Skocz do zawartości
FatAlbert

Prawie Jak Ikstrim Czyli Teamtoruń...

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem na Darku jeszcze bez vdroopmoda, aceton był już nieco zwietrzały. Czas operacyjny 30minut, bo nie chciało mi sie dłużej kombinować. Na DI nie urwiemy raczej 70MHz do WR'ki. Na szczeście z moich wiadomości wynika, że azot w Toruniu mozna kupić, ale trzeba jeszcze trochę z DI się pobawic i dopiero przejsć na azot. Tym bardziej że DI mam dość tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam sprawdzić (1,7vcore), 5-6kg lodu jeszcze jest w pudle to jutro zobacze, w przerwie od nauki oczywiscie :)

Na SPi nie miałem czasu, podnadto SPi będzie w poniedziałek :wink:

 

z ciekawostek, to do chłodzenia sekcji zasilania używam sunona 230V :)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://chemik.aip.pl/

http://www.chmes.poznan.pl/

 

Tutaj jakiś można kupić, ale czy to ten właściwy - nie mam pojęcia.

 

I jeśli ktoś chce używać eteru do DI, to raczej nie jest to najbezpieczniejsze zajęcie :lol:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogladaliscie Las Vegas Parano? :)

zo?

 

http://chemik.aip.pl/

http://www.chmes.poznan.pl/

 

Tutaj jakiś można kupić, ale czy to ten właściwy - nie mam pojęcia.

 

I jeśli ktoś chce używać eteru do DI, to raczej nie jest to najbezpieczniejsze zajęcie :lol:

czemu?

 

temp zejdzie teoretycznie do-98c o ile dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą tłiku mediaplayer zrobiliśmy jedną WRkę

Trzeba jeszcze dopracować tłik z Outlookiem (Tak - Nie) :lol:

 

i tym miłym akcentem zapowiadam relacje Fata/McD z poniedziałkowego benczu.

Jak wrócę z pracy i Fat mnie nie ubiegnie to wrzucę coś... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdjęć nie mam ale napisze co nie co ;)

 

no więc rano kulturalnie panowie przyjechali po mnie na dworzec pks jednak nie mogli znaleźć bo szukali nie tam gdzie trzeba. Potem, jak już mnie znaleźli, wyruszyliśmy po suchy lód. Dzięki pr0 umiejętnością McD udało się na tam trafić za 2 podejściem. Niestety jak zwykle nikt nic nie zaplanował aby wsio było bardziej udane w związku z tym McD niczym Hołowczyc pomknął z prędkością światła na osiedle gdzie pomieszkuje svende. Po uprzednim spisaniu wyników z HaWuBota ostatecznie skierowaliśmy się na miejsce benczu. "Foto Pączek" taką nazwę nosi low rajder McDraculla zwany także opelem astrą dowiózł nas bezpiecznie w miejsce przeznaczenia. Pierwszą rzeczą jaka została zrobiona było ztweakowanie systemu przez McD. Next pod ruszt poszedł 6k+, który na dfi infinity uruchamiał się z htt 194 :blink: Nie było to miłe doświadczenie gdyż przez około 10 minut McD nie mógł wejść do biosu ponieważ klawiatura nie była podłączona :lol:. Gdy myśleliśmy, że wszystkie przeszkody mamy za sobą okazało się, że procek nie ma zamiaru wbić do windy z założonym kontenerem na twarzy. Łącznie straciliśmy jakąś godzinę na użeranie się z AMD. Potem więc do akcji wkroczył Intel. Tutaj nie było fochów. E2160, aceton, DI do pełna i jazda. Udało na się podbić w końcu rybe w pi, jest też parę innych wyników ale nie sycą i chyba tez nie są takie tragiczne. Potem pod lód (dosłownie) poszedł PD935 oraz aXe Ramy. na PD oprócz ciągłego dorzucania lodu nie ma raczej nic ciekawego. aXe Ramy za to zrobiły jakieś 590 mhz na 4-4-4-12 @ 2.8 czy 2.9v ;) Naj sam koniec wraz z Adamem sprawdziłem czy chłodzenie procesora bez radiatora może działać, może ale trzeba trzymać kostkę suchego lodu centralnie nad rdzeniem. Zdjęcia będą jak McD albo svende wrzucą.

 

Odnośnie nowych tweaków to zostały odkryte dwa tzw ałtlok tłik oraz media-plejer tłik. Polepszają one czas nawet o 2 sekundy :lol:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie ;)

 

podeślij resztę zdjęć ;)

 

zaraz wkleje te co mam

 

Dołączona grafika

 

svende & McDracullo

 

Dołączona grafika

 

Gettho stajl - chłodzenie ramu.

 

Dołączona grafika

 

Gettho stajl - chłodzenie sb na DFI LanParty P35 DK

 

Dołączona grafika

 

Gettho stajl - chłodzenie ramu v2.

 

Dołączona grafika

 

Chłodzenie procka za pomocą suchego lodu.

 

Dołączona grafika

 

Chlodzenie procka v2.

 

więcej nie mam :(

 

Jeszcze pare wyników.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kean, mi się wydaje, że granulat 3mm lepszy ale nie ma dostępu do niego (chyba) a nie chce nam sie kruszyć takich kawałków na mniejsze. Lodu było coś koło 20kg ale po ile to nie mam zielonego pojecia.

 

MaSell, tak naprawdę to nie wiemy czy one coś dają ponieważ nie są to tweaki :lol:

 

ryba, no niestety, zabrakło paru mhz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czym?

We wszystkim.

 

Następnym razem moje trzeba tak schłodzić i dajemy max volt oferowanych przez puytę.. :D Wtedy nie będzie już problemów z ich zostawieniem bo zaopatrzyłem się w inne memki do domowego oc :lol: .

 

32M i pifast ssie palke.

Nie wszyscy chcieli mnie słuchać... szczególnie jeśli chodzi o 32M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios z 11 marca, memki McD dostały 2,92V z biosu, natomiast moje aXeramy na 3V już nie wstawały. Poza tym z kilku doswiadczeń moge powiedzie, ze ta DFI jest wodoszczelna, m.in. przy ghetto ram cooling i ustawieniu wentylatora jakie było, krople cały czas bryzgały na mobo, przy testowaniu mojego nowego GPU kontenera (bez izolacji) zanim suszyłem to pierw musiało odcieknąc. Lód mam po 50gr/kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego DFI jest wodoszczelna, że ma laminat, który wygląda, jakby był pokryty jakąś warstwą ochronną (nie widać ścieżek tak jak w innych płytach). Lód faktycznie macie prawie za darmo, pewnie dlatego co chwile coś kręcicie - tak trzymać :) W Pszczynie w Linde chcą 3,50zł/kg, no ale dobrze, że w ogóle mam gdzie to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego DFI jest wodoszczelna, że ma laminat, który wygląda, jakby był pokryty jakąś warstwą ochronną (nie widać ścieżek tak jak w innych płytach). Lód faktycznie macie prawie za darmo, pewnie dlatego co chwile coś kręcicie - tak trzymać :) W Pszczynie w Linde chcą 3,50zł/kg, no ale dobrze, że w ogóle mam gdzie to kupić.

Tia, na Blood Ironie jest chyba coś podobnego, jak wczoraj sie bawiłem na wodzie @ -15*C, a potem rozebrałem wszystko i przechyliłem płytę to sie wodą polała jak kubła :D A mimo to wszystko działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...