Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Alarm For Cobra : Crash Time

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

nowy tytul od : Synetic a wydawca jest : RTL Enterprises .

 

gry online:

 

Alarm for Cobra 11: Crash Time to kolejna odsłona zręcznościowych wyścigów opartych na popularnym, zachodnim serialu kryminalnym, znanym w Polsce jako „Cobra - oddział specjalny”. Za stworzeniem projektu stoją autorzy pierwszej części serii - panowie ze studia Synetic. Pod wpływem swego wydawcy, koncernu RTL Playtainment, zdecydowali się oni na wypuszczenie kontynuacji produktu z 2006 roku. Pierwotnie gra ukazała się na komputery PC, kilka miesięcy później swoją wersję otrzymali również posiadacze konsoli X360.

 

Tak, jak pierwowzór (Alarm for Cobra 11: Nitro), opisywany tytuł czerpie pełnymi garściami z wydarzeń pokazywanych na szklanym ekranie i pozwala nam wcielić się w dwóch doskonałych kierowców, funkcjonariuszy niemieckiej policji, którzy w pogoni za groźnymi przestępcami częstokroć balansują na granicy prawa. Gra umożliwia nam wzięcie udziału w 50 zróżnicowanych misjach, gdzie prócz niezwykle szybkich samochodów obserwujemy także inne, ciekawe pojazdy – helikoptery, pociągi, a nawet czołgi, których obecność odgrywa kluczową rolę w kaskaderskich popisach, jakie jesteśmy zobligowani wykonywać w celu zakończenia zmagań na trzech poziomach trudności, jakie przygotowali dla nas programiści zza Odry.

 

Warto dodać, że w Crash Time pojawia się ponad 200 km oddanych z dbałością o detale dróg, umiejscowionych zarówno w wielkich metropoliach, jak i na obrzeżach miast. Wśród szos wyodrębnionych zostało blisko 40 tras, których szczegółową eksploracją zajmujmy się w trybie singleplayer. Opcja wieloosobowa także nastawiona jest na dostarczenie nam dużej dawki emocji, aplikując m.in. tryb wyścigów na podzielonym ekranie. Po skończonych potyczkach przeżywamy wszystko jeszcze raz, decydując się na obejrzenie efektownej powtórki lub też przechodzimy od razu do kolejnej misji o kryminalnym podłożu, patrząc przy okazji na poprawioną w stosunku do „jedynki” oprawę wizualną gry.

ponizej najnowszy trailer,musze powiedziec ze niektore lokacje wygladaja dziwnie znajomo i wzgledem grafiki jest calkiem niezle,bynajmniej na filmiku ,dzisiaj demo wyladowalo na markecie i kazdy moze sam przetestowac gierkie :)

 

gameplay

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zassałem demo, włączyłem, 5minut, wyłączyłem, skasowałem

mega crap ~~

szkoda tematu :lol2:

 

moglem sprawdzic demko zanim napisalem nowy temat ..ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, po tym co zaprezentował pecetowy poprzednik, nie spodziewałem się wiele :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...