Skocz do zawartości
werto

Wojciechowska I Inni - Reklamy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicei czy Martyna W więła udzieł w reklamach aktimelka dla polepszenia swojego wizerunku czy chciała wspierać zdrowy tryb życia:P

A może chodziło jej o kasę? A jak jest z innymi znanymi twarzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu zupelnie nad czym sie rozwodzic... reklamy to dla aktorow tylko i wylacznie chalturki, zeby wiecej grosiwa wpadlo na konto.

Dokładnie, to oczywiste tak jak to że wąsy sie robią same i bałagan sam sie robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa to jest rzecz oczywista. Ale niektóry mają tyle kasy że mają pewnie też inne powody dla których biorą udział w reklamach. Myślę że to im tez może sprawiać przyjemność, szczególnie jak mają zufanie do danej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa to jest rzecz oczywista. Ale niektóry mają tyle kasy że mają pewnie też inne powody dla których biorą udział w reklamach. Myślę że to im tez może sprawiać przyjemność, szczególnie jak mają zufanie do danej marki.

Jasne. Martyna zasuwajaca po pseudo domach z jogurtami napewno ma mase przyjemnosci z takiej reklamy :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, słyszałem że A.Mucha będąc w USA dostała propo. zagrania w filmie MUCHA 3

czego to ludzie nie zrobia dla $ ech ;/

a to odemnie dla rozluźnienia:

Dołączona grafika

a propos o czym jest ta rozmowa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...