Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Tom Clancy's " Hawx "

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Nadchodzi nowy "symulator"(aircraft) od Ubisoftu,w ponizszym gameplay'u pokazano naprawde bardzo udana grafe,olbrzymia widocznosc terenu,swietne efekty czy chyba nawet wolumetryczne chmury,do tego wprowadzono nowe ujecie z dalekiej kam co ma ulatwic walkie z wrogiem.

 

ogolnie dobra alternatywa na AC :)

 

gameplay 1

 

gameplay 2

 

ps.gra ma zasuwac w stalych 60 fps

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Symulator ? :blink:

jakby nie bylo symuluje lot samolotu :lol2: -a ze jak zwykle pewnie wyjdzie z tego jakas mieszanka .no coz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche ponad 700MB, gra calkiem fajna, kupie raczej fulla bo nie gralem w zadne 'samoloty' od czasu JSF. Arcadowe podejscie jest musem na konsoli, chce sie rozerwac a nie czytac 600 str manual :D. Zwlaszcza podoba mi sie opcja grania w coop, zupelnie jak Top Gun tylko z kumplem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie tego dema, cisnę ten start na ekranie tytułowym i... pupka, nic się nie dzieje. Tyle sobie pograłem.

 

edit: ok zagrałem. Pierwsze za co bym dał ubisoftowi w łeb, to za framedropy podczas wybuchów... i w sumie nie tylko bo gdy ucieknę w chmury gra normalnie u mnie chrupie. Tryb pomocy bardzo fajny, da się to ogarnąć i można nie źle wymanewrować oponenta, przynajmniej numer z "drifftem" całkiem ok. Cała reszta, to dla mnie AC6, nie czytałem nigdzie jak tam z misjami w fullu, ale jeśli ok, to nie pogardzę;]

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...