Skocz do zawartości
el_gringo_dado

Palmtop + Gps Do 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to dział o urządzeniach przenośnych, a takim właśnie jest palmtop, pozwole sobie zadać tu pytanie.

 

Poszukuje palmtopa, najlepiej z nawigacją GPS już wbudowaną. Zależy mi też na WiFi i BT. No i żeby jakoś to działało. Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć to (absolutny) max 1100zł.

 

W oko rzuciły mi sie dwa modele, Mio P560 i Asus A696. Jest do dostania cos lepszego w tej cenie? Czy moze lepiej kupić zwykłe PDA, a antene do navi dokupić później na BT? Jeśli tak to jaki model?

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to dział o urządzeniach przenośnych, a takim właśnie jest palmtop, pozwole sobie zadać tu pytanie.

 

Poszukuje palmtopa, najlepiej z nawigacją GPS już wbudowaną. Zależy mi też na WiFi i BT. No i żeby jakoś to działało. Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć to (absolutny) max 1100zł.

 

W oko rzuciły mi sie dwa modele, Mio P560 i Asus A696. Jest do dostania cos lepszego w tej cenie? Czy moze lepiej kupić zwykłe PDA, a antene do navi dokupić później na BT? Jeśli tak to jaki model?

Ja bym polował na FSa N560, imo najlepszy palmtop na rynku... ale będzie ciezko nawet uzywkę do 1100zł. Może Dell X51V i GPS na bluetooth? zmieścisz się, albo Looxa 720 jeśli zalezy ci na mocniejszej niż w Dellu baterii. Mio i Asus nie maja startu ani do Della, ani do obu modeli FSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item370509287_exclusive_..._vga_gwara.html

 

ale w sumie to HP też może być. Nie wiem czy to wina egzemplarza jakiego używałem, ale ten HP ma dośc denerwujący ekran pokryty taką jakby "pianką" który reaguje dopiero po mocniejszym przyciśnięciu. W Dellu ani Fsach czegoś takiego nie ma i było to dla mnie strasznie niewygodnie. Proponowałbym Ci sprawdzić ten ekran na zywo przed zakupem, bo ten palm nie jest zbyt popularny więc nie wiem czy ktoś potwierdzi lub zaprzeczy temu co zaobserwowałem. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z looxa n560, kupiłem zaraz po premierze ipaqa 214 i ponownie używałem n560.

 

Ipaq jest przedewszystkim kiczowato wykonany i jak już ktoś tu wyżej pisał ma ekran który mnie do szłu doprowadzał. Na looxie wystarczy rysikiem dotknąć ekran podczas gdy na ipaqu trzeba w niego stukać co jest dość irytujące. Jeszcze kilka innych zarzutów wobec niego by sie znalazło

 

Notebooki.pl jest sklepem godnym polecenia, sam u nich już kilka rzeczy kupiłem i nie miałem nigdy problemów

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A696 mam od roku i wszytko OK spisuje się na medal, jako navi super, jako organizer czasu czy tam notatnik tez ok, z przeglądaniem netu troszke pytka bo rozdzielczość ekranu niska ale jak sie chce to można ;)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem. Zdecydowałem sie na MIO P560. Bardzo poręczna "zabawka", odrazu wgrałem AutoMape i śmiga jak należy. WiFi bardzo przydatne, mała rozdzielczość to nie jest duży problem, neta sie da przegladać. Bateria to wiadomo, jeden dzień przy katowaniu, tak to dwa dni trzyma, stand-by nie wyciska baterii prawie wcale. Bardzo fajne urzadzenie, jestem zadowolony.

 

BTW jaki ochraniacz na ekran polecacie? We w miare przystępnej cenie oczywiscie. Bo troche mnie już wkurza ta folia oryginalna :P

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...