Skocz do zawartości
Manteca

Jaki Zasilacz Do Gf9800gtx?

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki za szybka pomoc. w sklepie w ktorym kupuje komputer (wraz z montazem) twierdza ze nie wystarczy.

chca ci wcisnac dorzszy sprzet po prostu

 

bierz 400w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie z tych 500-set W zostaje jeszcze jakies 100 niewykorzystanych, jak myslisz jakim sposobem 9800GX2!!!! chodzi na 350W-owym zasilaczu. Ale skoro wiesz lepiej to po co pytasz.

Edytowane przez marecki48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po 1 obudowa mi sie podoba no i jest dobry zasilacz odrazu wiec wychodzi taniej jakby kupic oddzielnie. tlyko poprostu mi ze sklepu napisali ze do tej karty to zeby kupic lepszy zasilacz (podali jakis tam 600w OCZ czy cos takeigo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz racja powinienem sie najpierw zapytac chociaz wydawalo mi sie oczywiscie ze skoro Sapphire HD3870x2 1024MB wystarczy 500W to do pojedynczego gf9800gtx tym bardziej alejak mi wyskoczyli z zapytaniem to wolalem sprawdzic. co do sklepu to jest internetowy sklepik, ktory montuje wszystko i wysyla komputer w calosci.

dzieki za pomoc wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej karty wystarczy i 400W tez od antka lub innego markowego producenta.

 

Widze ze nowego jasnowidza mamy na forum....

Skad jestes tego tak pewny skoro nie znasz reszty sprzetu??

A moze ktos bedzie chcial wladowac tam 6xHDD, 4 dvd-rw, wykrecic ponadprzecietnie proca i kilka innych bajerow....

A na koniec podkreci co moze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzecik raczej nie tak energozerny ;-) intel E8400, gf9800gtx, seagate 320gb 7200, asus ip-35, 2x2gb mushkin 800mhz.

a ze sklepu mi napisali ze moga kontynuowac montaz ale ich "technicy" (?) uwazaja ze taki zasilacz moze byc troche za slaby dla tej karty i lepszy by byl ten 600W ;-) no ale to pozostawiam bez komentarza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam sie na podkrecaniu, a tym bardziej mieszkam za granica (od niedawna) i troche problemy z jezykiem. poki co wole ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta karte a co do oc to raczje sie bede musial nauczyc - przydatna sprawa ;-)

 

a co do zasilki do 2x9800 mysle ze to ;-)

http://www.pccomponentes.com/ZALMAN_ZM1000...ULAR_1000W.html

albo to

http://www.pccomponentes.com/CORSAIR_HX100...ULAR_1000W.html

Edytowane przez Manteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...