Skocz do zawartości
FatAlbert

Prawie Jak Ikstrim Czyli Teamtoruń...

Rekomendowane odpowiedzi

dobra teraz troche bardziej poważnie.

 

Ale od początku ;)

 

śniadanie overcklockera.

 

Dołączona grafika

 

następnie pare szotów jak to się płyta główna suszyła bo sie przy zmianie procka coś skropliło a następnie zabrakło prądu i nie benchowaliśmy jakieś ~15 minut.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

platforma do oce: DFI P35 DK, AXERAM 800 (chyba polubiłby 2.7v), dwa procki E2160 i E6300, sapphire HD3450, KMK Pot, Maniakalnego czip pot, w zapasie było MSI na 790x, dfi dk 790fx, phenom i jakieś insze memki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a tutaj syn svendego, jak zawsze uśmiechnięty ;)

 

pora na jakieś wyniki:

 

Drugie miejsce 2160 brakło 0.08Mhz do wr :angry: :damage_wall: :lol:

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=368935

 

spi 1m

 

Dołączona grafika

 

spi 16m

 

Dołączona grafika

 

spi 32m suck!!!111

 

Dołączona grafika

 

wpirme 32m doszły mnie słuchy, że to wr ;)

 

Dołączona grafika

 

wprime 1024

 

Dołączona grafika

 

svende już grozi ;) wyniki nieco gorsze, wręcz marginalnie :damage_wall:

 

TeamToruń

 

pzdr dla Makdrakulla i jego auta ;) oraz Shade za :D

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO fajne wyniki, żal tych 0.08MHz. Ale to przez mój samochód taki słąby wynik xD

 

pzdr dla Makdrakulla i jego auta

Dzięki :D Gdybyś wiedział co było winą mojego "niebytu" to byś się śmiać zaczął (zagięty wąż)...

 

AMD nie bylo bo nie było WRek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było czasu na amd ;)

 

przynajmniej jak ja byłem.

 

znowu sie [ciach!]a na autobus spoźniłem i godzine na dworcu :damage_wall:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - aj si ded in jor ajs
MSI nie zyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podziekowania, przez caly czas mojej nieobecnosci wspieralem was mentalnie :*, ale chyba rozumiecie, sila wyzsza xD, ale cos tam jednak jes, na pewno wlasnie dzieki mnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - aj si ded in jor ajs
MSI nie zyje
15 minut Phenoma jej zafundowałem, na najzwyklejszym Andrzeju Samuraju.

 

edit, żeby działac na tej MSI to muszę mieć sześciopak, jak jedna padnie wyjmuje kolejną :)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell :huh:

 

chyba za dużo wymagasz od nas jak narazie ;)

 

tweaków sysa nie było zbytnio dużo, wcale właściwie.

 

czy masz na myśli, że czas bez tweaków taki powinien być jak podałeś ?

 

btw

 

svende, widze artystycznie w avie moja fotka nieco przerobiona ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maseł ma rację wynik z 16m jak i 32m jest tragiczny i tu nie chodzi o tweaki, bo czasy wyglądają jak podczas skanu antywirusa

 

ed: no przerobiłem eine Foto :)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego systemu nie potrzebujecie, po prostu nie zrobiliście najzwyklejszej CW + parę tweaków w rejestrze i maxmem i już macie ładne wyniki. Procki z 1MB Cache są cholernie czułe na CW. Ja na procku taktowanym 3438MHz i pamięciach ~390MHz 5,4,4,11 1T na nVidii w 16M Miałem 6:50, a w 32M 14:45. Teraz mam Intela i fajne memki, to zamierzam to poprawić ;) Ale reszta wyników całkiem niezła, gratulacje. Tylko gdzie pifast? :wink: Napiszcie jak się mobo sprawowało, bo mam taką samą płytkę i jak będzie czas to również zamierzam wrzucić mojego E6420 pod DI.

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svende na przyszłość taka mała rada.

 

Do CPU-Z max Mhz wyłącz 1 rdzeń, na Intelu jest prawie zawsze wtedy zysk :]

Lanc to jak macanie jednego cycka :D

:lol2:

 

Btw ladne takty jak na pdc. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno vdroop ma pomóc :>

 

bart, to byl sys dzienny i chyba dlatego taki czas.

 

jedyne tweaki to wylaczenie wszystkich usług (co chyba pogarsza nieco czas :huh:)

No ja też na dziennym robiłem, jeśli chodzi o systemy to ja umiem tylko nlitem obciąć, usługi powyłączać i parę rzeczy w rejestrze zmienić. Link do 32m - http://hwbot.org/result.do?resultId=713901 Skoro reszta wyników jest jak najbardziej w normie, to na pewno nie jest to system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wszyscy nam to wypomnieli ;)

 

TT obiecuje się poprawić :D

Tu sie rozchodzi o to, ze na najzwyklejszym, swiezo zainstalowanym systemie wyniki powinny byc o dobra minute lepsze w 16m. Mieliście orthosa w tle czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem ale myślę, że to wina "złego runa" tzn, (mi sie tak zdarza) że czasem od razu idzie bardzo wolno a przerwanie/puszczenie jeszcze raz tej samej próbki daje zgoła odmienny czas, lepszy oczywiście.

 

ale że jak napisałem ani ja ani svende raczej cierpliwości nie mamy to tak wyszło.

 

nie chce zapeszać ani szumnie zapowiadać tak jak ostatnio ale następnym razem myśle, że sys będzie miał pare porządnych tweaków, jeszcze tylko opanuje jakoś opanuje cw bo na cdt to raczej nie mam co liczyć

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy w czasie benczu dostepu do netu, bo tak to by sie zareagowało na koszmarnie długie loopy już na początku. System był świeży stawiany tydzień wcześniej na DFI ICFX, nic nie było instalowane poza SmartGuardianem i Winrarem, był tez catalyst, ale wyłączony w czasie próbki SPi. Winda była z SP3. Następnym razem zainstaluje od razu na P35 i będzie na drugiej partycji ten mały XP (30MB) na którym działaliśmy z Brisbanem i LE-1640

 

MSI po 15 minutach z Phenomem musi zrobić sobie przerwę (udaje martwą) żeby ochłonąć i znowu dalej działać.

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo.. ten LE-złapał wtedy dziwnego CB a nie się skończył... to co robi u mnie na powietrzu dorównuje wynikom z DI ;) Więc warto by było sprawdzić go raz jeszcze...

dziwny cb? normalny cb.

 

amd welcome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy w czasie benczu dostepu do netu, bo tak to by sie zareagowało na koszmarnie długie loopy już na początku.

To w dzisiejszych czasach nikt już nie używa kartki i długopisu? Zawsze sobie wypisywałem jak też nie miałem dostępu na kartce najlepsze wyniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo stwierdziłem ze svendem w połowie ostatniego bencha ;)

 

MaSell, ten 1640 to ciekawy zwierz dostał pełny garnek lodu i miał 111C :lol:

 

tak wiem, błędny odczyt co nie przeszkodziło nam w nabijaniu się z tego i cierpieniu bo potem na def nie chciał nic liczyć :(

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...