układy chłodzenia oraz taktowanie. Zapraszamy do leORT: ORT: ktury!!!

Pełna treść artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kontroler zalmana i karta nie jest już męcząca. Wtyczka 2pin wchodzi lekko pod kątem i nie do końca, ale najważniejsze, że działa. Polecam jako uzupełnienie twintecha :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mało serwisów bierze do testów nowego 3d marka ;). Dla mnie również jest on zupełnie zbędny. Lepiej dać wyniki z jakiejś gry, niż smarka ;).

 

Dobry art, thx.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mało serwisów bierze do testów nowego 3d marka ;). Dla mnie również jest on zupełnie zbędny. Lepiej dać wyniki z jakiejś gry, niż smarka ;).

 

Dobry art, thx.

 

pozdro

Ok moze wizualnie nie jest super, ale od strony technicznej na prawde dobrze nadaje sie do testow, no, ale tak to jest, jak sie ludzie przyzwyczaja do grafy z 3dmarkow, ktora o epoke wyprzedzala konkurencje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po raz kolejny sprawdza się prawda, że gra się w gry a nie w 3dmarki.. 8800gt dalej wyprzedza 9600.

A z drugiej strony zaciekawiła mnie różnica między minimalnymi a średnimi fpsami. Na G92 jest ona sporo większa niż na G94. Kwestia nowszego jajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem znaczną różnicę wydajności w Oblivionie, gdy mam dużo gęstej trawy. Podobnie w benchmarku fur. Widać tam 64SP nie starcza. W pozostałych przypadkach wydajność nie odstaje tak od 8800GT/GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyczepie się do pierdułku jakim jest mnożnik procesora omyłkowo podany jako 9 zamiast 8:

Intel Core 2 Duo E8200, podkręconym do 3500MHz (437,5×9)

Poza tym dlaczego karty są testowane na różnych sterownikach? Mogę to zrozumieć kiedy testuje się nowość i trzeba bety wgrywać by świeżynka chodziła ale 5 grafik i 5 rodzajów sterowników? Jak dla mnie różnica za duża bo najnowsze są z 27.03.2008 a najstarsze z 19.12.2007...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...