Skocz do zawartości
Popixs

White Water

Rekomendowane odpowiedzi

ok, sprawa sie przeciaga, narazie robie bloki na gpu, pomimo tego dzisiaj bylem i sie pytalem jak z WW, ma zaczac robote po 19, bo mozliwe ze do tego dnia przeciagnie sie robienie maluchow, ja jednak nie proznuje, dorwalem juz szybkozlaczki, znalazlem tez poliweglan, tyle ze teraz zastanawiam sie jak rozwiazac gore, czy zrobic 3 czesci z czego 2 srodkowe z poliweglanu - wtedy bedzie raczej gruby, czy moze zrobic tylko 2 czesci, tyle ze wtedy nie wiem jak sprezyc wode na wlocie, bo przeciez nie zagne gwintu szybkozlaczki :/

 

jakies sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm przyglądałem się dyszy morphlinga na mk4 i wygląda to tak jak by nie dowiercił poliwęglanu do końca a kończówke przeciął jakimś frezem czy dremelem ale raczje w to pierwszesądzą po jego sprzęcie.... w sumie to super dysza... bo w nukleonie i WW to jest poprostu tak jakby ściana na końcu wlotu w która ma mniejszą dziure po środku... a u nie gosię zwęża pod pewnuym końcem nei stwarzajac oporów...

 

przynajmniej ja to tak widze nei wiem ile w tym prawdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popixs skończyłeś już ten blok?

Sam jestem zaintetresowany konstrukcją. Co prawda nie ja bym ją wykonał bo nie mam narzędzi, ale może znajdę kogoś na miejscu, ale mam jeden problem. Tak jak i Ty pewnie na początku. Konkretnie to nie mam wymiarów co do takiego bloku. Najlepszym rozwiązaniem byłby rysunek techniczny, który mógłbym przedstawić ewentualnemu chętnemu do roboty. Czy byłbyś skłonny udostąpnić coś takiego? I napisz jak się sprawuje Twój blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan wyciagnij stopery z uszu :)  :P  

 

jesli zalatwisz mi prawie nieslyszalne AC dla takiego XP1700@2600 to oddam ci moje WC :)

chyba mnie nie zrozumiales

mialem na mysli to ze i na dziadowszkim AC i na dziadowskim WC (za 50 zloty wlasnej konstrukcji) antek bedzie szedl tak samo

inaczej sprawa ma sie z innymi procami

a takie AC jest do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie zmieniajcie tematu. Popixs daj znać co Ci wyszło no i daj odpowiedź co do mojej propozycji, bo właśnie się dowiedziałem, że kumpla stary na 99% mógłby coś takiego zrobić u siebie w pracy więc zależy mi na tym by mu pokazać jakiś rysunek bo inaczej mu nie wytłumacze a jak na razie to szukam już od jakiegoś czasu jednak, wszyscy albo nie znają wymiarów, albo skutecznie ich nie ujawniają. Daj się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC to sie kiedys robilo dla hobby a teraz to wszedzie mozna kupic gotowe

to juz nie to samo

 

ostatnio w szasie znalazlem moj pierwszy blok ( z zasow jak wchodzily durony) byl to oklejony aluminiuwy titan plytkami (takimi od robienia ukladow elektronicznych) i nawet niezle sie sprawowal niestety nim popsulem 2 procki bo bylo lipne mocowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...