Skocz do zawartości
FatAlbert

Prawie Jak Ikstrim Czyli Teamtoruń...

Rekomendowane odpowiedzi

To w dzisiejszych czasach nikt już nie używa kartki i długopisu? Zawsze sobie wypisywałem jak też nie miałem dostępu na kartce najlepsze wyniki ;)

Ja używam, nawet jak mam dostęp no neta - bo w trakcie liczenia przeglądarki nie załączysz. Często wypisuje wyniki + kilka pierwszych loopów i jakiś w środku wypadku Spi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coldbug łapała też KN9, był kilka stopni niżej niż CB procesora. Co do e2160 to plan obejmował valid i 1M i to samo z e6300, ale z e6300 na Fsb 556 był koniec zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

A gdzie te wyniczki na E6300,pytam bo moj lecial 568x7,wiec prosze mi tu czasem punktow nie zabierac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam, nawet jak mam dostęp no neta - bo w trakcie liczenia przeglądarki nie załączysz. Często wypisuje wyniki + kilka pierwszych loopów i jakiś w środku wypadku Spi.

kartka, długopis :blink:

 

Zdjecie lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

ten "nasz" to robił 554 stable wyżej zwis.

 

zawsze jakies punkty by wpadly,zachlanni jestescie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedz po co mieliśmy robić skoro:

- nasze najlepsze memki zostały w domu z McDracullem

- prawdopodonie nasze drugie najlepsze memki jeszcze nie zostały wysłane przez jednego debila (sklep) z Allegro

- kontener na NB nie był gotowy

- kontener na CPU, który lepiej będzie trzymał temp. w loadzie tez nie był gotowy

- DFI nie dostało jeszcze vdroopmoda

- w zwiazku z powyższym nie ma sensu sie brandzlować i męczyć skoro za 3 tygodnie wynik będzie lepszy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasze najlepsze memki zostały w domu z McDracullem

A propo... chyba można powiedzieć że powoli nudzi im się żywot... w związku z tym i z tym...

w zwiazku z powyższym nie ma sensu sie brandzlować i męczyć skoro za 3 tygodnie wynik będzie lepszy

...trzeba je do serwisu oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedz po co mieliśmy robić skoro:

- nasze najlepsze memki zostały w domu z McDracullem

- prawdopodonie nasze drugie najlepsze memki jeszcze nie zostały wysłane przez jednego debila (sklep) z Allegro

- kontener na NB nie był gotowy

- kontener na CPU, który lepiej będzie trzymał temp. w loadzie tez nie był gotowy

- DFI nie dostało jeszcze vdroopmoda

- w zwiazku z powyższym nie ma sensu sie brandzlować i męczyć skoro za 3 tygodnie wynik będzie lepszy :wink:

Trzeba było sie przed kreceniem przygotowac, a nie teraz narzekac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, jak to kiedyś napisałeś, na początku sam popełniłeś kilka błędów i w przyszłości starałeś się ich nie powtarzać. My też próbujemy ich nie powtarzać ;) a to narazie 3 party było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, jak to kiedyś napisałeś, na początku sam popełniłeś kilka błędów i w przyszłości starałeś się ich nie powtarzać. My też próbujemy ich nie powtarzać a to narazie 3 party było.

MaSell poprostu próbuje wszystkim wmówić że się nienadają. Tylko on może kręcić i innych zniechęcać. Lęk przed tym, że któś pobije jego wyniki? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell poprostu próbuje wszystkim wmówić że się nienadają. Tylko on może kręcić i innych zniechęcać. Lęk przed tym, że któś pobije jego wyniki? :lol:

Najpierw się do nich chociaż zbliż, potem mów o ich pobijaniu i lęku :wink: . Zrobisz lepszy wynik na podobnych taktach - pogratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się do nich chociaż zbliż, potem mów o ich pobijaniu i lęku. Zrobisz lepszy wynik na podobnych taktach - pogratuluje.

Nie muszę się do nich zbliżać. Tak jak Ty nie musisz wszystkich krytykować. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z nowym kontenerem jeszcze coś sie ugryzie, bo przy 1,9V robi sie za gorąco

 

ps. dziś lód był świeżutki, same tłuściutkie sopelki :)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPI 1M na 6GHz :razz:

W loadzie potek nie trzyma za dobrze temperatur (1cm dno), jest zaledwie jakieś -30, -35st. C :lol2:

Standardzik ;)

Ja na swoim blaszaku od Piotresa tez tak mialem przy mocno grzejacym sie Pentium D. Przy P4 tempy byly juz bardziej kulturalne.

Semi-solid is the way to go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to wdziałem, żal.

 

spróbuj policzyć spi na podobnych taktach.

 

mozna powalczyć jeszcze ewentualnie z eterem, ale najpierw trzeba go zdobyć, co nie należy do łatwych :(

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...